2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
iyi aksamlar arkadaşlar. bende kismetse nisan annesi olucam. bu 3.ü gebeliyim ve sürpriz oldu. daha dün test pozitiv çıktı. bugun doktora gittim geç döllenme oldugunu söyledi.

Hoşgeldin arkadaşım hayırlı uğurlu olsun. RABBİM hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

Ne güzel evde 3 tane cıvıl cıvıl ses. Ayrıca tebrikler. ☺

iyi aksamlar arkadaşlar. bende kismetse nisan annesi olucam. bu 3.ü gebeliyim ve sürpriz oldu. daha dün test pozitiv çıktı. bugun doktora gittim geç döllenme oldugunu söyledi.
İyi akşamlar, hayırlı olsun :) tebrikler ve maşallah 3 çocuk süper. Benim de hayalim 3 bebiş. İnşallah Allahım bana ve tüm isteyenlere de nasip eder:anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK48:

Hoşgeldin arkadaşım hayırlı uğurlu olsun. RABBİM hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

Ne güzel evde 3 tane cıvıl cıvıl ses. Ayrıca tebrikler. ☺
hoşbuldum. rabbim isteyen herkese güzel saglıklı evlatlar nasip etsin!
iki kızım var. ve 3ü bebek bize sürpriz oldu. haziranda dr geçirdiyim rahatsızlıkdan dolayı birdaha hamile kalamıycamgımı söyledi. adetimin 21ci günü tek korunmasiz ilişkiyle hamile kaldım:) Allah istedikden sonra herşey olur.

telefondan giriyorum birtürlü yazamadım arkadaşlar. teşekkür ederim sizlere. Allah hepimize hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin! iki kızım var. hep hayalim ikiz kızlarım olmasıydı Allah bana iki kız verdı. dr.un birdaha olmaz dediyi zamanda bu mucizeyi gönderdi:)

Cevaplayan herkese çok teşekkür ederim... Önerilerinizi dikkate alacağım :) İstanbullu olan var mı aranızda?
Bende istanbuldanım :)

canim valla korkuyorum ama bugun muaneye gittim doktor hersey normal dedi keseyide gorduk 6.33 mm mis şimdi lik 5 haftalik duruyo dedi

Keseyi görmüştün ya doğru süper ama demi ben de sabırsızlıkla bekliyorum acaba ne zaman görürüm :)

Kızlar merhaba bugün kan verdim be sonucum çok şükür 65.88 den 304.3 e yükselmiş

Bende seni bekliyordum hemen hemen aynıyız :) benimde 556 çıktı :) çarşamba yine gidecem bakalım :)

Pek özlendiğimi sanmıyorumm cnm , neyse ki ben göreceğimi gördüm :KK66:
Biz iyiyiz teyzesi ya büyüyoruz herhalde :anneadayı: Sen nasılsın cnm ?

Kocaman olmuş senin bebişş ya :) benim ki daha minnak :)

İyiyim cnm birkaç gündür girmedimm sadece bazı arkadaşlarımın paylaşımlarını takip ettim uzaktan.
Bulantılarım son gaz devam ama sürekli yiyorumm , midem bulansa da herşeyden yiyorum.
Bugün kasık ve bel ağrılarım arttı , 2. regl dönemim geldi , ondan olduğunu düşünüyorum:işsiz:

Evet bu hafta 2. Adet dönemi geliyor.benim de bugun hafif kasık ve bel ağrım var.ondan olabilir.az az yemeye çalış canim.

Paylaş burda arkadaşım. O gün senin öyle gitmene çok üzüldüm. Burası herkese açık bir yer. Bir kişiye kusup de kendini dışlama.

Bu arada mide bulamasına rağmen iyi yiyorsun maşallah. Benim mide yanmam vardı. Sebebini buldum. Çok tıka basa yiyordum. Alışkanlık işte. Artık uslandim ☺☺

Bi de tika basa yiyince hazim problemi oluyor.ben de bir kac gündür az az yiyoru. Hazimsizlik siskinlik yasamiyorum.

Evet bu hafta 2. Adet dönemi geliyor.benim de bugun hafif kasık ve bel ağrım var.ondan olabilir.az az yemeye çalış canim.
Resmen bebeğin olduğu yer sızlıyor , zonkluyor yaa , varlığını belli ediyor yaramaz:emir_bebek:
Yemek değil de su içemiyorum ben sudan tiksindimm nolcak böyle bilemiyorum:KK17:
Kurudu yavrum susuzluktan :KK42:

Adet döneminde ağrılar mı olacak :KK43:

Resmen bebeğin olduğu yer sızlıyor , zonkluyor yaa , varlığını belli ediyor yaramaz:emir_bebek:
Yemek değil de su içemiyorum ben sudan tiksindimm nolcak böyle bilemiyorum:KK17:
Kurudu yavrum susuzluktan :KK42:

Ayy bebeği hissediyornusun çok heycanlıııı :)
Suyu az az içmeye çalış elinde şişe ile gez canım

İlk Sonuç 345,22
İki gün sonra aynı saatte yaptırığım testin sonucu da 1106.37 idi canımm

Yaa süpermiş inşallah benim de artar böyle güzel :KK66:

Kızlar dr à sormayı unuttum son gittigimde. Ben yüz üstü yatmadan uyuyamiyorum. Şu an önlem almak için erken değil mı ☺☺
Zaten zor yatıyorum goguslerimden ☺

Kızlar dr à sormayı unuttum son gittigimde. Ben yüz üstü yatmadan uyuyamiyorum. Şu an önlem almak için erken değil mı ☺☺
Zaten zor yatıyorum goguslerimden ☺
Bende bende hep yüz üstü yatarım ama Bi sakıncası yok sanırım :) rahatsız olana kadar sorun olmaz diye düşünüyorum :) ama ne kadar doğru tartışılır

Adet döneminde ağrılar mı olacak :KK43:

Ayy bebeği hissediyornusun çok heycanlıııı :)
Suyu az az içmeye çalış elinde şişe ile gez canım

Yaa süpermiş inşallah benim de artar böyle güzel :KK66:
Yok cnm hissetmiyorumm ama yerini anlayabiliyor insan , ileriki haftalarda farkedeceksin , gerçi vücut yapısıyla da alakalı.
Benim karnım şişti mesela ve sertleşti çok :KK16:

X