2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
İnşallah.Bir annenin takabileceği en büyük sorun.hergün bugün ne yediricem diye düşünmek ya da yine aç yattı diye hayıflanmak öldürüyor insanı.o yüzden bu kızımda hiç zorlamıycam.ister yemesin ister 2-3 kaık yesin ama yemeye düşman olmasın.kızım kaşığı görmeye tahammül edemezdi o derece.bu cimcimemde biraz nane molla gibi ama değişebilir.2 gündür öğürüp duruyor kabak pürede:)
Benim kızımda her ağzına koyduğumu hemen yemek isterdi kaşığa heyecanlanırdı bi hasta oldu herşeyden vazgeçti ilaçlar yüzünden şimdi yediremiyorum zorlamıyorumda. Ama çok üzülüyorum onun için yapacak bir sürü yemeğim vardı kaşık tabak tencere şimdi hiç bir heyecanı yok sürekli ağlayan bir bebek :KK43:

Benim kızımda her ağzına koyduğumu hemen yemek isterdi kaşığa heyecanlanırdı bi hasta oldu herşeyden vazgeçti ilaçlar yüzünden şimdi yediremiyorum zorlamıyorumda. Ama çok üzülüyorum onun için yapacak bir sürü yemeğim vardı kaşık tabak tencere şimdi hiç bir heyecanı yok sürekli ağlayan bir bebek :KK43:
. Üzme kendini herşey yoluna girer elbet sen sabırlı ol canım herşey eskisi gibi olacak elbet

Bu ara o kadar karamsarım ki tek başıma çocuk büyütüyorum zorlanıyorum iyi düşünmeyi birtürlü beceremiyorum :KK43:
canım sen iyi düşün ki sütünle bebeğe geçiyor mutlu ol tatlı bir kızın var gözlerinin içine bak sık sık bende tek bakıyorum canım İnan insan çok bunalıyor eve sen günlük dışarı çık temiz hava alın ikiniz içinde çok güzel olacak sen dünyadaki en güçlü varlıksın Annesin sen :)

• Beğen
Reactions: mnt
canım sen iyi düşün ki sütünle bebeğe geçiyor mutlu ol tatlı bir kızın var gözlerinin içine bak sık sık bende tek bakıyorum canım İnan insan çok bunalıyor eve sen günlük dışarı çık temiz hava alın ikiniz içinde çok güzel olacak sen dünyadaki en güçlü varlıksın Annesin sen :)
Hiç huzurlu değil kızım dışarı çıkınca napacanı kestiremiyorum :KK43:

İlaçları enjektörle ver bence kaşığa düşman olmasın iyice.hastayken biz bile iştahsız oluyoruz bebekler ne yapsın.uzmanlar %70 anne sütü %30 ek besin diyorlar 1 yaşına kadar.bırak 1-2 hafta yemesin.hiç bişey olmaz.

Hiç huzurlu değil kızım dışarı çıkınca napacanı kestiremiyorum :KK43:
canım önce kısa mesafe çık beş dk sonra on dk felan hava alırsa iyi gelir kolay değil anne sütü ver bolvol daha tam altı aylık bile olmadı sen iyi düşün ki kızında olsun

Ben de ilk bugün yumurta verdim. Yumurtanın çeyreğini labneyle karıştırdım. Yüzünü buruştura buruştura bi hal oldu. Ne versem sevmiyor zaten :işsiz:Ver memeyi mamayı lük lük içiyor, yemek oldu mu yok kaçıyor resmen :110:

İlaçları enjektörle ver bence kaşığa düşman olmasın iyice.hastayken biz bile iştahsız oluyoruz bebekler ne yapsın.uzmanlar %70 anne sütü %30 ek besin diyorlar 1 yaşına kadar.bırak 1-2 hafta yemesin.hiç bişey olmaz.
Saolasın canım zorlamıyom ne yersr artık

X