2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Burdayim canimcim dun bulantidan canim cikti 5 kere .bugun hic cikarmadim yasasin derken gece gece tüm günñkü cikti bogazimda tahrisin gecmesini bekliyorum daha simdi girebildim buraya.Gece gece dizi izliyorum☺ohh sabahlar olmasin
İnşallah bu bulantılı sürecin çabuk geçer birtanem bir de Boğaz tahriş oluyor çok haklısın. İzle dizini keyfet vallahi. Canım sen kontrollere nereye gidiyorsun doğum için nereyi düşünüyorsun?

Çok sağolun arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz için. Etiketleme isini yapamadim.Herşey Rabbimden. Sizinle tanıştığıma çok memnunum.inş nisan ayında bebek haberlerinizi almaya girerim Allah sağlıklı bi şekilde kucagıniza almayi nasip etsin bebislerinizi

kızlar merhaba çok mutsuzum.. bugün doktora gittim tam bir hayvan gibi davrandı hcg 6355 çıktı karından bakın bebek görünür dedim istemiyosan seni muayene edemem alttan muayene olacaksın dedi. yoksa kağıdı imzala git bir hasta bir hastadır diyor. ne sonuçlarıma düzgn baktı kesem 10mm ve 6mm dedi. kanamam düzelmiş mi dedim elindeki sonucu ver bakayım diyor. ne ultrason kağıdı verdi ne bişey devlette diye böyle yapmak zorunda mı artık özele gidicem bugün çok üzüldüm

Ya o bende de var cok huzursuz uyuyorum dun gece 3 4 e kadar dondum oflaya poflaya. Sonraki uykumda boluk boluk. Sık idrara da çıkıyorum artik tukendim lavaboya girmekten:)

güzel nisan anneleri selamlar nasilsiniz?? ben ölüyorum acliktan... kusmuyorum ama herseye tikksinti duyuyorum . et ve et ürünlerini hic yiyemiyorum onun disindada yedigimi söyleyemem, yemek saatleri ne gicik geliyor bana, ne gereksiz geliyor.. offfffff offfffffffffff , hel hele yanlizim yemek pisircek kimsem yok, kendi pisirdigimi koktugu icin yiyemiyorum... dün disari yürüyüse ciktim inaninirmisiniz cimenler koktu pis pis.. burnum cok hassas.. midem daha beter.. ikinci ayimdayim.. siz napiyorsunuz neler yiyonuz nasil cözüyonuz

Ya o bende de var cok huzursuz uyuyorum dun gece 3 4 e kadar dondum oflaya poflaya. Sonraki uykumda boluk boluk. Sık idrara da çıkıyorum artik tukendim lavaboya girmekten:)
Evet kuzum bende öyleyim mesela 12 de yatıyorum sağa dola dönmekten oflayıp puflamaktan sıkılıyorum saat 3-4 gibi gözlerim acıyor ama hiç uykum yok eşim de uyanıyor bu sabah dedim benim niye uykum yok gelir aşkım diyor benim de yok yazık onun var tabi hele bu lavabo işi düzgün uyuyacağım tam o bölüyor uykumu

Ic huzursuzlugu var hormonlardan mi acaba. Lavabo olayi komedi zaten kosa kosa gidiyorum son dk ya kadar tuttugum icin tam gelecekken ucuyorum lavaboya esim cok guluyor:) ama tutmak da iyi degil. Ne yapayim 10 dk da bir gidemem:)

Ben ben beeeen. Bu sabah kucuk parca ekmek yedim az once de yogurt o kadar. Asiri midem bulaniyor mutfaga bile giremiyorum. Acikirsamda disardan soyluyorum midem mahvetti resmen. Annen yurtdisindaydi bugun donuyor umudum annem. Yarin yemek yapacak yoksa halim kotu bagirsaklarim kurudu.

Ic huzursuzlugu var hormonlardan mi acaba. Lavabo olayi komedi zaten kosa kosa gidiyorum son dk ya kadar tuttugum icin tam gelecekken ucuyorum lavaboya esim cok guluyor:) ama tutmak da iyi degil. Ne yapayim 10 dk da bir gidemem:)
Evet bazen ard arda denk geliyor :)) tutma canım o daha riskli sistit olursun mazallah evet hormonlardan kaynaklanıyordur. Kitapta öyle okudum canım

hifam0242 Canım çok üzüldüm Allah sabrını arttırsın acını azaltsın inşallah. Mutlaka bunda da bir hayır vardır dile kolay söylemesi elbet çeken bilir canım. Allah tez vakitte sağlıklı bir gebelik kısmet etsin inşallah.

Herseyi de hormonlara bagliyorum zaten:) ah kuzum ya bi atlatsaydik su gunleri uyku cok buyuk problem
Ben bu sersemlikten halen muzdaribim şikayet etmiyorum ama o gece uykularının bölünmesi çok rahatsız edici bir de sanki hep kötü bir şey varmış gibi bir hisle

Ben cumartesi alışveriş yaptım aynı şeyi düşünerek biraz bol bol aldım canım sütyen takmak işkence çıkınca da acıyor.

Ben de iyiyim cok şükür acikinca midem bulaniyor sadece.cok sık acikiyorum.evdeyim ya dinleniyorum bol bol.persembe başlayacağız okula

Canım öğünlerini küçült ve çoğalt ve mutlaka bir beslenme listesi oluştur mesela topkek bisküvi çikolata hızlı şekilde şekerini yükseltir ama aynı hızla da düşürür acıktırır ve yağlanmaya sebep olur onun yerine mesela tam buğday ekmeğinden ince bir peynirli tost yesen saatte bir atıştırsan ama sağlıklı şeyler olsa sanırım sorun olmaz tabi imkan varsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…