2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Cnm hormonlar hamilelikte acaip etkiliyor ruh halimizi benim hamilelik takvimime bile yazmisti hormonlardan dolayi gergin olabilirsiniz diye bir de daha bebeği tam hissedememenin vermiş olduğu boşluk var. O yüzden bu durumun normal cnm kendini soyutlama arkadaşlarınla sohbet et bir Türk Kahvesi iç bircikolata ye iyi gelir. Yani bana bunlar çok iyi geliyor da belki sana da iyi gelir :)

Ben zaten normalde de endişeli bir insanım herşeyi kafama takar büyütürüm. Şimdi bebeği hissedemiyorum kalp atışını görmedim falan o yüzden onun gerginliği de var üzerimde. Normalde sinirli ve gerdindim 10 katına çıktı bir de üstüne duygusallık eklendi çok fenayım. Biraz daha kafamı dinliyim de sonra arkadaşlarıma gider biraz kafamı dağıtırım. çok teşekkür ederim tavsiyelerin için :KK68:

Cnm karından mi bakıldı eğer için rahat etmiyorsa başka doktora da bir görün ultrason aletleri arasında bile farklılıklar oluyor karından göremezse vajinal işte için rahatlar en azından
Kilim ve tohum Kilim ve tohum
evet canım karından baktı alttan bakın dedim bakmak istemedi nedense başka doktora gideceğiz ama sonra eğer şimdi gidip yeni doktorda görünmüyor derse kendimi toplayamam en iyisi beklemek şuanda bile hüngür hüngür ağlayasım var ama dondum resmen ultrason resimlerine bile bakamıyorum annem keseyi Rabbim doldurur inşallah üzülme diyor inşallah öyle olur

Of bu hormonlar beni benden aldı. Sabah dizi izliyorumm başladım ağlamaya , kaç dakika kendime gelemedim. Eşim sakinleştirmeye çalışıyor , onu bile itiriyorum :KK12::KK12:
9 ay hep böyle duygusal mı olacağız ya , herşeye ağlıyorum :KK64:
Hepimiz öyleyiz sanırım birde hava nasıl onunda etkisiyle..ama birinci trimestr bitince bitiyo genelde bende yerini neşeye bırakıyo

kizlar aranizda adetinden 2hafta once kahverengi akintisi olan var mi?? :eek:
Benim adetten 4 - 5 gün önce olmuştu kahverengi akıntım.
Canım benim bazen yumurtam çatladığı zamanlarda o dediğin akıntıdan oluyordu , yada kanlı akıntı geliyordu , tam yumurtlama dönemlerimde..

Benim adetten 4 - 5 gün önce olmuştu kahverengi akıntım.
Canım benim bazen yumurtam çatladığı zamanlarda o dediğin akıntıdan oluyordu , yada kanlı akıntı geliyordu , tam yumurtlama dönemlerimde..
benim yaklasik 3 gun surdu yumurtlama dönemiydi belkide korktum bende kotu bisi mi oluyo diyeo_O

Kızlar ben kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum. Çünkü hiç belirtim yok ne göğüs ağrısı ne mide bulantısı ne uyku arada sancı giriyor sadece oda hemen geçiyor. Acaba değerim mi düşüyor çok korktum bugün

Kızlar ben kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum. Çünkü hiç belirtim yok ne göğüs ağrısı ne mide bulantısı ne uyku arada sancı giriyor sadece oda hemen geçiyor. Acaba değerim mi düşüyor çok korktum bugün
Daha dur cnm daha erken , seninle 1 ay var aramızda , genelde belirtiler 6. hafta itibari ile başlıyormuş , şimdilik birşey hissetmemen çok normal :super:

X