2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
ılkokula gıden cocugumun derslerı var.yarın ıcın cantası hazırlanacak.mutfagı toparlayamadım.sonuc ayagımda bebek..esım uyuyor.ben ayakta uyuyor...saglıklı olsun bebısler ve hepımjz
aynen öyle sağlıklı olsunlar srnde iki tane birde Allah yardımcın olsun

Takıyormuyuz kendi bildiğimizi yapıyoruz :) ama merak ettim bu şekilde yapan varmı

sen yine iyi valla benmkilrr ben isteyken mihlama hosmerim corba neler neler yedirmisler savunmalarida benim kaynanamda cocuklarima tereyagli misir unu kavurmasi yediriyordu bisi olmaz

Kizim 15 gun sonra 6 aylik olacaak insaAllab5. Suan mesela meyve püresi sebze corbasi vs versem erken mi kizlar. Bir de ne kdr vermeliyim ?

Kizim 15 gun sonra 6 aylik olacaak insaAllab. Suan mesela meyve püresi sebze corbasi vs versem erken mi kizlar. Bir de ne kdr vermeliyim ?

Kizim 15 gun sonra 6 aylik olacaak insaAllab. Suan mesela meyve püresi sebze corbasi vs versem erken mi kizlar. Bir de ne kdr vermeliyim ?
kılo alımı ıyıyse doktorum bana erken dedı.kılosı az oldugu ıcın basladım.
Kızlar bırsey sorucam 3 gun aynı sebzeyı verıyorux ya ılk gın cay kasıgı ıkıncı gun tatlı 3.gun yemek kasıgı yoksa deneme sureclerı bıtınce purelerı mı oyle mı verıcez

Kızlarrr dün farkettim oğlum diş çıkarıyor 5 ay 1haftalığız. Bugün baya huysuz dudaklarını bükerek ağlıyo ağrısı var çok belli. Dişlerini çıkaran bebiş anneleri neler hafifletir oğlumun ağrısını?

Ya kızım hiç düzelmiyo huyları gittikçe kötüleşiyo ilaç iyileştiriyo mu bilmiyorım artık yemekte yemiyo yaptığım yoğurdun falan bi anlamı kalmadı yediği tek şey parmağı oda zararlı iyi olsa yemezdi zaten
ne yapsın Bebeğim bir toparlanamadı hep hastane hastalık o ne yapsın annesi Allah sağlık versin ikinizede

• Beğen
Reactions: mnt
Kızlarrr dün farkettim oğlum diş çıkarıyor 5 ay 1haftalığız. Bugün baya huysuz dudaklarını bükerek ağlıyo ağrısı var çok belli. Dişlerini çıkaran bebiş anneleri neler hafifletir oğlumun ağrısını?
Emzirmek başka hiçbişey fayda etmiyor maalesef ben dış jeli aldım oda fayda etmedi

kızlar Kzımı emzirirken başı çok terliyor sizdede öylemi

Benim ilk bebeğim ama benimkinde de oluyo. Ama normalmiş şimdi bizim dilimizdeki tat alma yeriyle bebeklerinki farklı olurmuş. Bu yüzden yeni gıda geldiğinde öğürmesi normalmiş canım :)
İnşallah öyledir.bugün ikinci denemem yine aynıydı:KK43:
Ben jel aldım ama henüz kullanmadım.ilk kızımdan hatırladığım 15 dk falan rahatlatıyordu anca.diş kaşıyıcısını buzdolabına koyuyorum soğuk olarak veriyorum o biraz rahatlatıyor.
kızlar Kzımı emzirirken başı çok terliyor sizdede öylemi
Benimki terliyor.emerken enerji sarfediyorlar çünkü .çok normal .ama uykuda falan terleme ilerisi için konuşuyorum kansızlık belirtilerinden biridir.

Bugün 2. Günümüzdü sebze püresi maceramızda ve yine başarısız olduk.herşeyi ağzına alan kızım kaşığa ağzını açmıyor parmağımla tattırıyorum biraz.öğürüyor falan.neyse denemekten vazgeçmiycez.yarında kabak vericem.3 gün kuralına uyaraktan gidicem çünkü.sonra havuca geçicem.havucu 3 gün tek mi vermeliyim yoksa kabakla mı karıştırmalıyım?yani tadları tek tek mi öğrenmeli.bilemedim.siz nasıl yapıyorsunuz ya da doktorunuz neyi önerdi?

Bugün 2. Günümüzdü sebze püresi maceramızda ve yine başarısız olduk.herşeyi ağzına alan kızım kaşığa ağzını açmıyor parmağımla tattırıyorum biraz.öğürüyor falan.neyse denemekten vazgeçmiycez.yarında kabak vericem.3 gün kuralına uyaraktan gidicem çünkü.sonra havuca geçicem.havucu 3 gün tek mi vermeliyim yoksa kabakla mı karıştırmalıyım?yani tadları tek tek mi öğrenmeli.bilemedim.siz nasıl yapıyorsunuz ya da doktorunuz neyi önerdi?
Ben tek tek veriyorum ama yanında bildiği bir tadı verebilirmişiz

X