2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Park yatagida hazirlandigim odada degil tek birakmim dedim.ztn yatagimn bi tarafi duvara birlesik oraya bile yastik koydum basini vurursa acimasn die ama halaa dusunuorm yastik yere dusse oda yok hani desemki 1dkka gecti oda degil dha arkami dondm cikiodm o sesi unutamiorm.
Olacak olan oluyor işte kendini suçlama

Sizin verem aşısı yeri sistimi normalde iğne ucu gibidiydi şimdi etrafı kızarmış sivrisinek ısırmış gibi kaparmış sizdede öylemi

Benimkide genelde sağa dönüyo sola çok lazım olursa napacağı belli değil sürekli kucakta oturup etrafı kolkayacak biyerlere vuracak gece uyku yok
Kucakta kamp kuracak bizimkide hiç inmeye bilir yani dışa dönük şekilde 24 saat durabilir

Senin dün ki tarifi yaptım bakalım yiyecek mı simarik83 simarik83 birde avakodunun tadı çok kötü yedimi senin oğlan nasıl verdin
Ay yok ya ilk verdiğimde biraz yemişti bu sefer yemedi sevmedi. Sonra denicem bi daha
Bende şimdi onu yediriyodum yine kabak havuç yaptım. Sabah labne sonra öğlene doğru muz yedi şimdi sebze akşamüstüde yoğurdunu vercem bitti gitti :)))

Ay yok ya ilk verdiğimde biraz yemişti bu sefer yemedi sevmedi. Sonra denicem bi daha
Bende şimdi onu yediriyodum yine kabak havuç yaptım. Sabah labne sonra öğlene doğru muz yedi şimdi sebze akşamüstüde yoğurdunu vercem bitti gitti :)))
Valla benim kız yedi senin tarifi avokadoyu başka meyveyle karıştırıp vermek gerekiyormuş arkadaş öyle dedi aklında olsun bende sabah avokado verdim çok az yedi patatesle havuç verdim akşamda yoğurt

Bende bilmeye ihtiyaç duydukları için diğer yerleri keşfetmek adına erken harekete geçiyorlar diye okumuştum :) hem zeki hem güçlü olsunlar inşallah tüm bebişler
Olabilir her yerde bişey yazıyor bende bebekleri kasları yönetir kaslar güçlendirmiş oturup hareket ederler diye okumuştum

Aynı ya birde aynanın karşısına geçersen tüm gün kendine bakabilir
bizim kızdasınız oyun halısında aynası var ona bakıp duruyor kendine mesela

2 aydan fazladır hep yara gibi halden hale giriyo bi türlü normal olmadı
sönecek dimi yani böyle kırmızı kırmızı dedim yanlış birşey mi var

X