2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Dr um gözümün içine baka baka stres yok dedi kaç defa , rahat olmalısın dedi , bu herşeyden önemli dedi.
O günden beri biraz daha rahat davranıyorum , sen de dene cnm :oops:

Bana da seni egiticez dedi hahah:) rahat olman lazim streslisin anne olacaksin boyle olmaz dedi. Tansiyonum yukseliyor bide benim stresten dedi. Rahat olmak lazim da zor. Bende daha iyiyim aslinda bugun mide bulantisi yine dengemi bozdu

kanama alanın vardı dışarıya aktı derken. Anlıyamadım canim. O naisl olur ki
Onun bir adı var cnm , h ile başlıyor tıptaki adı , rahimde bazen kanama alanları oluşabiliyor , kanama yada kahverengi akıntıyla bu dışarıya atılıyor , bana Dr um söylemişti bunu :KK28:

Kızlar benim de bugun böbreklerim ağrıyor ya daha önce hiç sıkıntım olmadi suyu da yeterince içerim neden böyle oldu ki :KK43:

Annem yaşlı dedeme bakıyor cnm , iki arada yorulup duruyor , gençte değil dayanabilsin , çok üzülüyorum yoruyorum diye onu :KK61:
Bugün hastalanmış , koca gün yatmış evde , ben gidemedim ona bakmaya , hiç takatim yok ki , o bana muhtaç ben ona muhtaç , Allah eksikliklerini göstermesinn:KK61:
Âmin canım âmin annelerimiz var bi bize kıyamayan :KK43: eşler elinden geleni yapmaya çalışıyor ama anne gibi olmuyormuş cidden :KK43:

Kızlar kesenizi ne Zaman?!? Beta Hcg kaç iken gördünüz ?!? Vajinal ultrason ile mi görüldü?!? Bilgi verirseniz sevinirim ?!?​
5+6 da karından keseyi de bebeği de gördük kalp atışlarını da duyduk. Hcg ise hamileliğimi öğrendiğim gün 1365 ti. 4 gün sonra doktora gitmiştik. 3000 olmuştur şimdiye demişti.

Âmin canım âmin annelerimiz var bi bize kıyamayan :KK43: eşler elinden geleni yapmaya çalışıyor ama anne gibi olmuyormuş cidden :KK43:
Eşim de başımda pervane ama şunu yap bunu yap demeden akıl edip yapamıyor , mutfağım bulaşık dolu işten gelicek bir de onları yıkayacak :işsiz: Çok zormuş ya hiçbir iş yapamamak , elini hiç bir işe sürdürmezdim eşimin , şimdi yapsın diye bekliyorum :KK12:

Eşim de başımda pervane ama şunu yap bunu yap demeden akıl edip yapamıyor , mutfağım bulaşık dolu işten gelicek bir de onları yıkayacak :işsiz: Çok zormuş ya hiçbir iş yapamamak , elini hiç bir işe sürdürmezdim eşimin , şimdi yapsın diye bekliyorum :KK12:
Aynen ben de hiç iş yaptırmazdım şimdi bekle ki yemek yapsın :KK43: hep dışarıdan Yiyoruz kebap görmek istemiyorum artııık :KK43:

5+6 da karından keseyi de bebeği de gördük kalp atışlarını da duyduk. Hcg ise hamileliğimi öğrendiğim gün 1365 ti. 4 gün sonra doktora gitmiştik. 3000 olmuştur şimdiye demişti.
Allah Allah ya kafam karıştı vajina dan mı baktırsam yoksa bekleyelim diyip karından mı baktısam?!? Kalp atışını da aynı gün duydunuz mu?!?

iyi geceler en güzel hamişler :)) yine sayfayı doldurmuşsunuz oku oku bitmedi. bugün eşimle pazara gideyim dedim aman tanrım tezgahların önünde kokudan duramadım bir miğde bulantısı başladı hayırlı olsun dedim. :)
sayfada yazan bi kaç şeye yorum yapmak istedim ayrıca tecrübelerimle alakalı
doktor için çok acele etmeyin rahat bir şekilde hamileliğinizin tadını çıkarın. kalp atışı zamanında gitmeyi planlıyorum ben.
her kadının kese boyu haftasına göre değişiyor. birbirinizle kıyaslamayın
stres ve gerginlik düşüğe büyük sebep şeyler. düşünmeyin kese boylarınızı siz hamilesiniz keyfini çıkarın ne olur
hepinizi seviyoruz :))

Aynen cnm , iki gündür sebze yemeği yedimm zorla da olsa , hep kuru yiyecekler olmuyor.
Yavaş yavaş bir saatte anca yiyorum ama sonuçta yiyorum :KK3:
Serin yerler bana da çok iyi geliyor , bu aralar da az az soda içiyorum öyle bir şişe değil az ama afedersin geğirdikçe bulantım hafifliyor:KK39:
Çok kendini zorlama canım yemek konusunda zararlı olmadığı sürece neyle rahatlıyorsan onları ye. Ilk üç ay bebek yediklerinden değil annenin rezervlerinden besleniyor zaten daha sonra iştahın açılacak herşeyden yiyeceksin :KK66:

X