2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Cnm tekrar hosgeldin uzun süredir burda yazisiyoruz az çok tanıyoruz birbirimizi eğer kirilmazsan bişey söylemek istiyorum o malum kişiyi zaten savunmuyorum anlamıssindir ama sen de o gun yazarken biraz ağır konuştun laf soylediklerinin içinde bende vardım çünkü ona bende cevap vermiştim yine de elimizden geldiğince birbirimizi kırmayalim benim düşüncem bu eleştirelim tabi yanlış plan yerlerde ama kirmadan
Benim söylediklerim çok ağırdı da sizin söyledikleriniz çok hafifti dimi ?
Aile gibi ince konuların burada konuşulmasının işi ne , annem şöyle annem böyle , o öyle bu böyle , sayfalarca sayfalarca uzadı konu. Herkes aile terapisti oldu bir anda. Tamam bir söyledin iki söyledin dahası niye ? Herşey konuşulabilirmiş burada , o zaman herkes herşeyini döksün ortaya , hoş bir şey mi ? Ağır konuştuğumu düşünenler yazmasınlar bana , herkes ciddiye aldığını yazsın , böylelikle sorun yaşanmazz

Bana saygı öğreten insanların hitaplarına bak. Malum kişi o şahıs bilmem ne. Benim yakında paylaşımı bile yok. Nereden okumuşta bunların olacağını bilmiş acaba arkadaş :) Çok komik ya :) bu stresin üzerine iyi geldi. Neşe yerine geldi. Gülüyorum ve geçiyorum. Çocuklarımı strese sokmanın manası yok.

Benim söylediklerim çok ağırdı da sizin söyledikleriniz çok hafifti dimi ?
Aile gibi ince konuların burada konuşulmasının işi ne , annem şöyle annem böyle , o öyle bu böyle , sayfalarca sayfalarca uzadı konu. Herkes aile terapisti oldu bir anda. Tamam bir söyledin iki söyledin dahası niye ? Herşey konuşulabilirmiş burada , o zaman herkes herşeyini döksün ortaya , hoş bir şey mi ? Ağır konuştuğumu düşünenler yazmasınlar bana , herkes ciddiye aldığını yazsın , böylelikle sorun yaşanmazz
Arkadaşım ne diyosun sen sana gayet kırmadan anlatmaya çalıştim ben ilk defa söyledim sana o zaman hiç birşey yazmamistim şimdi söyledim kirmayalim dedim kötü bişey ise tamam ben kötü konuştum kusura bakma.

canim valla korkuyorum ama bugun muaneye gittim doktor hersey normal dedi keseyide gorduk 6.33 mm mis şimdi lik 5 haftalik duruyo dedi

anasına cekmistir bebisim beni uzmez biliyom ay vok mutluyum ya bakip bakip duruyom keseye yemek yapacam daha yapamiyom

Kimse kimseye saygı duymayı bilmiyor sorun bundan kaynaklı. Neyse gidemedim bir türlü. İşim var yemek diyeceğim bebeklerin acıktı. Hayırlı akşamlar :)

Bana saygı öğreten insanların hitaplarına bak. Malum kişi o şahıs bilmem ne. Benim yakında paylaşımı bile yok. Nereden okumuşta bunların olacağını bilmiş acaba arkadaş :) Çok komik ya :) bu stresin üzerine iyi geldi. Neşe yerine geldi. Gülüyorum ve geçiyorum. Çocuklarımı strese sokmanın manası yok.
Benimle uğraşmaktan vazgeçç , git kiminle yazışıyorsan yazış bana laf atma gerginlik yaratma !

anasına cekmistir bebisim beni uzmez biliyom ay vok mutluyum ya bakip bakip duruyom keseye yemek yapacam daha yapamiyom
Temizlik yapma ama bak. Elektrik süpürgesini bile benim eşim yapar ilk gebeliğimde beri. Kanama olunca o yaptı sonra ona verdim o görevi. 3 senedir ev süpürmem :)

Arkadaşım ne diyosun sen sana gayet kırmadan anlatmaya çalıştim ben ilk defa söyledim sana o zaman hiç birşey yazmamistim şimdi söyledim kirmayalim dedim kötü bişey ise tamam ben kötü konuştum kusura bakma.
Ben senden bahsetmiyorum yaşananları özetledim. Daha fazla uzamasın bu konu , diğer arkadaşları sıkmaya hakkımız yok , ne kadar heyecanla bekliyorlar keseyi bebekleri görmek için , onların heyecanlarını alıp götürmeyelim , gerginlik bitsin.

Zaten zararlı olan saatlerde herkese zararlı cnm onun dışındaki zamanlarda bende sıkıntı olacağını düşünmüyorum çok şükür ben yaşamadım.

Tepede oldugu saatlerde cikmamam lazim. Biraz gunes d vitamini bebege iyi diyorlar gunde yarim saat ve cok yakmadigi saatler:) denize girebilirsin demisti. Hayirlisiyla gidip geleyim.

Temizlik yapma ama bak. Elektrik süpürgesini bile benim eşim yapar ilk gebeliğimde beri. Kanama olunca o yaptı sonra ona verdim o görevi. 3 senedir ev süpürmem :)

keseyi gorduya adam oldu benimkisi sonunda ya varya benim bile ayaklar yere basmiyo keseyi gordumya bakip bakip duruyom. ve sanki erkek belirtileri gorunce

X