2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
gunaydin arkadaslar.sabahtan beri bir tuhafim tansiyonum dusuyor sanirim bir de halsizlik yorgunluk var gecsede evimi supursem :KK43:
Bende hiç yok belirtiler. Tek belirti adedinin geçtiği . Bazen ağrı oluyor. Oğlanı çok kucağımda taşırsam ağrı fazlalaşıyor. Üşüyorum. Adet olacakmışım gibi oluyor. Başkada bir şey yok. Folidoce kullanıyorum B12 var içinde ondan mı acaba?

Günaydın hamiş arkadaşlarım.. Bu aralar bütün derdim kaç kg ile bitiririm bu hamileligi oldu. Önceki seferde ilk aylarda col kilo vermiştim buyuzden 10-12 kdr almıştm ama busefer hiç kilo veremedim inşallah 10 kg fazla geçmez

Bende cok kg almam insallah. Doktorum almaman lazim protein agirlikli beslen dedi bakalim kac kg alicam

Slm kızlar birazdan doktora gidicem kan vermeye cuma 77.89 du değerim bugun Regl günüm normalde umarım yükselmistir dua edin Olurmu :KK43:
Ay inşallah canım haberdar et bizi bende çok heycanlıyım değerm yarın kaç çıkacak düşünmeden duramıyorum

Bende cok kg almam insallah. Doktorum almaman lazim protein agirlikli beslen dedi bakalim kac kg alicam

Ayy bende merak içerisindeyim o konuda :)
İnşallah çok almayız dikkat edelim :)
Ben hayatımda ki en yüksek kilo ile hamile kaldığımdan üzülüyorum aslında ama bebişim olsunda sağlıkla veririm hepsini :)

Bende hiç yok belirtiler. Tek belirti adedinin geçtiği . Bazen ağrı oluyor. Oğlanı çok kucağımda taşırsam ağrı fazlalaşıyor. Üşüyorum. Adet olacakmışım gibi oluyor. Başkada bir şey yok. Folidoce kullanıyorum B12 var içinde ondan mı acaba?
ne guzel belirtinin olmamasi:) bana da pregnio yazmis unutmustum simdi sen soyleyince ictim :)

Ay inşallah canım haberdar et bizi bende çok heycanlıyım değerm yarın kaç çıkacak düşünmeden duramıyorum

Ayy bende merak içerisindeyim o konuda :)
İnşallah çok almayız dikkat edelim :)
Ben hayatımda ki en yüksek kilo ile hamile kaldığımdan üzülüyorum aslında ama bebişim olsunda sağlıkla veririm hepsini :)

Bende hayatimda gormedigim kiloyla hamile kaldim:) +8 ile basladim diyetisyenle ortak calisiriz dedi doktor ama bakalim ben dinlermiyim:))

Herkese gunaydin.az once gebelik testi yaptim veee pozitif.Allaha sukurler olsun nasip etti.insallah saglikla kucagimiza almayi da nasip eder.hepimize tabi
Bu arada bu benim ikinci bebegim olacak nasip olursa.3 bucuk yasinda oglum var.o da mart 2013 dogumlu.aralarinda tam 4 yas 1 ay olacak.cok mutluyum
Hayirli olsun canim.sağlıkla gelsin bebisin.ortak noktamiz var bu arada benimde oglum var ayni yaslarda seninkiyle

Can'ım kiloyu kafana takma ben ilk gebeliğimde 21 ıkıncısınde 11 kilo aldım 1 yaşına gelmeden çocuklar eski kiloma döndüm o yuzden onemli olan bebişin ve senin saglıklı olman

Bende hayatimda gormedigim kiloyla hamile kaldim:) +8 ile basladim diyetisyenle ortak calisiriz dedi doktor ama bakalim ben dinlermiyim:))
Bende acayip kiloluyum 82 filan. Sütüm yok süt olsun diye gece gündüz yedim sonuç bu. Bebeklerimiz sağlıklı olsun kiloyu veririz. Ben takmıyorum

Can'ım kiloyu kafana takma ben ilk gebeliğimde 21 ıkıncısınde 11 kilo aldım 1 yaşına gelmeden çocuklar eski kiloma döndüm o yuzden onemli olan bebişin ve senin saglıklı olman

Dogru soyluyosun canim onemli olan saglikli dogmalari. Ama ilk 3 ay annenin yediklerinden beslenmiyormus galiba. O yuzden cok abartmiyim diyorum:) normal mi oldu 2 dogumun da?

Bende acayip kiloluyum 82 filan. Sütüm yok süt olsun diye gece gündüz yedim sonuç bu. Bebeklerimiz sağlıklı olsun kiloyu veririz. Ben takmıyorum

Ben 38 bedenim ilk defa 38 beden giyiyorum tam vereyim dedim hamile kaldim:) kendimi ilerleyen aylarda kismam ya saglikli olsunda.

kafein_ kafein_ nice yıllara :) benimde bugün evlilik yıldönümüm bugün en güzel hediye bebişiöiz

İnşallaj yükselmiştir canım İi haberlerle gel

teşekkür ederim :) sizinde evlilik yıldönümünüz kutlu nice güzel mutlu yıllara bebeğinizle :)

kafein_ kafein_ nice yıllara canım.bi dahaki doğum gününü bebisin kucağında kutlarsin inşAllah

inşallah canım teşekkür ederim :)

Nice mutlu senelere canim en guzel hediye olmus gercekten:) ay sonu da benim dogum gunum:)

teşekkür ederim canım :) öyle oldu sanada şimdiden nice mutlu yıllar diliyorum :)

X