2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Meraba bende bugün adetime 7 gün kala test yaptım ve bu çıktı çok hafif var ama dijital testle yaptım biraz önce gebelik yok yazdı
Canim hemen cikti mi bu cizgi. Onemli olan o. Mesela benimkinde 10 dakikadan sonra cikan sonucu onemsemeyin yaziyordu. Eger kullanma talimatina gore olan zaman icerisinde bu cizgi olustuysa muhtemelen hamilesin. Yarin sabah testi tekrarla. Yavas yavas daha belirgin bir sekilde cikacaktir cizgi.

Evet erken ama eşim çok istiyo çocuk, Türkiye'ye gitmeden müjdeli haberi yüz yüze vermek istiyorum yarın dönüyorum
Canim illa esime haber verecegim diyorsan gidip kan ver. Idrara yansidiysa kanda kesin cikmasi lazim. Kanda kesinlesmeden hamilelikten emin olmak mumkun degil zaten

Canim hemen cikti mi bu cizgi. Onemli olan o. Mesela benimkinde 10 dakikadan sonra cikan sonucu onemsemeyin yaziyordu. Eger kullanma talimatina gore olan zaman icerisinde bu cizgi olustuysa muhtemelen hamilesin. Yarin sabah testi tekrarla. Yavas yavas daha belirgin bir sekilde cikacaktir cizgi.
Evet hemen çıktı sabah erken yapmıştım şimdi çok dikkatli bakınca görünüyor anlamadığım 1 hafta önceden çıkan dijital testte neden gebelik yok yazdı

Bu akşama yapayım ozaman.Birde imza alanımda 2007 den kalma gebelik takvimi kalmış.Uzun zamandır foruma girmemiştim.Bir türlü kaldırmadım.Nasıl kaldırabilirim bilginiz varmı?
Aksam gebelik testi icin uygun degil. Sabah ilk idrarla yapmalisin canim. Emin olmak icin yarin sabahi beklemeni tavsiye ederim

Canim erken gebelik testi degildi benim. Laboquick marka normal gebelik testiydu. Beni baz alma ama. 6 gun kala ogrenmek nadir olabilecek birsey. Ilk gun inanmadik bile biz esimle. Bozuk heralde test dedik. Bir cok kisi bat gunu anca silik cizgi gorebiliyor. O yuzdeb umutsuz olma. Insallah vardir canim. Sakin olmaya calis. Kendini oyalayacak biraeyler bul. Bat gunu gene yaparsin test
Haklısın canım sakin olmakta yarar var, ama işte insan heyecan yapıyo. mart ayında bi kimyasal gebelik geçirdim, o zaman ben de bat'dan 4 gün önceden öğrenmiştim. Sonu üzüntü oldu yani, o yüzden hakkımızda herşeyin hayırlısı diyorum.

Evet hemen çıktı sabah erken yapmıştım şimdi çok dikkatli bakınca görünüyor anlamadığım 1 hafta önceden çıkan dijital testte neden gebelik yok yazdı
Canim iki test farkli seyler soyluyorsa tek yolun kan testi. Yani beklemek en guzeli ama illa bugun haber vermek istiyorum diyorsan ozele gidip kan ver bi kac saate cikar

Haklısın canım sakin olmakta yarar var, ama işte insan heyecan yapıyo. mart ayında bi kimyasal gebelik geçirdim, o zaman ben de bat'dan 4 gün önceden öğrenmiştim. Sonu üzüntü oldu yani, o yüzden hakkımızda herşeyin hayırlısı diyorum.
Evet canim en cok da o yuzden hic kendimi kaptirmamaya calismistim bat gunu gelene kadar. Erken ogrenince de bu sikinti oluyor. Ya kimyasalsa diye hep tedirgin bekledim bende bat gunune kadar ozellikle. Sonra degerlerimin duzenli arttigini gorunce rahatlamistim biraz. Umarim bu sefer bebisin saba siki siki tutunur

Evet canim en cok da o yuzden hic kendimi kaptirmamaya calismistim bat gunu gelene kadar. Erken ogrenince de bu sikinti oluyor. Ya kimyasalsa diye hep tedirgin bekledim bende bat gunune kadar ozellikle. Sonra degerlerimin duzenli arttigini gorunce rahatlamistim biraz. Umarim bu sefer bebisin saba siki siki tutunur
İnşallah tatlım benim, allah hiçbirimizin kucaklarını boş bırakmasın inşallah. Bi kaç gün sonra tekrar test yapıp yazıcam durumu, senden de güzel haberler gelir umarım , sağlıkla keseciği görüp, kalp atışlarını duyarsın minnağın :KK200:

Kızlar selam. Yine ben :KK66: Güzel bi haber duymak ister misiniz? Bebiş almış başını değerleri arttırmış ben kaybedeceğimi düşünürken, terketmedi beni şakacı. Neyse yine de keseyi ve kalp atışını görene kadar içim rahatlamayacak ve gebeyim demeyeceğim. Cumartesi keseye gideceğiz bakalım.
Çok fazla karın ağrısından şikayetim var. Yaşayan var mı? Gece uykulardan uyandırıyor. Sizin şikayetleriniz neler?

Kızlar selam. Yine ben :KK66: Güzel bi haber duymak ister misiniz? Bebiş almış başını değerleri arttırmış ben kaybedeceğimi düşünürken, terketmedi beni şakacı. Neyse yine de keseyi ve kalp atışını görene kadar içim rahatlamayacak ve gebeyim demeyeceğim. Cumartesi keseye gideceğiz bakalım.
Çok fazla karın ağrısından şikayetim var. Yaşayan var mı? Gece uykulardan uyandırıyor. Sizin şikayetleriniz neler?
Allah kucağına almayı nasip etsin Can'ım gözün aydın

Yaaaaaa :KK200: cok sevindim canimm. Ne guzel bir haber. İcinde minnak bir savasci varrrr

canım cok sevindim. inşallah cumartesi keseyi görürsünüz.karın ağrısı ben bugunlerde yaşamıyorum. şikayetlerim azaldı. sadece sık idarar gidip geliyorum.

ayy inanmiyorum:) ben bayadir girememistim dun gordum yazdigini gece cok uzuldum ama nedesem bilemedim.. simdi cok sevindim gordun mu bak bebegin seninleymis:) Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallahh seninbebis savasci cikti annesinden ayrilmayi istemiyo desene:)

Halsizlikle nasil basediyorsun canim ya. Allah kolaylik versin. Umarim oturarak falan calisiyorsundur da rahat ediyorsundur. Ben ogretmenim. Yaz tatiline denk gelmesi guzel oldu beni icin. Aksama kadar ayakta ne yaparmisim bilmiyorum. Sizlerin nasil bilmiyorum ama ben cok yoruluyorum ya. Dun aksam dedim cikalim dolasalim yuruyus olsun bana da. Ama o kadar yoruldum ki. Dinlene dinlene yuruduk resmen.donuste arabada uyuya kalmisim. Yedigime ictigime de dikkat ediyorum ama acayip halsizim valla.
Canım ben Veteriner Hekimim işim genelde köylerde ama artık dairede oturuyorum hamilelik nedeniyle. Çıkmıyorum sahaya :KK76:

Oleeeeeeyyyyy :KK71::KK71: Senin bebiş çok mücadeleci çıktı aferin ona annesini bırakmadı. Çok sevindim canım yaaaaa :KK68::KK28: Karın kasık bel ağrısı ne ararsan hepimizde var canım normal bu ağrılar sıkıntı yapma.

X