2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Aynen ben de hiç iş yaptırmazdım şimdi bekle ki yemek yapsın :KK43: hep dışarıdan Yiyoruz kebap görmek istemiyorum artııık :KK43:

darisi basima benim hic halim yok kasik ve bel agrisindan benimki halen suyunu bile benden istiyo . su hamilelikte galiba hep esime sinirli olarak gecirecem diye kokruyom

Haftaya kalp atışları için gideceğiz ilk karından bakıldı bebek aşağıda dedi doktor sonra kese gözüktü bir kızım var Allah nasip ederse erkek isterim elbet ama sağlıklı olsun kız olsada üzülmem tek sağlıklı olsun ilk kızım 2 yasında kalp yetmezliğinden vefat etti tek sağlıklı olsunlar hepimizinki de

kizlar basim döner di benim ama bugun dikkat ettimde donmedi hic bide hep kabizdim bugun tuvalete rahat ciktim korkuyorum ya hersey yolundadir insallah

Haftaya kalp atışları için gideceğiz ilk karından bakıldı bebek aşağıda dedi doktor sonra kese gözüktü bir kızım var Allah nasip ederse erkek isterim elbet ama sağlıklı olsun kız olsada üzülmem tek sağlıklı olsun ilk kızım 2 yasında kalp yetmezliğinden vefat etti tek sağlıklı olsunlar hepimizinki de

insaallah sagliklidir canim

kizlar basim döner di benim ama bugun dikkat ettimde donmedi hic bide hep kabizdim bugun tuvalete rahat ciktim korkuyorum ya hersey yolundadir insallah

canım panik yapma baktımda tarihşlerimiz aynı :) stres yapma her gün bir birinden farklı geçiyor

Kesinlikle sağlık sağlık. Sonrasinda da hayirli evlat.Allah hepimizikini sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucagimiza almayi nasip etsin. Benim de bir kızım var bir tane daha kızım olursa diğer kızım için çok mutlu olcam ona Yoldaş arkadaş olur diye bir oğlum olursa da çok mutlu olcam o da kendim için :) hangisi olursa olsun çok mutlu olucam.

Kızlar merhaba. Çok üzgünüm. Dün akşam çok kötü seyler yaşadım. Kanamam geldi baya. Hemen acile gittik. Düşük tehliken var dedi. Progestan verdi. Bugün de ozele gittik. Doktor kalp atışlarını dinledi. Biz de duyduk. Bebeğin yerinde dedi. Ama nasil kanamam oldu neden düşük tehlikem oldu anliyamadim. Bugun doktora da sordum. Olabilir. Ama suan düşük tehliken yol hocbir sey görünmüyor dedi. Kafam okdr karisti ki Ben 13 saatlik bir yola çıkacaktım rezervede yaptirmistim. Doktora sordum gidebilir mıyım diye. 4 5 gün gözlemle leke dahi gelirse gitmemen daha iyi olur. Gelmesse gidebilirsin sorun degildedi. Gene gelirse diyye diye o kadar korkuyorum ki :KK43:(((((
Öncelikle çok geçmiş olsun. Evet gerçekten bu aralar en tehlikeli Zaman'larımız . Bence moralini yüksek tut ve bence bu tatil işini bir daha düşün. Çünkü hakikaten çok uzun yol. Hiçbirşey bebişlerden önemli değil sonuçta:KK43:

Selam kızlar ilk muayenemden çıktım iyi geçti dış gebelik olmadığını keseyi gördüğünü şuan herhangi bir sıkıntı görünmediğini söyledi. 3 hafta sonra gelmemi istedi. Kalp atışına bakmadı belki erken diye. Benimde aklıma gelmedi sormak. Keseyi de söylemedi mm olarak. Ayrıca 4,5 haftalık bir bebek dedi sata göre 5+6 yım ama niye öyle dedi ki acaba şimdi dank ediyor sorular kafama. 3 hafta sonra gidicem artık

Kızlar kesenizi ne Zaman?!? Beta Hcg kaç iken gördünüz ?!? Vajinal ultrason ile mi görüldü?!? Bilgi verirseniz sevinirim ?!?​

4 buçuk haftalıkken ultrasonla gördük biz.doktora görünmeden tam bi hafta önceki değerim 356ydı.doktor iki günde bi ikiye katladığını hesapladı, 3binlerde falan oluyodu galiba o gün

Allaha şükürler olsun ki, ben de bu topikte olan anneler arasındayım : )
Pkolu ve bir kızı olan anneyim. Şimdi de pıtırcığımızı bekliyoruz.
Rabbim hepimize sağlıkla sıhatle hayırlısı ile evlatlarımızı versin inşallah.
Mutlu gebelik, mutlu bebek, mutlu anneler : )

Onun bir adı var cnm , h ile başlıyor tıptaki adı , rahimde bazen kanama alanları oluşabiliyor , kanama yada kahverengi akıntıyla bu dışarıya atılıyor , bana Dr um söylemişti bunu :KK28:
Düşük tehlikem yokmuş geçmiş ama. Benim şaşırdığım. Ev hanımıyım. Eşim de bana is yaptırmaz sürekli yatardım. Nasıl kanamam oldu. Düşük riskim oldu onu anliyamadim. Doktora sordum bugün. Olabilir dedi

X