2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
İşinde de baya yükseldi, güzel gidiyor severek yapıyor, çevre de çok genişledi, o yüzden dişimi sıkıyorum canım napim :/
Kızım büyüsün arkadaş olacak bana O zaman hiç sıkılmicam :KK68:
Her zorluğun bir mükafatı olacaktır. Sık dişini annesi İnan senden daha çok zorlanıyordur gece çalışmak çok zor insan fizyolojisine uygun değiş yani

Aventin suluğunu aldım damlatmayan eğitici bardak olanından bildiğin plastik kokuyor.kızlar siz nasıl veriyorsunuz suyu?
Bendede var ondan öyle kokmuyo dezenfe edip kullanıyorum bizimki çok seviyor bazen bardakla bazen biberonla veriyorum ben

Her zorluğun bir mükafatı olacaktır. Sık dişini annesi İnan senden daha çok zorlanıyordur gece çalışmak çok zor insan fizyolojisine uygun değiş yani

Gece 1-2 gibi geliyor ama benim o saate kadar pertim çıkmış oluyor :) Tek başına çocukla uğraşmak hiç kolay olmuyor. Ama ne yapalım sağlık olsun da varsın çalışsın. Bugünlerimize çok şükür :dua:

Bendede var ondan öyle kokmuyo dezenfe edip kullanıyorum bizimki çok seviyor bazen bardakla bazen biberonla veriyorum ben
2 gün oldu daha alalı talimatlarına uygun şekilde temizledim verdim çocuk su içmiyor bir bakıyım su mu gelmiyor dedim leş gibi kokuyor.şimdiye kadar aventin hiçbir ürününde sorun yaşamadım.defolu olabilir ürün.servise mi yollasam belki değişirler.

20171004_205906.jpg
20171004_205906.jpg
20171004_205843.jpg
20171004_205809.jpg

Oğlumun suğluğu bu kızlar ben çok memnunum

2 gün oldu daha alalı talimatlarına uygun şekilde temizledim verdim çocuk su içmiyor bir bakıyım su mu gelmiyor dedim leş gibi kokuyor.şimdiye kadar aventin hiçbir ürününde sorun yaşamadım.defolu olabilir ürün.servise mi yollasam belki değişirler.
Olabilir bence yolla bende avent birçok ürününü kullanıyorum çok memnunum nerden aldın belki değiştirirler

dun dr gittik kizlar oglum 6950 boyu 66 hareketli cocuk dedi oyle pinpirikli olmayin dedi yogurt meyve suyu ve puresi sebze puresi baslayin onumuzdeki ay etlere baslariz dedi. ayrica kahvaltida peynirde tattirabilirsiniz dedi. benim sutum cogalsin diyede tahin tavsiye etti . buraya kadar hersey guzel sukur. bu sabah tahini kayinpederim cocuk icin tavsiye ettigini sanip lap emzigi tahin pekmeze batir bebegin agzina sok .kayinvalidede hop peyniri al cocuga ver kahvaltida soka girdim tahin benim icinde dedim hadi ya olsun bisi olmaz. kaynanayada peyniri ben mayalayip yapacam hazir verme dedim neymis eninde sonunda yicek olsun bisi olmaz. simdi peynir yapmayi istiyorum burda gormustum labnen8n tarifini ama unuttum paylasirmisiniz kizlar.

Kızlar bılıosnz biz erkenciyiz,çok şükir dr.gelişimini beğendiği için bizi normal yaşıtlarında başlattı ek gıdada szden öndeyiz.bnm tavsıyelerım olucak sze yoğurt,peynır,yumurta için 7ayı bekleyin özellkle hep anne sütü alanlar vücut hep anne sütüne alışmışkn alerjık olabılıo.blw yapmakta bnce mantıklı gelmedı bebeğinz hareketlenıo dha cok enerjı lazm siz o sırada kabağı eline verıp tattıma nasıl olur bılemedm ve başından aşağı yoğurt dökenleri görünce aman Allahım dıorm:KK66:corbadan ziyade püre,catalla ezip vermek dha ii olacağını düşünüorm.büskivi veriraenz tok tutar snr mama,meme az içer birde balkabağı cok faydalıaklınzda olsn

Kızlar bılıosnz biz erkenciyiz,çok şükir dr.gelişimini beğendiği için bizi normal yaşıtlarında başlattı ek gıdada szden öndeyiz.bnm tavsıyelerım olucak sze yoğurt,peynır,yumurta için 7ayı bekleyin özellkle hep anne sütü alanlar vücut hep anne sütüne alışmışkn alerjık olabılıo.blw yapmakta bnce mantıklı gelmedı bebeğinz hareketlenıo dha cok enerjı lazm siz o sırada kabağı eline verıp tattıma nasıl olur bılemedm ve başından aşağı yoğurt dökenleri görünce aman Allahım dıorm:KK66:corbadan ziyade püre,catalla ezip vermek dha ii olacağını düşünüorm.büskivi veriraenz tok tutar snr mama,meme az içer birde balkabağı cok faydalıaklınzda olsn

cok tesekkur ederizzz bilgilerin icin uyacam bunlara yarin pazardan balkagini alip demicem

Bende balkabağı vericem cumaya.kabak havuç ve patates denedim.balkabağının yanına ne yakışır acaba?var mı tarif?birde soğan 6+ mı?pürelere soğan sarımsak koymak biraz tatlandırır gibi.kızım kabak ve patatesi tek tek hiç sevmedi.havucu sevdi.tatlı geldi çünkü.bugünde kabak havuç ve patates ve 1 tatlı kaşığı pirinci haşladım üzerine bir çay kaşığı zeytinyağı döküp yedirdim biraz hoşlandı sanırım.

yogurdu verdım pışık oldu
@2 hafta sonra tekrar denedım yıne oldu.ben de 7 ...ayında de vereyım ıns

Bizim bebek su içmeyi seviyor ama içerken oyun yapıyor baloncuk yapıp çok azını içiyor gerisi dışarda kaliyo

X