2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Hepiniz çok tatlısınız. Çok teşekkür ederim. İnşallah firesiz devam edeceğiz grupça. . Mücadele etmesi gerekmesin artık rahat olsun bebişim inşallah. Sizlerinki de var olan sağlıkla büyüsün, umut edenler güzel haberlerine kavuşsun artık endişeleri rafa kaldıralım, üzülmeyelim inşallah.
Kese ya da kalp atışı için vajinal ultrason baktırmam diyen, karından bekleyen var mı peki?
Doktora mı bırakacaksınız seçimi?

Selamlar , ilk gebeliğimde 7+2 haftalıkken vajinal muayene ile duymuştuk kalp atışını. Henüz doktora gitmedim, sadece telefonla görüştüm. Önce bir bakarız olmadı vajinal bakarız sen beklemeye dayanamıyorsun dedi. Allah kısmet ederse haftaya gideceğim bakalım inşallah sağlıklı kalp atışlarını duyarız.

Karından göremezsek vajinal baktırırım ben mutlaka keseye. Allah korusun dış gebelik falan ihtimaline karşı keseyi bir şekilde görmemiz lazım diye düşünüyorum.

Ayyy süper bir haber bu , devamı da gelir sağlıkla inşallahh , annesi gibi çok güçlü o da

Slm ben bugun kan testi yaptırdım değeri 125 çıktı sizce normal mi ben daha fazla olur diye bekliyordum. Bi de şöyle birsey var benim adet dongum nerdeyse 34 gün falan oluyor o yüzden normal olabilir mi bu değer ?

Slm ben bugun kan testi yaptırdım değeri 125 çıktı sizce normal mi ben daha fazla olur diye bekliyordum. Bi de şöyle birsey var benim adet dongum nerdeyse 34 gün falan oluyor o yüzden normal olabilir mi bu değer ?
Olabilir canım neden olmasın , sonuçta hamilesin , hayırlı olsun benim de 225 çıkmıştı sanırım tam bat günümde

bide kizlar yumurtlama tarihini hesapladigimda o tarihlerde esimle birlikte olmadik, aslinda pek umudum yok oyuzden erken test yapmak istemiyorum esimide kendimide heveslendiricem bosuna

Olabilir canım neden olmasın , sonuçta hamilesin , hayırlı olsun benim de 225 çıkmıştı sanırım tam bat günümde
Dediğin gibi gerçi benim de eğer 34 güne göre hesaplarsam bat 5 agustos oluyor. İyi olur inşallah o zaman ya. Sen de hiç merak etme güzel olacak hersey inşallah insan keseyi görmeden kalp atışını duymadan inanamıyor o yüzden hep kötü bişey olacakmis gibi dusunuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…