2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Günaydın canım evet bariz şekilde anne ben buradayım diyor:))
Demii yaa yerim onu :))
Sırayla hepsini göreceksin inşallah pıt pıt atışları duyacaksın hem de hepsi iki hafta içinde olup bitecek ☺️
Aayyy inşallahhhhhh

Gunaydin guzel nisa

Canim 2. Hamileligim benim ama 2. Cizgiyi hic bu kadar koyu gormemistim masallah.biz 2. 3. Kontrollerimizde gorduk keseyi belkide erken gittigimiz icin endiselendik hatta en uyisini yapiyorsun belkide
Kızlar ben çarşamba akşam öğrendim silikti ama belliydi şuan 4 haftalığı geçti bile belki ondandır :)
Erken öğrenmek istemiyordum o yüzden şartları zorlayıp kan testine gitmedim pazartesi olsun hayrolsun diye bekliyorum :)

Günaydın hamiş arkadaşlarım.. Bu aralar bütün derdim kaç kg ile bitiririm bu hamileligi oldu. Önceki seferde ilk aylarda col kilo vermiştim buyuzden 10-12 kdr almıştm ama busefer hiç kilo veremedim inşallah 10 kg fazla geçmez

Herkese gunaydin.az once gebelik testi yaptim veee pozitif.Allaha sukurler olsun nasip etti.insallah saglikla kucagimiza almayi da nasip eder.hepimize tabi
Bu arada bu benim ikinci bebegim olacak nasip olursa.3 bucuk yasinda oglum var.o da mart 2013 dogumlu.aralarinda tam 4 yas 1 ay olacak.cok mutluyum

Herkese gunaydin.az once gebelik testi yaptim veee pozitif.Allaha sukurler olsun nasip etti.insallah saglikla kucagimiza almayi da nasip eder.hepimize tabi
Bu arada bu benim ikinci bebegim olacak nasip olursa.3 bucuk yasinda oglum var.o da mart 2013 dogumlu.aralarinda tam 4 yas 1 ay olacak.cok mutluyum

Gözün aydın canım :)

Mutlu yıllar
Bide ben doktora gidip kalp atışını bebeğim görmedim hayırlısıyla

teşekkür ederim :) inşallah duyarsın

Nice mutlu senelere..böyle hediyeye can kurban Allah isteyen herkese hayırlısıyla versin inşallah..bende ilk bebegimi 14 şubatta ogrenmiştim =))
teşekkür ederim hep birlikte.amin.seninki de güzel bi tarihe denk gelmiş :)
Çok güzel hediye :) bebeginle nice güzel yillara

teşekkür ederim canım hep birlikte :)

gunaydin arkadaslar.sabahtan beri bir tuhafim tansiyonum dusuyor sanirim bir de halsizlik yorgunluk var gecsede evimi supursem :KK43:

X