2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kizlar benim de üzerimde acayip bi sinir var. Esime sinir oluyorum durup dururken, sonra da kayinvalideme ve gorumceme sinir oluyorum niyeyse aklima geldikce. Halbuki iki uc haftadir görmedim onlari, bebegi de bilmiyolar. Kendimce biseyler düşünüp sinirleniyorum sonra da oturup surat asiyorum. Isin garip kismi normalde iyi anlasiriz ve bugune kadar bi kere tartismisligimiz yoktur. Hadi onlar neyse de esime olan sinirim ne zaman gecicek, nasilsin dese sanane diye bagirasim var :KK43: sizde de var mi boyle seyler, niye boyleyim acaba :KK34:
O sinir bende de deli gibi mevcut.hatta son iki gündür resmen gebelik depresyonuna girdiğimi bile düşünmeye başladım:KK43: sanki çocuğu kazara yapmışım gibi hissediyorum ve ona çok haksızlık ettiğimi düşünüyorum.inşallah hormonlar yizünden geçici bişey yaşıyorumdur yoksa böyle devam ederse allah sonumu hayır etsin

Herkese verebilecek moralim , desteğim var ama bir kendime yok..
Yine kanamam geldi az , rengi kırmızıdan açık , kendimi bitmiş hissediyorum artık..
Ya kalbi durdu ya da kalbi atmıyor..
Hiçbir iş yapmıyorum hep yatıyorum ama yok işte herşey Allah'tan..
Ben bu bebekten umudu kestim artık..
Geçen seferde kanaman geldi ve geçti.bu seferde öyle olacak inşallah.iyi düşün iyi olsun canım.şuan da devam ediyor mu yoksa bir kere geldi bitti mi?

O sinir bende de deli gibi mevcut.hatta son iki gündür resmen gebelik depresyonuna girdiğimi bile düşünmeye başladım:KK43: sanki çocuğu kazara yapmışım gibi hissediyorum ve ona çok haksızlık ettiğimi düşünüyorum.inşallah hormonlar yizünden geçici bişey yaşıyorumdur yoksa böyle devam ederse allah sonumu hayır etsin
Kızlar ben de gerginim iki gündür yok yere sinirlenip kızıyorum hormonal olduğunu düşünüyorum ben böyle biri değilim diye kendime de kızıyorum. sg26 sg26

Kızlar benim kafama çok takıldı bu durum ya :KK43: 6+1 ken gittim doktor birsey görmedi kanda 12836 çıktı . Sizce görülmemesi normal mi yada bu değer 6 hafta için normal mi ?

Can'ım benİm sat 1 temmuz
26 temmuz beta hcg 21,7
28 temmuz 35,6
30 tenmuz. 78,4
2 ağustos. 256,6
5 ağustos. 904,9
8 ağustos. 86985
Canim benim de sat 1 temmuz ama benim yumurta 21 ine çatladı. O zaman beta hcg çok yüksek değilmiş benim ki .benben10 ağustosta gittim doktora

X