2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Hepimiz bulantıdan muzdaribiz..hakkaten hayatın tadı çıkmıyor ama deneyimli biri olarak söylüyorum 3ay bitince çoğu kişide bişey kalmıyo ve aksine çok neşeli ve iştahlı olucazz..direnin 2017 nisan anneleri.....
Vallahi hayattan soğuttu , sabah uyanmak istemiyorumm gece zaten zor uyuyorum bulantıdan.
7/24 aralıksız sürüyor.
Tez vakitte geçer de rahatlarız inşAllah :dua:

Vallahi hayattan soğuttu , sabah uyanmak istemiyorumm gece zaten zor uyuyorum bulantıdan.
7/24 aralıksız sürüyor.
Tez vakitte geçer de rahatlarız inşAllah :dua:
Evet canım özelliklede senin en başından beri çok bulantın oluyo.. Nacizane tavsiyem sık sık hava al ortam değiştir yürüyüş yap sıcak olmayan saatte iyi geliyo bana.. Bide midem bulanıyoken on yargıyla yaklaşıyorum ama tadına bakınca canım istiyor artık çünkü aclıktanda midem bulanıyor bastırınca iyi geliyo

Evet canım özelliklede senin en başından beri çok bulantın oluyo.. Nacizane tavsiyem sık sık hava al ortam değiştir yürüyüş yap sıcak olmayan saatte iyi geliyo bana.. Bide midem bulanıyoken on yargıyla yaklaşıyorum ama tadına bakınca canım istiyor artık çünkü aclıktanda midem bulanıyor bastırınca iyi geliyo
Aynen cnm , iki gündür sebze yemeği yedimm zorla da olsa , hep kuru yiyecekler olmuyor.
Yavaş yavaş bir saatte anca yiyorum ama sonuçta yiyorum :KK3:
Serin yerler bana da çok iyi geliyor , bu aralar da az az soda içiyorum öyle bir şişe değil az ama afedersin geğirdikçe bulantım hafifliyor:KK39:

Benim eşim de yemek yapmayı bilmiyor , annem gelip yapıyor ama o yemek pişerken ben ölüp ölüp diriliyorumm Allah günah yazmasın çok pis kokuyor.
Maden suyu içmeyi dene , bir de ayranın içine ekmek doğrayıp ye , o bana bir nebze iyi geliyor , sanki az da olsa rahatlıyorum:110:
Canım benim keşke benim de annem yanımda olsa :KK43: kız kardeşim gelecek benimde dayanamıyorum artık

Kızlar merhaba. Çok üzgünüm. Dün akşam çok kötü seyler yaşadım. Kanamam geldi baya. Hemen acile gittik. Düşük tehliken var dedi. Progestan verdi. Bugün de ozele gittik. Doktor kalp atışlarını dinledi. Biz de duyduk. Bebeğin yerinde dedi. Ama nasil kanamam oldu neden düşük tehlikem oldu anliyamadim. Bugun doktora da sordum. Olabilir. Ama suan düşük tehliken yol hocbir sey görünmüyor dedi. Kafam okdr karisti ki Ben 13 saatlik bir yola çıkacaktım rezervede yaptirmistim. Doktora sordum gidebilir mıyım diye. 4 5 gün gözlemle leke dahi gelirse gitmemen daha iyi olur. Gelmesse gidebilirsin sorun degildedi. Gene gelirse diyye diye o kadar korkuyorum ki :KK43:(((((

Suan kanamam yok. Dün akşam avucumun ici kadar kanamam olmuştu. Suan da arada bir koyu renkte akintim geliyor. Bej rengi gibi . Benim gibi yaşayanlar akıl verebilir mi

Kızlar merhaba. Çok üzgünüm. Dün akşam çok kötü seyler yaşadım. Kanamam geldi baya. Hemen acile gittik. Düşük tehliken var dedi. Progestan verdi. Bugün de ozele gittik. Doktor kalp atışlarını dinledi. Biz de duyduk. Bebeğin yerinde dedi. Ama nasil kanamam oldu neden düşük tehlikem oldu anliyamadim. Bugun doktora da sordum. Olabilir. Ama suan düşük tehliken yol hocbir sey görünmüyor dedi. Kafam okdr karisti ki Ben 13 saatlik bir yola çıkacaktım rezervede yaptirmistim. Doktora sordum gidebilir mıyım diye. 4 5 gün gözlemle leke dahi gelirse gitmemen daha iyi olur. Gelmesse gidebilirsin sorun degildedi. Gene gelirse diyye diye o kadar korkuyorum ki :KK43:(((((
gecmis olsun canim.13 saat cidden cok uzun bir saat ve otobus yolculugu sanirim.ben 4 saatlik yolu zor geldim.ve riskli bir durumun var erteleme durumun varsa ertele bence tatili bir kac gun izle durumunu yat dinlen

Psikolojik olarak rahat olmamız lazım cnm. Psikolojik olarak rahat olmazsak bulantılarımız da o derece şiddetlenicek. Gebelik hormonu bizim psikolojimizle birleşince bu bulantılar daha da çekilmez oluyormuş. Bir yerde okumuştum bunu.
Bak ne güzel geceleri eşin yanında , ne kadar mutlu , oturun serin havada balkonda falan olmadı dışarı kısa bir yürüyüşe çıkın. Bak gör iyi gelicek. Dün eşim izinliydi , gece sahile indik biraz , yürüdük oturduk açık havada çok iyi geldi bana. Eve döndük bulantılar yine başladı.
Ben geceleri yalnızım , öğlen ikiden gece ikiye kadar falan eşim yok yanımda , çok zor :KK43:

Evet canim dogru soyluyosun psikolojik olarak rahatlamak lazim. Benimde esim geceleri yok canim. Nadiren oluyor. Gece 1 bucuk 2 gibi geliyor eve. Ben kotuysem ugruyor isyeri eve 5 dk. Bende genelde tekim yani:) az once komik bisey oldu ya midem kotu ya uzaniyordum. Kusacak gibi oldum agzima kadar geldi ama ben panikten yuttum sonra sok oldum anlamadimki ne oldugunu :-) mide bulantimda azalmisti hala anlamadm nasil oldugunu:silah:

Canım benim keşke benim de annem yanımda olsa :KK43: kız kardeşim gelecek benimde dayanamıyorum artık
Annem yaşlı dedeme bakıyor cnm , iki arada yorulup duruyor , gençte değil dayanabilsin , çok üzülüyorum yoruyorum diye onu :KK61:
Bugün hastalanmış , koca gün yatmış evde , ben gidemedim ona bakmaya , hiç takatim yok ki , o bana muhtaç ben ona muhtaç , Allah eksikliklerini göstermesinn:KK61:

Büyük ihtimal kanama alanın vardı dışarıya aktı canım , aynı benim gibi olmuş , stres yapıp gerilme cnm :KK16:
Bence 13 saat çok fazla , hiç gitmesen daha iyi olur , tam tehlikeli zamanlardayız o_O

Evet canim dogru soyluyosun psikolojik olarak rahatlamak lazim. Benimde esim geceleri yok canim. Nadiren oluyor. Gece 1 bucuk 2 gibi geliyor eve. Ben kotuysem ugruyor isyeri eve 5 dk. Bende genelde tekim yani:) az once komik bisey oldu ya midem kotu ya uzaniyordum. Kusacak gibi oldum agzima kadar geldi ama ben panikten yuttum sonra sok oldum anlamadimki ne oldugunu :-) mide bulantimda azalmisti hala anlamadm nasil oldugunu:silah:
Panik ataklı insanlarız , her şeyimiz zor bizim , yalnızlığımızı burada dağıtırızz dertleşiriz ne yapalım :KK58:

gecmis olsun canim.13 saat cidden cok uzun bir saat ve otobus yolculugu sanirim.ben 4 saatlik yolu zor geldim.ve riskli bir durumun var erteleme durumun varsa ertele bence tatili bir kac gun izle durumunu yat dinlen
Zaten hemen gitmicen canim. P.tesi günü gidecektim. O zamana kadar dinlenirim. Her hangi bir aksilik olmazsa giderim diye düşünüyorum. Yanlış mi yaparım yine de ? :/(

X