2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar bu cvm igg pozitif olması ne demek??? bilen var mı internette 1000 tane şey yazıyor kafayı yicem. ıgm kötü igg eskiden geçirilen hastalık diyorlar ama doğrumu tersini diyende var

Bildiğim kadarıyla IGG eskiden geçirilmiş,bağışıklık kazanılmış, IGM şuan da vücutta var demek.Yanlış biliyorsam da arkadaşlar düzeltsin lütfen.

Bende öyle okudum internette ama kötü şeylerde yazıyor kafam karıştı

Benım rubella IGG pozitif çıktı.Kızamıkmış meğer,küçükken geçirmiştim hatırlıyorum.Yani buna bağışıklık kazanmışım.Tekrar olmam.Dr. tahlillerime baktı bir sorun yok dedi.IGM pozitif olursa kötü diye biliyorum.

Çok üzüldüm zor bir durum canim.Allah yardimcin olsun.hakkinda hayırlısı biymus demek.zaten isterken Allahim hayirli ve sagliklisini ver diyoruz.

Bende de rubella pozitif onun ne olduğunu biliyorum korkmadım ama igg ne hiç bilmiyorum netten baktım biraz. Bir de protein kaçağı diye bişey varmış o da var galiba anlamadımki doktoru arayacağım birazdan

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda sağlıklı evlat nasip etsin üzülmeyin

Insallah canim Allahim korusun bebislerimizi iyi haberlerini bekliyorum canim

Siddetli mi geliyor kahverengi akinti canim benimde yeni basladi ve cok korkuyorum
canım ben kırmızı kanama geçirdikten sonra baya koyu kahve ve pıhtılı geldi şuan daha az geliyor ama zaman zaman azalıp çoğalıyor kestiremiyorum bu sıkıntıyı yaşayan da çok kişiyle konuştum sağlıkla bebeklerini kucaklarına alanlar çok bizde onlardan oluruz inşallah

Arkadaşlar maden suyunu günde kaç taneye kadar tüketebiliriz ? Bu konu hakkında Dr u birşey söyleyen var mı ?

Gözün aydın canım.senin kızın kaç yaşındaydı?benim ki 3 yaşında.ve ben henüz söylemedim hep kardeşin olursa diye konuşuyoruz.uzmanlar doğuma yakın karın şişmeye başlayınca söyleyin diyorlar ama kararsız kaldım.
Kızlar bi sonraki randevu tarihini doktorunuz mu veriyor bana hiç öyle birşey demedi . Ben 6+4 de gitmiştim. Bi dahakine ne zaman gitmeliyim
Benim doktorum bir sonraki muayene tarihimi kontrol esnasjnda verdi hatta ikili test tarihinide o zamandan verdi.6 eylüö ve 1 ekim randevularım var.
ben alışkınım uzun yola ama ilk gebeliğim ya bide kahverengi akıntım hala geliyor doktorum da git bişey olmaz dedi ama insan yinede tedirgin oluyor
Doktorun çıkabilirsin dediyse sorun yok demekki.yalnız benim doktorum yolculuk öncesi ve sonrası bol su iç demişti.birde sık mola verir yürürsün biraz ayakların sçılır.

Arkadaşım çok üzüldüm.burda ben dahil bir çok arkadaş daha öncesinde gebelik kayıpları yaşamış.sende ne yazık ki bunlardan biri oldun.ama şimdi söylemesi kolay diceksin ama üzülme bundada var bir hayır sende kavuşursun inşallah bebeğine tez zamanda.

Eyvah eyvah benim çok mide ekşimem ve yanmam var bu ara , birtek bu rahatlatıyor biraz.
Çarşamba günü ilaç isteyim bari Dr umdan
Ne yazıkki mide yanması hamilelik sonuna kadar sürüyor benim henüz başlamadı ama kızımda sabahlara kadar uyuyamıyordum.doktor gavisgon du sanırım adı onu verdi şişe şişe içmiştim.hiçbir sakıncası yok hamilelikte demişti.

Valla canım yanma ekşime bulantı tükürük yutamama ne ararsan var bende. Artık çıldırma noktasına geldim. Evde terör estiriyorum eşime çok sinirlerim bozuk
İnşAllah Dr um rahatlatıcı bir ilaç verir bana

Arkadaşlar maden suyunu günde kaç taneye kadar tüketebiliriz ? Bu konu hakkında Dr u birşey söyleyen var mı ?

Ben doktoruma sormadim ama günde 1 tane sade maden suyu tuketmenin faydali olduğunu biliyorum.her gun 1 tane tüketiyorum.bazi aksamlar midem yaninca 2.yi de icmek istiyorum ama fazla gelir diye icmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…