2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım kalp atışlarını duyduk sıpa nin. Maşallah 4 gün önce 124 idi şimdi 137 olmuş. :)
Dr olabilir dedi böyle şeyler. Yat dinlen ama bol bol istirahat et dedi. Progestan verdi. İlişki seyahat ayakta durmak iş yapmak yok dedi.
Çok şükür yani içimiz rahatladı da ben bu durumu vajinal ultrasona bağlıyorum. O güne kadar yoktu böyle birşey. Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.
Cnm çok sevindim inşallah sonuna kadar sağlıklı sıhhatli bir şekilde gider böyle 12 hafta bir olsaydı hepimiz rahatlardik az kaldı çok şükür

kızlar kendimi kötü hissediyorum şimdi doktordan geldik kese 20 mm ama bebek görünmedi doktor herşey normal kese güzel görünüyor tam yerine yerleşmiş dedi 25mm olmadan görünmemesi normal dedi ama benim içim içimi yiyor eşim evde ağlayamıyorum da çok kötüyüm
Cnm karından mi bakıldı eğer için rahat etmiyorsa başka doktora da bir görün ultrason aletleri arasında bile farklılıklar oluyor karından göremezse vajinal işte için rahatlar en azından

Bebegim hala yasiyor cok şükür kizlar. Hala hastanedeyim ama kanama durdu sayılır belki aksam çıkarırım dedi. Evde de olsa
10 gun kipirdamadan yaticaksin dedi doktor. Size de haber vereyim dedim. Insallah hepimiz hayirlisiyla ve saglikla bebeklerimizi kucaklarimiza aliriz.:dua:
Gozunaydin canim.bebegin sıkı sıkı tutunmaya calisiyor sana bak.kendini yorma yat dinlen moralini yuksek tut.hersey cok guzel olacak

Bebegim hala yasiyor cok şükür kizlar. Hala hastanedeyim ama kanama durdu sayılır belki aksam çıkarırım dedi. Evde de olsa
10 gun kipirdamadan yaticaksin dedi doktor. Size de haber vereyim dedim. Insallah hepimiz hayirlisiyla ve saglikla bebeklerimizi kucaklarimiza aliriz.:dua:
Gözün aydın canım merak ettik seni..çok şükür herşey yolunda bolbol dinlen uzat ayaklarını enerji depola ilerde bu gunlerini çok arıyacaksın

Çok şükür cnm allah sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayi da nasip etsin insallah. Yat tabi yeterki o minik iyi olsun.

Insallah kuzum ya teşekkür ederim desteğin için :KK15: dun gece kanamam artti biraz ama smdi daha iyiyim serumlar igneler Allah in izniyle tutabildigimiz kadar tutmaya calisiyoruz minnosu.. birazdan doktor gelicek kalp atisina bakica bakalimm inşallah bisey olmamistir:dua:
Duamız sizinle kuzum estağfurullah bizim desteğimizin lafı edilmez. İyi olun inşallah kıyamam size. Gönlünü ferah tut lütfen bebeğini sev okşa konuş onunla bizden selam et :)) durumunu da mümkün mertebe bize bildir olur mu?

Canım kalp atışlarını duyduk sıpa nin. Maşallah 4 gün önce 124 idi şimdi 137 olmuş. :)
Dr olabilir dedi böyle şeyler. Yat dinlen ama bol bol istirahat et dedi. Progestan verdi. İlişki seyahat ayakta durmak iş yapmak yok dedi.
Çok şükür yani içimiz rahatladı da ben bu durumu vajinal ultrasona bağlıyorum. O güne kadar yoktu böyle birşey. Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.
Gözünaydın cnm:KK54:

Çook geçmiş olsun cnm:KK54:

deniz hn a gitmeyi dusunuyorum, bakalım hayırlısı :) suan memorial da serap hn a gidiyorum memnunum aslında, ilerleyen gunlerde karar vereceğim.

Livde cem bey ve arda beyi taniyorum digerlerini bilmiyorum canim. Serap hanim atasehir memorialda galiba yanilmiyorsam. Benim klinikte atasehirde. Hayirlisi olsun canim icine sinen doktoru birakma iyi doktor zor bulunuyor.

Canım çok sevindim kritik bir dönem bu ilk aylar demek ki bebişin de Nazlı istirahat et canım bir lavaboya git gel yardımcı olacak birileri var mı?

Livde cem bey ve arda beyi taniyorum digerlerini bilmiyorum canim. Serap hanim atasehir memorialda galiba yanilmiyorsam. Benim klinikte atasehirde. Hayirlisi olsun canim icine sinen doktoru birakma iyi doktor zor bulunuyor.
dogru diyosun, kızımda gittiğim dr acıbademdeydı ama sigorta orayı karsılamıyor artık

@minikincir canım aklına köyü bir şey getirme belki de cihaz farkıdır başka bir doktora gitme şansın var ise bir git bak bakalım bir de sakince bekle kese 5 mm daha büyütünce daha büyük bir bebiş seni bekliyor olacak inşallah canım benim sen canını sıkma.

Buucuuu Buucuuu canım güzel haberlerle dönmene çok sevindim inşallah hep güzel haberlerle dön. Endişelenme bak artık sakin ve güzel düşün bebişin seni seviyor Sana sıkı sıkı tutunmuş sen de aklına köyü şeyler getirip kendini de babasını da bebeğini de üzme :)

Bugün modum o kadar düşükki oturup saatlerce ağlayasım var. sebebi de yok bişey olduğu da yok bi tuhaf oldum anlamadım. Geçer herhalde hormonlardan mı acaba o_O

Bugün modum o kadar düşükki oturup saatlerce ağlayasım var. sebebi de yok bişey olduğu da yok bi tuhaf oldum anlamadım. Geçer herhalde hormonlardan mı acaba o_O
Canım hormonlardan da olabilir bebişin de seni yoruyor olabilir malum artık her organımız iki katına çıkıyor. Bir de gün ışığına çıkmak iyi gelir belki evde misin bilmiyorum ama

Canım hormonlardan da olabilir bebişin de seni yoruyor olabilir malum artık her organımız iki katına çıkıyor. Bir de gün ışığına çıkmak iyi gelir belki evde misin bilmiyorum ama

Yok canım işyerindeyim odaya kapattım kendimi camları da açtım. 5 karış suratla oturuyorum hiç keyfim yok. Gece de uyuyamadım huzursuzdum hep neden böyle olduki ya :KK43:

Kizlar bugün doktora giden var mi bende persembe gidicem ayyyzaman gecmiyo sanki.6+1 iken 4+4 demisti haftaya gel dedi .kalbini bile dinleyemedik hayla kabullenemedim bebegi. :KK12:
Annem dahi bilmiyor sehpa kaldirmiyorum biseye yardim etmiyorum annem kayinvalidem suratima bakiyor sanki

Nasıl canım memnun Musun. Ben şimdilik kontrollerimi Zübeyde hanımda yaptırıyorum doktorum çok şirin Bi bayan. Çok ilgili. Çok güzel moral veriyor.

ben çok memnunum hastane yeni olduğu için temiz ferah.çok da kalabalık olmuyo.doktorlar ve çalışanlarda ilgililer.ilk başta saime hanıma gidiyodum mantar rahatsızlığım vardı o zamanlar.bütün sorularımı cevapladı baya ilgilendi istediğim testleri falan yaptı.doğum kontrolü hakkında da bilgilendirdi sormadığım halde.pınar hanıma hamile kaldıktan sonra gittim bi kez ondan da memnunum şuan için.perşembe günü tekrar gidicem

Kizlar bugün doktora giden var mi bende persembe gidicem ayyyzaman gecmiyo sanki.6+1 iken 4+4 demisti haftaya gel dedi .kalbini bile dinleyemedik hayla kabullenemedim bebegi. :KK12:
Annem dahi bilmiyor sehpa kaldirmiyorum biseye yardim etmiyorum annem kayinvalidem suratima bakiyor sanki

Bende perşembe gidicem,keseyi gördük ama kalp atışını göremedik inşallah perşembe görürüz.

X