2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar ben acikinca midem bulanıyor diye kendimi zorlayip yiyebildigimi çokça yiyorum ama Kilo almışım :KK43: napacagimi şaşırdım kilodan giysem rahatsız oluyorum o kadar bol kiyafetimde yok dışarıya çıkmak bana dert oldu bide hiç üst çamaşır takamiyorum hemen sıkıyor ay napacam ya okul başladımı ne giyecem :KK17:

Ben doktoruma sormadim ama günde 1 tane sade maden suyu tuketmenin faydali olduğunu biliyorum.her gun 1 tane tüketiyorum.bazi aksamlar midem yaninca 2.yi de icmek istiyorum ama fazla gelir diye icmiyorum

Aynen canım , bende 1 i geçirmedim ama bazen ikinciyi açasım geliyor :KK43:
Çok berbat birşey bu mide rahatsızlıkları ya , yine buna şükür Allah beterini göstermesin:dua:

Kızlar ben acikinca midem bulanıyor diye kendimi zorlayip yiyebildigimi çokça yiyorum ama Kilo almışım :KK43: napacagimi şaşırdım kilodan giysem rahatsız oluyorum o kadar bol kiyafetimde yok dışarıya çıkmak bana dert oldu bide hiç üst çamaşır takamiyorum hemen sıkıyor ay napacam ya okul başladımı ne giyecem :KK17:

Valla canım yanma ekşime bulantı tükürük yutamama ne ararsan var bende. Artık çıldırma noktasına geldim. Evde terör estiriyorum eşime çok sinirlerim bozuk:KK43:
İnşAllah Dr um rahatlatıcı bir ilaç verir bana:KK43:
Çok zor canım ya valla benimde bulantım sinirlerimi bozuyor hep halsiz ruh gibi geziyorum evin içinde. Ama eşime üzülüyorum çünkü evde ne yemek pişiyor ne kahvaltı edebiliyor dün gece sabaha kadar hastanedeydik serum takıldı o da koltukta uyudu

tsh baktırdın mı hiç? bende şişiyorum bişey yemememe rağmen troid baya yüksekmiş. ilaç kullanacağım mecbur

Aynen canım , bende 1 i geçirmedim ama bazen ikinciyi açasım geliyor :KK43:
Çok berbat birşey bu mide rahatsızlıkları ya , yine buna şükür Allah beterini göstermesin:dua:
kızlar karbonat varya bıldıgımız karbonat mıde yanmasına bırebır avucunuzun ıcıne bıraz dokun agızına atıp su ıcın bana dua edeceksınız emınım drmda sakıncası olmadıgını soyledı deneyım derımm :)

ama sen yiyormuşsun pardon canım ben yemeden şişiyorum

Eskiden bol gelen pantolonlarımın şimdi düğmesi açık geziyorum:halay:
Ki gram kilo almadım aksine verdim 2 kg kadar belki daha fazla:KK12:

Çok zor canım ya valla benimde bulantım sinirlerimi bozuyor hep halsiz ruh gibi geziyorum evin içinde. Ama eşime üzülüyorum çünkü evde ne yemek pişiyor ne kahvaltı edebiliyor dün gece sabaha kadar hastanedeydik serum takıldı o da koltukta uyudu

Aynı Can'ım kahvaltı nedir unuttuk , önceden ne neşeli kahvaltılarımız oluyordu , bazen dışarı kahvaltı etmeye çıkıyorduk , şimdi hiçbiri yok , yemek piştiği zaman hele kaçacak oda arıyorum kendime:cry:

Aynı Can'ım kahvaltı nedir unuttuk , önceden ne neşeli kahvaltılarımız oluyordu , bazen dışarı kahvaltı etmeye çıkıyorduk , şimdi hiçbiri yok , yemek piştiği zaman hele kaçacak oda arıyorum kendime:cry:
Ayy aynen :) sadece bir gün kendimi çok iyi hissetmiştim onunla birlikte sofraya oturdum bir şeyler yedim. Seninle birlikte yemek yemeyi özlemişim dedi :) böyle devam edecek değil geçecek inşallah

Dün leke den sonra kanamam oldu ve merkeze gittik.doktor ben gelene kadar progestan vurşunlar dedi ve sonra kendi gelip baktı. Daha önce de bahsetmistim 10 gun once keseyi diğer doktor biraz küçük görmüştü bebege gore diye ama o zaman atıyordu kalbi. dün bakti doktor işte maalesf bebegin gelişiminde sıkıntı oldugunu sağlıksız oldugunu soyledi ve kalp atışını duyamadik :KK43: bu sabah kürtaj oldum. Çok zor bi durum ama takdiri Ilahı. Hepinize sağlıklı gebelikler diliyorum. Allah bebeklerinizi sağsalim kucagıniza almayi nasip etsin.
Citolesgen beni baştakı tablodan çıkarır misin
Cnm ne denir ki çok geçmiş olsun Allah sabır versin allahın takdiri inşallah bundan sonrakinde sağlıklı bir gebeliğin olur onu da saglikli bir sekilde kucagina alirsin ve herseyi unutursun.

Benim de 10 gün kadar süren lekelenmem vardı. Çok şükür ki 2 gündür yok. Progest. kullanıyorum. Lekelenme her zaman dusukle sonuclanmaz,rahat olun

X