2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Baktırdım canım onlar normal çıktı çok şükür. Benim karnımda çok şiş 5 aylık hamile gibi şişim şuan.

ben yemiyorum genelde haftada 2 3 gün normal yiyorumdur 4 5 gün az yiyorum yine de tartı +1.5 kg gösteriyor :) anlamadım bende nasıl iş. troidden olabilir.

Slm kızlar bende 4+5 teyim bugun. Arada karnımın içinde kasılmalar oluyor ya sanki rahimimi çekiyorlar ıkı taraftan şişkinlik var sürekli arada kasıklara sancı giriyor tatildeyim şuan haftaya salı randevu aldım ilk doktor kontrolüm umarım hayırlı haberler alırım 5.5 yıl oldu unutmuşum herşeyi hamilelikle ilgili

Ben

Teşekkür ederim cnm benim kızım da 3.5 yaşında hiç uzmanları arastirmamistim ama kızım bir kardes çok istiyordu sürekli keşke senin karnında da bi bebek olsa diyordu bugün kalp sesini duyunca bu ani hep hatırlasin istedim çok sevindi karnımi dinledi hatta karnında bir kardeşim olduğuna hala inanamiyorum dedi :) sürekli söyleyip biktirmayiz biz de yanında çok konusmayiz boyke idare ederiz artık :)

Merhabalar Allah kısmet ederse inş ben de varım İkinci bebeğimiz daha doktora gitmedim kalp atışını falan duyalım diye geç gitmek istedim inş iyidir diye dua ediyorum. Allah hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inş.

Birde bugün biraz agladım hıçkırdıkça acıdı çok korktum(

Ayyy hadi gözün aydın canım çok sevindim darısı bizlerinde başına inşallah

Çok geçmiş olsun canım hayırlısı böyleymiş demekki. Allah sabırlar versin inşallah tez vakitte tekrar hamile kalır sağlıkla sıhhatle bebişini kucağına alırsın canım

Ben de kilo almak istiyorum , hayatımda 55 kiloyu görmedim yahu , şimdi alacağıma daha da vermeye başladım

Ilk haftalar hele senin gibi cok bulanti varken vermek normal canim.seni bi de son aylar gorelim bakalim o zaman ne diyeceksin oyy ben çok sistimm bu kilolari nasıl vercem diyeceksin insallah

Ilk haftalar hele senin gibi cok bulanti varken vermek normal canim.seni bi de son aylar gorelim bakalim o zaman ne diyeceksin oyy ben çok sistimm bu kilolari nasıl vercem diyeceksin insallah
Ay ben hiç sanmıyorum , 5 - 6 anca alırım yada alamam gibi geliyor bana , benim vücudum hiç kilo almaya müsait değil , hep vermeye şartlamış kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…