2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canim 6 gun varken idrarda cikti. 3 gun varken kan verdim 85 cikti. Sonra 3 er kat artararak devam etti. Toplam zaten 3 kere test yaptirdim. Regli 1 gun gectiginde 850 idi en son. Bi daha baktirmadim zaten.

Canim 6 gun varken idrarda cikti. 3 gun varken kan verdim 85 cikti. Sonra 3 er kat artararak devam etti. Toplam zaten 3 kere test yaptirdim. Regli 1 gun gectiginde 850 idi en son. Bi daha baktirmadim zaten.
Ben kızımda öğrendiğimde yumurtlamadan 8 gün geçmişti değer 10 du :) neyse yarın varmı yokmu belli olur nasılsa :) teşekkür ederim :)

Değerlerle ikiz gebeliğin pek bir bağlantısı yok canım , bat günü 3000 4000 hcg çıkan var ama tek bebek

valla kızlar inşallah dediğiniz gibidir.benim teyzeminde ikizleri olmuş benimde böyle şansım artıyor sanırım.kızım olmasa acayip isterim ikiz.ikisi bir arada çıkar ne güzel ama kendimi üç çocuklu düşünemiyorum ikinciye bile çok zor karar verdim.neyse allah hayırlısını versin.molly senin değerde baya yüksek bir gün gecikmeyle 800 lü rakamlar baya iyi yani.

Evet canim erken basladi benim hcg yukselmeye. Idrarda bile 6 gun varken gorebildim. Kimileri bat gunu zor goruyor.

Ben yarın kan verip sonuç da artık iyice kesinlesirse sağlık ocagina gidip kaydımi yaptircam bir de bugun folik asit aldım ona başladım onun dışında sizin yaptığınız başka şeyler var mı benim ikinci çocuğum olacak bu inşallah ama herseyi unutmusum sil baştan oluyor bir de hemen gitmicem doktora zaten bişey goremez 4 haftalik 2 hafta veya 10 gün sonra giderim o zamana kadar kalp de duyulmaya başlar galiba

patitis nerelerdesin canım , gelmedi mi bat günün
bikac gun yoktum 69 sayfa olmus:) bat gunum 5agustos bekliyorum ama iki gundur falan midem cok bulaniyo aksamlari cok halsizlesiyorum psikolojik mi bilmiyorum hala mide bulantisindan uyuyamadim bat gunum gelmeden test yaptirmak istemiyorum ama yarinda devam ederse belki bi idrar testi alirim sen nasilsin konusmalari okuyamadim simdi nasil gidiyo hamilelik:) persembe gunu biyerlere gitmistik bugun donduk bikac gun iyi geldi

Kızlar malesef değerim 107 çıktı artış %60 bile değil. cok üzgünüm tutmadi sanirim doktoru bekliyorum

simarik83 M Molly123 kızlar merhaba günaydınlar randevum saat 3te. Dua edin de kesemi görürüm kızlar bende heyecanlıyım. Ama bnei ne bekliyor bilmiyorum bir garip hisin içerisindeyim :)
Daha erkene alsaydın ya çatlarım ben o saate kadar Seni bekleyen minnak bir kese var gitmeden önce su iç biraz sıkışık git ultrasonda rahat görsün.

Molly'cim hangi test markasını kullandın acaba, early predictor mu? ben de dün yaptım, 6 gün varken yani negatif çıktı emin olmadım çünkü reglim 7 temmuzda olcak ama hamilelik belirtilerim var gibi hissediyorum, bi kaç güne tekrar yapıcam testi. şimdiden umutsuzluğa kapılmak istemiyorum Dayanamayıp erken yaptım zaten.

Daha erkene alsaydın ya çatlarım ben o saate kadar Seni bekleyen minnak bir kese var gitmeden önce su iç biraz sıkışık git ultrasonda rahat görsün.
canım benim her daim sıkışık oluyor heran patlıycakmışım gibi çişim geliyor zaten. ama yine içerim bir bardak su giderken.eşim 3 e al dedi saati işten o saate gelcek çünkü. yoksa ben erken alırdım saati. sen ne zaman gidiceksin

canım aramızda 5 gun var. 5 gun sonra keseyi görebilirsin. ama kalp atışlarıyla berber görmek istiyorsan 10 gun iy bencede.valal onun dışşında bizde bişe yapıyoruz :) doktora gidip öğreneceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…