2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ne tarafta kızlar bu hastane muayene ücreti ne kadar veriyorsunuz Doğum içimin konuştunuz mu. Özel hastaneler genelde sezeryanla alıyor ya

Tatlım ertan bey 140 tl. Doğum için konuşmadım daha. Ben dr methini duyduğum için gidiyorum. Normal sezeryan daha konuşmadım. Ama normal olmazsa bırakırım. Ona da eşimin tuzak sorusu var. Ben sezeryan yapmak istiyorum diyecegim. Dr hemen nasıl istersen derse gitmeyeceğiz. Doğum ücreti sanırım 4000 civarı. Ama doğum sigortası yaptirabiliyorsunuz bu hastane ile diye biliyorum. O da tüm muayene tahliller ve doğum 5000 oluyor

Canim 15 ocakta dusuk yaptim 6 haftalikta gelisimi durmustu. 2 ay rahim dinlensin dedi 2 ay korun dedi bu surecte folik asit kullandim.3 ay kendiliginden olsun korunma dedi hic ilac almadim.iste bu ay tedaviye baslayacakti ama hamile oldugumu öğrendik. Persembe kalp atislarina bakicaz sonra ilac verir mi bilmem.gecen haftadan beri foliciod kullaniyorum sadece
Anladım cnm öncelikle o kötü olayı tekrar hatırlattığım için üzgünüm k.bakma nolur :-( ben de 12 haftalıkken kalbi durmuştu sonrasında herhangi ilaç vermedi şimdi progesteron folik asit bide kan sulandırıcı kullanıyorum yalnız Dr kan testi yapmadan verdi. Neyse hayırlı haberlerini bekliyoruz cnm önce bebişe sonra da sana Kocaman sevgilerimi gönderiyorum:dua::nazar:

Canim ismini ozelden yaz da ismine dua edeyim hatta esinin ismini de yazrsan daha iyi olur

Iyi canim minigim, buyutmeye calisiyoruz iste minnos minnos bi kizim var

Darisi basina canimmm

Tamam canım yazarım..
maşallah sağlıkla büyüt prensesini

♡♡♡♡

Kızlar ben kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum. Çünkü hiç belirtim yok ne göğüs ağrısı ne mide bulantısı ne uyku arada sancı giriyor sadece oda hemen geçiyor. Acaba değerim mi düşüyor çok korktum bugün
Can'ım benim bende de yok hiç çok şükür hiç merak etme ,doktoruma söyledim ne güzel işte olmasın zaten ,benim hamileliğimde öyle çok rahattı dedi :anneadayı:

Anladım cnm öncelikle o kötü olayı tekrar hatırlattığım için üzgünüm k.bakma nolur :-( ben de 12 haftalıkken kalbi durmuştu sonrasında herhangi ilaç vermedi şimdi progesteron folik asit bide kan sulandırıcı kullanıyorum yalnız Dr kan testi yapmadan verdi. Neyse hayırlı haberlerini bekliyoruz cnm önce bebişe sonra da sana Kocaman sevgilerimi gönderiyorum:dua::nazar:
Insallah sen ben hepimiz saglikli hamilelik geciririz.ben ilk bi kac gun cok uzulmustum sonra alistim ben ilerde sagliksiz bi xocugum olsaydi daha kötü olurdum heralde.kendiliginden oldu cok şükür bide yillardir cocuk isteyip sahip olamayanlari düşündüm. Cok şükür saglikliyim dedim.şükür etmek icin cok sebebim var.esimi cok seviyorum mutluyuz eksigimiz cok sirin bi bebek onunda zamani insallah bu zamandir ...hayirli haberler aliriz da artik sevdiklerimizle paylasiriz.bende size sevgilerimi yolluyorum:anneadayı::emir_bebek::KK200::nazar::KK68::KK74:

Kızlar ben kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum. Çünkü hiç belirtim yok ne göğüs ağrısı ne mide bulantısı ne uyku arada sancı giriyor sadece oda hemen geçiyor. Acaba değerim mi düşüyor çok korktum bugün
Daha cok yeni canım. bi iki haftaya baslar.bende ogrendigimde hic belirtim yoktu sonra goguslerim kocaman oldu sizliyor agriyor.kasiklarim agriyor.simdi yeni yeni midem bulaniyor sanki kendimi takibe aldim

Bende bugun yaptım çok şükür pazar günü 167 olan değer bugun 413 çıkmış doktorum sağlıklı bir gebelik Dedi cumartesi bir hafta tatile gidiyorum dönüşte görüşelim Dedi hayırlısı ile duyarız inş kalp atışlarınıda

X