2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kizim grip oldu.Zavalli bildiginiz grip. Burnu akiyor ,hapsiriyor. Burnu kip kirmizi.6 aylik bebekte grip mi olur?
Geçmiş olsun havalar birden soğudu dikkat etmek lazım bolbol ıhlamur iç bebeğe de ver bir kaç çay kaşık istersen dr götürebilirsen götür ciğerlerine felan inmesin

Kızlar rahim ağzında yara varmış söear sonucunu beklicez. Emzirme olayı bitince tedaviye başlarız dedi. Çok canım sıkıldı. Birazdan oğluşun doktora gircez

Kızlar rahim ağzında yara varmış söear sonucunu beklicez. Emzirme olayı bitince tedaviye başlarız dedi. Çok canım sıkıldı. Birazdan oğluşun doktora gircez
Canım geçmiş olsun ya nerden çıktı şimdi bu ciddi değildir dimi hiç belirti vsrmıydu

Kızım aşıdan sonra resmen huy değiştirdi, bu 6.ay aşısı bize hiç yaramadı. Uykusunda hiç bir problem yoktu, bugün sabahtan beri uyumuyor, sürekli mıkırdanıyor. Meme delisi olan kızım emmeyi reddetti Zorlayınca da ağladı. Ben de muz verdim napayım, üstüne de mama. Şimdi hala uyumamak için direniyor Sizler inşallah hafif atlatırsınız bu aşıyı, bize yaramadı

Kizlar oglum iki gündür hasta burnu tikali halsiz öksürüyor biraz dün atesi vardi hafif gecti ama cok sükür bugünde mama yedirirken hepsini kustu suan tatildeyiz türkiyede normalde yurtdisindayiz napsamki acaba acile mi götürsem keyfi yerinde gibi ates düsürücü ve agri kesici fitili verdim ordaki doktorumuz vermisdi

Geçmiş olsun. İnşallah önemli bir şey değildir. Bir belirti falan var mıydı?

Canım geçmiş olsun ya nerden çıktı şimdi bu ciddi değildir dimi hiç belirti vsrmıydu

Geçmiş olsun deli_mavi_59 dediği gibi belirti var mıydı inşallah önemli değildir

Kızlar belirti yoktu smear sonucunu beklicez. Onda çıkacak ne olduğu. Enfeksiyonda olabilir. İnşallah enfeksiyondur. 10 gün sonra öğrencez bakalım.
Oğluş 7880 gr 68 cm olmuş. Kahvaltı ve çorbalara başlıyoruz. Kahvaltıda yumurta sarısı ver dedi hatta kolay yutması için labneyle ver dedi. Tuzsuz peynir yiyebilir dedi. Çorbalarına tavuk suyu koy daha sonra et suyu koycaz dedi. Her gün yoğurt ver mutlaka dedi. Suyu da içerse ver çokta gerekli değil emdiği için dedi ama alışması için istersen ver dedi. 2 ay sonra kontrole çağırdı o zaman kan ve idrar tahlili yapcaz. Demir ve vştaminini kullan dedi.

Bu kan ilacı benim aklıma çok takılıyor. İki arada kaldım valla. Doktorumuz kullanma demişti sağlık ocağındaki hemşire mutlaka kullan dedi. Ne yapacağımı şaşırdım.
Bizim de kontrolümüz bu çarşamba. Dün sağlık ocağında 8110 gr çıktı kızçem :) Önemli olan doktordaki kontrol bakalım :)
Bu arada menünüz zenginleşmiş :) Şimdiden afiyet olsun oğluşuna :)

Demiri kullan dedi mutlaka valla :) senin kız son amda depar attı kilo konusunda maşallah :) menümğz zengin ve ben çok hevesleniyorum tabak kaşık vs aldım bugün :))

Kızlar bebeğimin idrar yolunda enfeksiyon var antibiyotik yanında bağırsak için ilaç ve ağrı kesiciye başladık bugün ama ilaçları içmiyor ve en kötüsü verdiğim yemekleri de yemez oldu napacağımı şaşırdım yemek ten vazgeçerse diye korkuyorum

Sudokrem kullanıyorum, cok şükür hiç pisik olmadk ama arada hafif kizarinca süruyorum

Canım ben de bayadir takip ediyorum ve dr umuza sordum 8. Aya kadar klasik ve blw birlikte götürün diye tavsiyede bulundu. Zaten benim kızım 5 ay 10 günlük daha oturamiyo. Tam oturmadan blw yapmak tehlikeli.

Canım ben de bayadir takip ediyorum ve dr umuza sordum 8. Aya kadar klasik ve blw birlikte götürün diye tavsiyede bulundu. Zaten benim kızım 5 ay 10 günlük daha oturamiyo. Tam oturmadan blw yapmak tehlikeli.
Aynen bende öyle yapıyorum şuan zaten ben kitapta okudum aynen o şekilde anlatıyor blw için bende öyle yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…