2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Selam kızlar ilk muayenemden çıktım iyi geçti dış gebelik olmadığını keseyi gördüğünü şuan herhangi bir sıkıntı görünmediğini söyledi. 3 hafta sonra gelmemi istedi. Kalp atışına bakmadı belki erken diye. Benimde aklıma gelmedi sormak. Keseyi de söylemedi mm olarak. Ayrıca 4,5 haftalık bir bebek dedi sata göre 5+6 yım ama niye öyle dedi ki acaba şimdi dank ediyor sorular kafama. 3 hafta sonra gidicem artık
Canım tebrikler içini ferah tut . Demek ki geç döllenme olmuş keseyi görmek bile güzel :) daha küçük olduğu için 3 hafta snraya çağırmış seni hayırlı olsun :)

Selam kızlar ilk muayenemden çıktım iyi geçti dış gebelik olmadığını keseyi gördüğünü şuan herhangi bir sıkıntı görünmediğini söyledi. 3 hafta sonra gelmemi istedi. Kalp atışına bakmadı belki erken diye. Benimde aklıma gelmedi sormak. Keseyi de söylemedi mm olarak. Ayrıca 4,5 haftalık bir bebek dedi sata göre 5+6 yım ama niye öyle dedi ki acaba şimdi dank ediyor sorular kafama. 3 hafta sonra gidicem artık
canım ultrason resminde yazıyor resim verdimi doktor cnm ordan bakarsın doktorun olumsuz konuşmadıysa hiç endişelenme çünkü bence ters gidn bişey olsa hemen söylüyorlar bende salıyı bekliyorum 4 gün var 4 yıl gibi geliyor bebeğimi görmek istiyorum hemen inşallah görürüz hep birlikte

Süper daha çok yenii ya inan kendime gibi sevindim çok güzel bir şey yaa :) Nasıl heyecanlısın değil mi şimdi :KK200: Evlilik yıldönümünüzmüş ben bugün onu gördüm de süper tam hediye oldu şimdi size :) Gelişmeleri bekliyorum merakla, yaz mutlaka :KK200: Bizim de güzel gidiyor kocaman olmuşş :anneadayı: Hareketler başladı artık pıtır pıtır kollarını gördük, bir sonraki randevuyu bekliyorum belki cinsiyet öğrenilecek. Karnım da büyümeye başladı. Berbat bulantılar devam tabi ama olsun bebeğim iyi olsun :) 1-2 ay arayla doğum yapıcaz kısmetse, artık birbirimizin tecrübelerinden yararlanırız :)

Yaa evet yıldönümü hediyesi oldu süper oldu :)) hemde çookk heycanlıyımm şu iki hafta falan bitsin keseyi göreyim kalp atışlarını duyayım istiyorum inşallah olur :) yaaa seninki çok tatlış ama yaaa inşallah bizde görürüz o günleri evet sen bizden hızlı davrandım tecrübeleri anlatırsın artık :)

hoş geldin canım Allah tamamına erdirsin inşallah topikdaşım:KK19:
Hoşbulduum canıımm aminn topikdaşımm :)

Ya ikinizle de aynı zamanda konuşmuştuk düşünüyoruz demiştiniz aynı aya denk gelmişsiniz vallahi şaşırdım :) Nasıl gidiyor her şey yolunda mı :)

evet aynen hamile kalmak isteyenler topiğindeydik ikimizde önce ben transfer oldum buraya baktım ki endless_loveda hamileymiş çok sevindim :) senden tecrubelerini alırız artık :) 2 ay olmamıştı senle de konuşmuştuk o aralar.yumurtlama gününü takip ediyim dedim ilk kez şöyle kafamdan bi hesapladım aynı tarihlerde de tesadüfen tatile çıkmıştık o tarihlerde oldu tahminime göre :) şuan tam 5 haftalık oldu.pazartesi günü de doktora gittim keseyi gördü 8 mm ymiş.herşey yolunda gibi yani şuan için :) senin nası gidiyo artık baya büyümüştür heralde :)

Canım merak etme henüz içinde bebek görünmediği için ölçüm böyle çıkıyor.ben 4+6 da gittim dr 4+0 dedi.sonraki randevuda kalp atışlarını duyduk ve bebek tam sata uygundu.bir sonraki randevunda düzelicek hiçç stres yapma

evet aynen hamile kalmak isteyenler topiğindeydik ikimizde önce ben transfer oldum buraya baktım ki endless_loveda hamileymiş çok sevindim :) senden tecrubelerini alırız artık :) 2 ay olmamıştı senle de konuşmuştuk o aralar.yumurtlama gününü takip ediyim dedim ilk kez şöyle kafamdan bi hesapladım aynı tarihlerde de tesadüfen tatile çıkmıştık o tarihlerde oldu tahminime göre :) şuan tam 5 haftalık oldu.pazartesi günü de doktora gittim keseyi gördü 8 mm ymiş.herşey yolunda gibi yani şuan için :) senin nası gidiyo artık baya büyümüştür heralde :)
Maşallah çok güzel her şey :) Bizimki 11+1 oldu, incir kadarmış şu an kocaman oldu vallahi, karnım da çıkıyor artık. Keseyi nokta gibi gördüğümüz zaman dün gibi geliyor :) Haftaya kontrolü bekliyorum ikili test zamanı geldi, bütün uzuvlarına da bakılacak :) Yardımcı olabileceğim bir şey varsa sor tabi mutlaka :)

Maşallah çok güzel her şey :) Bizimki 11+1 oldu, incir kadarmış şu an kocaman oldu vallahi, karnım da çıkıyor artık. Keseyi nokta gibi gördüğümüz zaman dün gibi geliyor :) Haftaya kontrolü bekliyorum ikili test zamanı geldi, bütün uzuvlarına da bakılacak :) Yardımcı olabileceğim bir şey varsa sor tabi mutlaka :)

maşallah canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın herşey çok güzel gider :)

aynen bildigin gobek deligim ilk defa sanki kasiniyo tatli tatli gidiklaniyo bide normal de huylandigim icin cok garip oluyom.

X