2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Geçmiş olsun canım korkma iyileşince yer zorlama sen

Çok geçmiş olsun direk çoçuk acile götürebilirsin hemen bakarlar canım korkma yani burda öyle çok problem olmaz için rahatlasın istiyorsan götür

şu ek takviyeler konusunda bende kararsızım valla özellikle Demir ilaçı 6 ayı doldurunca tahlil yapıp başlarız demişti dr bakalım ne diyecek

Maşallah canım, biz daha 6600gr iz kızımın bünyesi bu demekki anne sütüne devam 6 aylık olana kadar.

Yaa aenin bebeğin nedir çektiği canım yaa bence güzel okut çok nazara mı geliyor ne sende yatmadan oku bolbol sende moralini bozma ileşsin yine yer annesi sağlığı düzelsinler

Reactions: mnt
Kızlar ek gıdalara nelerle basladiniz... Ben yoğurt vermeye başladım kendim yapıyorum elimde parça parça muz şeftali üzüm suyu gibi şeyler.. siz neler yediriyosunuZ artık sütle duymadığını hissediyorum

Ben ilk şeftali verdim ishal olduğu için kızım havuç yoğurt patates kabak verdim üç gün kuralıyla yarın brokoli verecem böyle devam.ediyorum bakalım ama her gün yoğurt yediriyorum mutlaka

Canım geçmiş olsun bizimde aşımız pazartesi..neler veriyorsun günlük bebeğine ek gıda olarak fikir için soruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…