2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben zaten normalde de endişeli bir insanım herşeyi kafama takar büyütürüm. Şimdi bebeği hissedemiyorum kalp atışını görmedim falan o yüzden onun gerginliği de var üzerimde. Normalde sinirli ve gerdindim 10 katına çıktı bir de üstüne duygusallık eklendi çok fenayım. Biraz daha kafamı dinliyim de sonra arkadaşlarıma gider biraz kafamı dağıtırım. çok teşekkür ederim tavsiyelerin için :KK68:
Ben de kalp atisi duymadigim icin cok tedirginim

Kızlar benim geçen hafta mide bulantım vardı bu hafta yok sizde de böle olan varmı
Benim de ayni. 3 ve 4. Hafta bulantm coktu. Simdi yok denecek kadar azaldi. Nofmaldir sanirim.

:emir_bebek:
Insallah sen ben hepimiz saglikli hamilelik geciririz.ben ilk bi kac gun cok uzulmustum sonra alistim ben ilerde sagliksiz bi xocugum olsaydi daha kötü olurdum heralde.kendiliginden oldu cok şükür bide yillardir cocuk isteyip sahip olamayanlari düşündüm. Cok şükür saglikliyim dedim.şükür etmek icin cok sebebim var.esimi cok seviyorum mutluyuz eksigimiz cok sirin bi bebek onunda zamani insallah bu zamandir ...hayirli haberler aliriz da artik sevdiklerimizle paylasiriz.bende size sevgilerimi yolluyorum:anneadayı::emir_bebek::KK200::nazar::KK68::KK74:
İni cnm inş hepimizin Arzusu bu çok şükür hamişiz kucağımıza aldığımızı da görürüz :emir_bebek:ayy ben bu hamişleri çok seviyorum :KK200::KK200::nazar:

Kızlar ben beşinci haftadan beri müthiş bulantı istifta ve halsizlik içindeydim. Sabah uyanır uyanmaz bulantı ilacı içiyordum ama bu sabah uyandığımda bulantımın olmadığıni hissettim ve ilaç içmedim. Gün içinde birçok şey yiyebildim ve hatta mutfaktan tiksinen ben bu aksam eşime yemek hazırladım. Sonra içimi bir korku sardı acaba bebeğe birsey olmuş olabilir mi? Böyle aniden iyi olmam beni korkutuyor

iyi akşamlar kızlar nasılsınız
afedersiniz benim midem çok gaz yapyo. ac oldugum zamanlarda çok oluyo elim ayagımın dermanı kesiliyo yemegi zor hazırlıyorum tabi ben buna şükrediyorum çünkü kızıma hamileyken daha kötüydüm insan kanepesinden tiksinirmi ya ben kanepemden yatagımdan halımdam herşymdem tiksinmiştim tabi bu tiskinme görmeyi gectim düşünmeyle bile istifra ettiriyodu bana. o yüzden çok korkuyorum buda öyle olacak diye rabbim yardımcımız olsun anne olmak çok zor ..

Kızlar ben beşinci haftadan beri müthiş bulantı istifta ve halsizlik içindeydim. Sabah uyanır uyanmaz bulantı ilacı içiyordum ama bu sabah uyandığımda bulantımın olmadığıni hissettim ve ilaç içmedim. Gün içinde birçok şey yiyebildim ve hatta mutfaktan tiksinen ben bu aksam eşime yemek hazırladım. Sonra içimi bir korku sardı acaba bebeğe birsey olmuş olabilir mi? Böyle aniden iyi olmam beni korkutuyor
Belirtiler gün günü tutmuyor ki cnm , bir bakarsın yarın yine bulantın geri döner. Ben dün çok kötüydümm baş dönmesi bulantı baya şiddetliydi , bugün biraz daha hafif seyrediyor , yarına Allah kerim :bicak:

Belirtiler gün günü tutmuyor ki cnm , bir bakarsın yarın yine bulantın geri döner. Ben dün çok kötüydümm baş dönmesi bulantı baya şiddetliydi , bugün biraz daha hafif seyrediyor , yarına Allah kerim :bicak:
Haklısın canım yaklaşık on gündür izindeydim yarın sabah işbaşı yapıyorum inşallah kendimi iyi hissederim

Of bu hormonlar beni benden aldı. Sabah dizi izliyorumm başladım ağlamaya , kaç dakika kendime gelemedim. Eşim sakinleştirmeye çalışıyor , onu bile itiriyorum :KK12::KK12:
9 ay hep böyle duygusal mı olacağız ya , herşeye ağlıyorum :KK64:
ben bi keresinde bornozumun kollari kirlenmis diye hickira hickira aglamistim :-) bunun da tadini cikarmak lazim sonra hatirlayip guluyoruz

X