2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar sizlere özel bir sorum olacak , eşinizle cinsel hayatınız devam ediyor mu , bizde tık yok hamileliği öğrendiğimden beri , zaten bunun için de gücüm yok halsizlik yakamı bırakmıyor

Kızlar sizlere özel bir sorum olacak , eşinizle cinsel hayatınız devam ediyor mu , bizde tık yok hamileliği öğrendiğimden beri , zaten bunun için de gücüm yok halsizlik yakamı bırakmıyor

Merhaba ben yeniyim ama bir kızım var ona hamile olduğumda hiç bir sıkıntı olmadan devam ettik son Haftalara kadar eğer düşük tehliken yoksa pek sıkıntı değil çok aktif olmayacak şekilde devam edilebilir bence

Hoşgeldin canım aramıza , bende devam edilmesinden yanayım , 9 ay böyle geçmez ki , Dr um bu konuyla ilgili bişi demedi , gez dolaş hayatını yaşa dedi adam çok relax yaa
Acaba diyorum doktorumun verdiği kan şurubunu içsem halim yerine gelir mi , daha hiç içmedim bulantı arttıracak korkusuyla

Bunu bende çok merak ediyorum ya :/ bide önceden bi düşüğüm oldugu için eşimde uzak duruyor nasıl yapmak lazım bende merak ettim doktora sormaya çekiniyorm yanmda biri varken bilgi alırsanız bizi de bilgilendirin :)

Bana bir önceki gebeliğimde Dr cinsellik yok demişti , kanaman olur korkarsın demişti , zaten o gebeliğim düşükle sonuçlandı. Ama sağlıklı ilerleyen bir gebelikse sorun olacağını düşünmüyorum ben

Bendede açık pembe akıntı kanama arası bişey geldi iki sefer.sanırım yerleşme kanamasıydı.
İki defa yaptım bugün ikisi de silik cikti yarın ilk isim bir kan testi yaptırmak
Benimde aynı senin kadar silik çizgiydi.ertesi gün test yaptım 167 çıktı
benim ilk gebeliğimde doktorum ilk ay izin vermemişti.birde son ayda erken doğumu tetikliyor

Kızlar bu arada benim ilk değerim 167 iki gün sonraki değerim 459 çıktı.nerdeyse 3 katı artmış.arkadaşım ikiz olabilir diye işkillendirdi beni.sizlerin değerleriniz nasıl arttı?

Kızlar bu arada benim ilk değerim 167 iki gün sonraki değerim 459 çıktı.nerdeyse 3 katı artmış.arkadaşım ikiz olabilir diye işkillendirdi beni.sizlerin değerleriniz nasıl arttı?
Değerlerle ikiz gebeliğin pek bir bağlantısı yok canım , bat günü 3000 4000 hcg çıkan var ama tek bebek

Benim de hep ucer kat artti. Doktora sordum ama degerlerle cok alakali degil dedi. Her hizli yukselis ikiz belirtisi olmaz dedi. Ama ikizlik anneden gelirmis ki benim ana tarafim baba tarafim hep ikiz dolu. Heyecanla bekliyorum. Yeterki saglikli sihhatli olsun baska dilegim yok.

Senin kese görünür artık canm bence

Carsamba ya da persembe gidecegim canim. Insallah sorunsuzca keselerimizi gorelim kalp atislarimizi duyalimmmmm. Ben bide cok erken ogrendim. Regle 6 gun varken. O yuzden zaman gecmiyor valla ya
Regle 6 gün varken öğrendim dedin ya canım değerin kaçtı ? Regl 13 gün gecikti benim bu ay 2 sefer yumurtlama oldu yumurtlama geçti diyede birliktelik yaşadık korunmasız òyle denk geldi yani aslında 5 aylık kızım var yarın Dr kan vericem 2.yumurtlamanın üstünden 9-10 gün geçmiş olacak kızımda 7-8 gün geçe öģrendim geç döllenme olmuştu aslında ćocuk düşümüyoruz hemen ama acaba olmuşmudur diyede bi heycan oldu ben de olduysa ikiz gibi büyürler :) yani nisan annesi aday adayıyım bende :))

Carsamba ya da persembe gidecegim canim. Insallah sorunsuzca keselerimizi gorelim kalp atislarimizi duyalimmmmm. Ben bide cok erken ogrendim. Regle 6 gun varken. O yuzden zaman gecmiyor valla ya
Bizde çarşamba günü gidicez kese görmeye , görebiliriz hayırlısıyla inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…