2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Sabah sabah sağlık ocağındaki dr sinirleri mi alt üst etti. Ben özel hastaneye gidiyorum kadın doğuma benden kan testleri istedi. Bende bugün sağlık ocağına gittim hem bildirmek hemde testlerimi yaptırmak için. Dr girdim . 6 haftalık gebeyim dr um bazı testler istedi. Standart testler var mıdır yapabilir misiniz dedim. O da standardı yok dedi. Öyl deyince elimdekş kağıdı verdim dr un istediği. Vay efendim ben ona nasıl özel dr 'un kagını verirmişim. Dedim ki siz kadın doğumcu değilisiniz ki neden kızıyorsunuz. Standardı yok deyince verdim dedim. Devlet hastanesine neden gitmemişim. Orada her test yapılırmış. Özele gidiyorsam özelde yaptıracakmişim beni bir güzel azarladı.

doktorlardaki hava kimsede yok mubarek

Sabah sabah sağlık ocağındaki dr sinirleri mi alt üst etti. Ben özel hastaneye gidiyorum kadın doğuma benden kan testleri istedi. Bende bugün sağlık ocağına gittim hem bildirmek hemde testlerimi yaptırmak için. Dr girdim . 6 haftalık gebeyim dr um bazı testler istedi. Standart testler var mıdır yapabilir misiniz dedim. O da standardı yok dedi. Öyl deyince elimdekş kağıdı verdim dr un istediği. Vay efendim ben ona nasıl özel dr 'un kagını verirmişim. Dedim ki siz kadın doğumcu değilisiniz ki neden kızıyorsunuz. Standardı yok deyince verdim dedim. Devlet hastanesine neden gitmemişim. Orada her test yapılırmış. Özele gidiyorsam özelde yaptıracakmişim beni bir güzel azarladı.
Aaaa ne saçma bir doktormuş . Sen üzme kendini strese de girme canım. Devlet hastaneleri güzel baktı da gitmedik mi sanki . Ayrıca her doktora ısınamıyor insan özele gitmişsin özeli tercih etmişsin buna ne karışabilr . Görevini yapsın yeterli yani

sağlık ocağına ne zamana kadar bildirmek lazım hamile olduğumuzu kızlar?ben bildirmedim daha

Canım tebrikler içini ferah tut . Demek ki geç döllenme olmuş keseyi görmek bile güzel :) daha küçük olduğu için 3 hafta snraya çağırmış seni hayırlı olsun :)
Sağol Can'ım teşekkür ederim evet keseyi gördük zaten dış gebelik ihtimalinin sıfırlandığını görmek beni mutlu etti anında. Ama geç döllenmeden bahsetmedi bu Nasıl anlaşılıyor ki. Şuanda gayet normal seyrinde bir bebeğin var ve detaylar için biraz erken göremeyiz dedi.

canım ultrason resminde yazıyor resim verdimi doktor cnm ordan bakarsın doktorun olumsuz konuşmadıysa hiç endişelenme çünkü bence ters gidn bişey olsa hemen söylüyorlar bende salıyı bekliyorum 4 gün var 4 yıl gibi geliyor bebeğimi görmek istiyorum hemen inşallah görürüz hep birlikte
Evet Can'ım resim verdi ama hiçbişey yazmıyor orda ya da ben anlamadım. Hiç olumsuz bişey söylemedi ama burdaki arkadaşlara verilen bilgileri vermedi kese boyutunu söylemedi sata uyumlu mu değilmi geç döllenme mi falan. Bende sormadım o yüzden biraz Can'ım sıkıldı ama umarım ikinci gidişimde içim rahatlar. Kalp atışı belki duyulurdu ama bakmak mı istemedi onu da bilmiyorum. Herneyse artık şuan için oluruna bırakayım yapacak bişey yok. Resmi de yükleyeyim erkek mi kız mı yorum yapın bi zahmet kızlar. Karından baktı ultrasona bu arada

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    30,2 KB · Görüntüleme: 79
Hemen Bimer e şikayet et bir soruşturma geçirsin terbiyesiz

Ne acaip insanlar var ya benim aile hekimim de hemşirem de en iyisini yapmışsın özelde tahlillere dünya para vereceğine cebinde kalsın dediler valla. Terbiyesiz kompleksli şey :sinirli::sinirli:

Aslında düşündüm şikayet etmeyi . Ama diyecek ki başka dr un tahlillerini bana getirdi. Sıyrılacak. Öle değil ama o ne testi yapacağını bilmediği için verdim ben ona. Ayrıca tavrı kaba.
Ben sağlık ocağına kayıta gittim 2 hafta önce hemşire bana dediki özelde her testi yaptırmıyo doktorlar bize gel burdan yaptırırız devlete dedi. Yapmak zorundalar. Şikayet ederken de onu yaz ne yapacağını bilemedi o yüzden verdim diye. Zaten bimer şikayetlerinden birşey olmuyor. Biz de memuruz bizi şikayet edenler de çok oluyor sadece soruşturma açılıyor çalışanların ifadeleri falan alınıyor. Sıkıntılı bir süreç sadece. Bizimkiler çok önemli şeyler olmadığı için ceza falan almıyoruz ama belki sağlık bakanlığında yaptırım vardır. Bence hiç üşenme hemen internetten gönder şikayetini kendine gelsin bi.

Kizlarr doktordan ciktik suan.cok sukur bin sukur kuzumu gordum buyumus kalbini de dinledik☺normalde 6+3 ama 7+3 ultrasona gore.o zaten cok degisiyor haftadan haftaya.
Kuzum gözümüz aydın şükür ki minnakımızın kalbi pıt pıt:KK200:rabbim E şükürler olsun kucağımıza aldığımızı da görürüz inş benim minnak 6+3 görünüyor :emir_bebek:

Kuzum gözümüz aydın şükür ki minnakımızın kalbi pıt pıt:KK200:rabbim E şükürler olsun kucağımıza aldığımızı da görürüz inş benim minnak 6+3 görünüyor :emir_bebek:
Evet canim çok şükür.benim kizimda hep 1 2 hafta onden gözükürdü.boylu poslu babasi gibi.buda oyle olcak mi bilmem.Gözümüz aydin canim insaalh sağ salim kavusuruz☺:nazar:

Merhaba tatlı hamisler.Bende bugün dr.gittim.kalp atışlarını gördüm çok şükür.o an okadar ağladım ki dr.bir çok şeyi sormayı unuttum.ama dr hersey yolunda tahliler de iyi dedi.birtek bunu hatırlıyorum.1 ay sonra tekrat çağırdı.Darisi bekleyen herkese inşallah.

:KK11:
Merhaba tatlı hamisler.Bende bugün dr.gittim.kalp atışlarını gördüm çok şükür.o an okadar ağladım ki dr.bir çok şeyi sormayı unuttum.ama dr hersey yolunda tahliler de iyi dedi.birtek bunu hatırlıyorum.1 ay sonra tekrat çağırdı.Darisi bekleyen herkese inşallah.
Hadi gözünaydın canım çok sevindim. Darısı bizlere de olsun inşallah :dua:

Gözünuz aydın ne guzel haberler bunlar darisi bizlere

X