2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

annemle ole diyo benimde sag tarafta. peki yuzune bak aynada kendinde guzellesme goruyonmu yoksa eskisine gore daha yorgunmu duruyo yuzun ona bakarakta belli oluyo. ama annem iliskiden sonra saga don yat erkek olur sola donup yatarsan kiz olur der. Aslında ben hep sola yattim ama sag tarafta kesem

sag sol agrı olayı, bebegı hıssetme olayı o ay ki yumurtladıgınız tarafa gore degısıyor kıslar,
yanı soldan yumurtlayıp oglu olanda var kızı olanda..
aynı sekılde sagdan yumurtlayıp kızı olan da var oglu olanda.

bende duymustum ılıskıden sonra saga yatıp uyuyunca oglu olunacagını,

hayrlısı olsun, saglıkla dogsunlar da

Merhaba nisan anneleri.
Topicinizi görüce geçen sene geldi aklıma. Bu zamanlarda yeni öğrenmiştim 5 haftalık hamileydim öğrendiğimde.
Çünkü o testi yapana kadar yok canım hamile değilimdir diye diye hergün adeti beklemiştim:))

20 nisan muhtemel doğum tarihiydi. 16 nisanda epidural normal doğumla oğlumu kucakladım hala kucakkucağıyız bi 25 sene daha gider böyle

Doğum yapacağınız ay güzel bi ay ne soğuk ne sıcak. Yaza kadar bebekler kendine gelmiş oluyor.
Allah hepinize sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.

ben internette gezinirken bebis icinnokumustum sola donup uyuyun kan akisi icin diye hemde doktor sitesinde kafam karisti

ben bebis tuttugunda sagdan yumurtlamistum kesede sagda

canım cok sagol, kuzucugunla hıc ayrılmayasınız ınsllahh

canım ilk zamanlar benimde kasıklarım karnım çok ağrıyordu şimdi 8 haftalığım geçti sayılır arada azalıp artabiliyor endişe etme

Saol kuzum inşallah geçer. Dr için rahat etsin diye çağırdım önemli değildir dedi o bile rahatlattı. En son allah korusun eşim ile cenazeye gelir gibi geldik öyle kötüydük ☺ dr bir gelseydi de kalp atışlarını dinleseydim bir an önce

Yüzüstü yatmayı hiç sevmeyen ben , aksi gibi bu ara hep yüz üstü yatayım istiyorum , ama buna ne bulantım izin veriyor ne de karnım

canim bendede ilk bulanti oldu ama hemen bi kahve var kafein orani yuzde 15 onu gunde bir kere en fazla iki iciyorum cok iyi grlfi hazimdizligimada

Oh ne güzel bizde görecekmiyiz acaba Nisan ayını iple çekiyoruz ama günler Geçmek bilmiyor :))

benimki de solda gibi geliyo dokununca sol taraf hafif daha sert.doktorda zaten hamilelikten önce bi kez muayene olduğumda sol yumurtalığında çok yumurta var demişti.ama cinsiyetin sağda solda olmasıyla bi alakası olduğunu düşünmüyorum ben :)

Ben de çok merak ediyorum cinsiyetini ,sanki daha gerçek olacak gibi geliyor herşey, mesela oğlum ya da kızım diyeceğiz çok büyük bir heyecan ...ama ben de vakti gelince doktordan öğrenmenin en sağlıklısı olacağını düşünüyorum bir şekilde yanlış çıkarda hayalkırıklığına uğrarsam çok üzülürüm çünkü .Kız da erkekte olsa çok seveceğimizden eminiz diyorum şimdilik

cıktın mı burcu? dr nededi bebiş iyi mi?

Kızlar aranixa devlet hastanesine giden var mı gidip de memnun olan?

Canım ben gebeliğimi öğrendiğimden beri 2 kere doktora gittim.2 kez de devlet hastanesine gittim.Aslında ilk muayane de çok tahlil istendiği için gitmiştim.İlk muayenede tüm rutin testler yapıldı.Ultrason kontrolü yapıldı.1 hafta sonrada sonuçlar için tekrar çağırdı.Geçen cumada gittim sonuçlarıma bakıldı.Bebeğin kalp atışlarına bakıldı.Yani yapılması gereknler yapıldı aslında.1 ay sonra tekrar gel dedi.Kötü yanı şu aynı doktoru bulma ve özeldeki kadar detaylı soru sorma bilgi alma şansın olmuyor.Bunun dışında memnun kaldım diyebilirim.İleriki zamanda bakalım tercihim değişirmi bilmiyorum.Hayırlısı inşallah.

cıktın mı burcu? dr nededi bebiş iyi mi?

Canım kalp atışlarını duyduk sıpa nin. Maşallah 4 gün önce 124 idi şimdi 137 olmuş. :)
Dr olabilir dedi böyle şeyler. Yat dinlen ama bol bol istirahat et dedi. Progestan verdi. İlişki seyahat ayakta durmak iş yapmak yok dedi.
Çok şükür yani içimiz rahatladı da ben bu durumu vajinal ultrasona bağlıyorum. O güne kadar yoktu böyle birşey. Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.

Peki önceden randevu alınabiliyor mu

kızlar kendimi kötü hissediyorum şimdi doktordan geldik kese 20 mm ama bebek görünmedi doktor herşey normal kese güzel görünüyor tam yerine yerleşmiş dedi 25mm olmadan görünmemesi normal dedi ama benim içim içimi yiyor eşim evde ağlayamıyorum da çok kötüyüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…