2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canim erken gebelik testi degildi benim. Laboquick marka normal gebelik testiydu. Beni baz alma ama. 6 gun kala ogrenmek nadir olabilecek birsey. Ilk gun inanmadik bile biz esimle. Bozuk heralde test dedik. Bir cok kisi bat gunu anca silik cizgi gorebiliyor. O yuzdeb umutsuz olma. Insallah vardir canim. Sakin olmaya calis. Kendini oyalayacak biraeyler bul. Bat gunu gene yaparsin test

Ben yarin ya da persembe gidecegim. Esimin islerine bagli canim. Sen ne zaman gidiyorsun canim
Ben çalışıyorum haftaiçi gidemiyorum cumartesi saat 10'a aldım randevuyu.

Ben çalışıyorum haftaiçi gidemiyorum cumartesi saat 10'a aldım randevuyu.
Halsizlikle nasil basediyorsun canim ya. Allah kolaylik versin. Umarim oturarak falan calisiyorsundur da rahat ediyorsundur. Ben ogretmenim. Yaz tatiline denk gelmesi guzel oldu beni icin. Aksama kadar ayakta ne yaparmisim bilmiyorum. Sizlerin nasil bilmiyorum ama ben cok yoruluyorum ya. Dun aksam dedim cikalim dolasalim yuruyus olsun bana da. Ama o kadar yoruldum ki. Dinlene dinlene yuruduk resmen.donuste arabada uyuya kalmisim. Yedigime ictigime de dikkat ediyorum ama acayip halsizim valla.

Ay canım bende dışarı cıktım yürüyüşe gölet var burda şarıl şarıl su sesleri aman bi çişim geldi sorma gittiğime pişman oldum. Youldum :) zaten sık sık çişim geliyor allahım patlama nokyasına geldik. Hemen tam gaz eve getirdi arabayla eşim. Bende 2 dklık yolda içim geçmiş :)

Su sesi olan yerlere gitmiyoruzzzz:)

Merhaba Hanımlar;
Size bir akıl danışmak istedim.Son adet tarihim 05 Temmuz. Normalde 27-28 günde bir adet olurum.Bir hafta önceden de ağrıları başlar.Aslın dün bugün başlaması lazımdı.Ancak hiç bir adet belirtisi yok.Gögüş ağrısı ve sık idrara çıkma var.Sizce idrar testi yapsam çıkarmı?Beklemelimiyim.

Meraba bende bugün adetime 7 gün kala test yaptım ve bu çıktı çok hafif var ama dijital testle yaptım biraz önce gebelik yok yazdı

Eklentiler

• image.png
    79,6 KB · Görüntüleme: 70
Kizlar doktorla görüştüm..doktor nötr. ne olumlu birsey dedi ne de olumsuz. cumartesi değerine bi daha bakalim dedi ilaclarina devam et dedi. insallah bi mucize olur cumartesi hersey normal olur

Bence idrar testi yapmalısın. Adetime 2 gün kala ben pozitif sonucu gördüm.

Bu akşama yapayım ozaman.Birde imza alanımda 2007 den kalma gebelik takvimi kalmış.Uzun zamandır foruma girmemiştim.Bir türlü kaldırmadım.Nasıl kaldırabilirim bilginiz varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…