2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım geçmiş olsun bizimde aşımız pazartesi..neler veriyorsun günlük bebeğine ek gıda olarak fikir için soruyorum

Doktor bize 6 ay dolmadan ek gıda yasak demişti. Şimdiye kadar pek bir şey vermedim. Kabak havuç patates haşlayıp tattırdım. Bugün muz rendeleyip yedirdim. Öyle doyumluk değil tadımlık :)
Size de şimdiden geçmiş olsun canım, aşı günleri çok zor, ama ne yapalım mecbur :/

Oyyyyyy kıyamam kuzuma düzelir inşAllah biran önce
İnşallah dua edin aklınıza geldikçe kuzum ilaçlardan gözünü açamıyo rahat bir uyku uyuduğuda yok ağlaya ağlaya uyanıyo hep çok ağrı yaparmış iltihap bide üzülüyorum anlamadık ne kadardır acı çekiyo bebeğim güzel kuzum

Geçmiş olsun bebeğine canım. Üzülme dicem de annelik böyle birşeymiş işte, saçlarının teline zarar gelse canımız yanar. İnşallah çabucak iyileşir yavrun. Emiyorsa sık sık emzir, ek gıda olayını biraz ertele zorlama hiç.

Sanırım öyle olacak kaşığı görünce başlıyor ağlamaya kucaktan kurtulmaya çalışıyor ne bilim ya nazar mı benim hatam mı

10 gün antibiyotik kullanacağız inşallah iyi olur.sorma ya bebişimi koruyamıyom galiba
oldun canım anneniz kolay değil ki çoçuk büyütmek zor yani hepimizin bebeği hasta oluyor sadece senin biraz hassas daha narin inşallah hemencecik toparlar kuzum

Geçmiş olsun canım artık bi normale dönün diye vallahi dua ediyorum size. Bir türlü hastalıktan kurtulamadı yavrucak inşallah bu son olur

Geçmiş olsun canım artık bi normale dönün diye vallahi dua ediyorum size. Bir türlü hastalıktan kurtulamadı yavrucak inşallah bu son olur

Reactions: mnt
simarik83 Sen oğluna muz vermiştin, kakasında bir gariplik gördün mü? Ben de dün yedirdim, bugün kakasında siyah siyah bi şeyler gördüm, sizde de öyle oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…