2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar bebişimi hocaya götürdüm nazar değmiş bebeklerinizi severken tebareke maşallah diye rek sevin dedi biz hep maşallah derdik ama koruyamadı k kendimizde okurduk yavrumu bebişler kolay nazar oluyo

Arkadaşlar hepinizin dikkatine !
Az önce bir tanıdıkla görüştüm de, sağlık ocağında hemşire. Bu 6.ay aşısında ağızdan verilen çocuk felci aşısıymış. Alerjiye sebep olabilirmiş. Bizde oldu maalesef. Kızımın vücudu kırmızı döküntülerle doldu. Hani sizde de olursa bilgi vermek istedim. Çabucak geçer gider inşallah.

Yok canım ya çok huzursuz bu 6.ay aşısından beri. Bir de alerji oldu kıyamam nasıl kaşınıyo, muz dokundu galiba. Muz alerjik bir meyve midir ki
Muz alerjik değil diye biliyorum canım
Bizimde ayın 12sinde falan olcak aşı
İnşallah çabuk geçer canım Allah şifa versin hepsine

Yok canım ya çok huzursuz bu 6.ay aşısından beri. Bir de alerji oldu kıyamam nasıl kaşınıyo, muz dokundu galiba. Muz alerjik bir meyve midir ki
Muz alerjik değil diye biliyorum canım
Bizimde ayın 12sinde falan olcak aşı
İnşallah çabuk geçer canım Allah şifa versin hepsine

Aaaa geçmiş olsun sağol söylediğin için

simarik83 Sen oğluna muz vermiştin, kakasında bir gariplik gördün mü? Ben de dün yedirdim, bugün kakasında siyah siyah bi şeyler gördüm, sizde de öyle oldu mu

Normal canım bizde de oldu.

Bi bu eksikti yani. Şu aşılar bitsede kurtulsak ya

Dün yumurtaya başladık. Yumurta sarısının çeyreği ile başladık çok güzel yedi. Bugün yarısını verecektim sarının ama öğürerek zar zor çeyrek yedi yine anlamadım. Yarın yine vercem bakalım yiyecekmi. Daha sonra da labne peyniri yapıp vermeye başlicam. neslim33 sen süzme peynirlemi yaptın yoksa normal beyaz peynirlemi?

Süzme peynirle yaptım canım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…