2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
benim göğüslerim 5.haftada ağrımaya başladı cnm özellikle akşamları şimdi ise ağrımıyor yoktur cnm içini ferah tut

sağol canım benim. leke kesildi ama batma tarzında ağrılar var yarın gideceğiz heyecanlıyım bakalım inşallah bişey yoktur ilk olunca tedirgin oluyoruz hepimiz .
Aynen canım agrisa da ağrımasa da bi sorun mu var diye tedirgin oluyoruz ilk olunca . Sağlıklı bi şekilde ilerler inşallah

canım çok sıkı giyin kat kat üşütürsen benim gibi çok fena kasık ağrısı çekersin

Ay canım. Valla eve bir gidemedik daha bir gitsem. Isınmak nedir bilmiyorum. Ve kasiklarim acayip ağrımaya başladı korkuyorum valla. Senin de olmuş ama geçmedi mi sonra kasik ağrın

Ay canım. Valla eve bir gidemedik daha bir gitsem. Isınmak nedir bilmiyorum. Ve kasiklarim acayip ağrımaya başladı korkuyorum valla. Senin de olmuş ama geçmedi mi sonra kasik ağrın

bugün geçti ama dün dayanılcak gibi değildi hayatımda ilk kez acile gittim çok fena oluyo eve gidince karnına sıcak havlu koy ayaklarını aynı şekilde sıcak tut battaniyeyi çek üstüne yat

Kizlar benim de üzerimde acayip bi sinir var. Esime sinir oluyorum durup dururken, sonra da kayinvalideme ve gorumceme sinir oluyorum niyeyse aklima geldikce. Halbuki iki uc haftadir görmedim onlari, bebegi de bilmiyolar. Kendimce biseyler düşünüp sinirleniyorum sonra da oturup surat asiyorum. Isin garip kismi normalde iyi anlasiriz ve bugune kadar bi kere tartismisligimiz yoktur. Hadi onlar neyse de esime olan sinirim ne zaman gecicek, nasilsin dese sanane diye bagirasim var :KK43: sizde de var mi boyle seyler, niye boyleyim acaba :KK34:

Herkese verebilecek moralim , desteğim var ama bir kendime yok..
Yine kanamam geldi az , rengi kırmızıdan açık , kendimi bitmiş hissediyorum artık..
Ya kalbi durdu ya da kalbi atmıyor..
Hiçbir iş yapmıyorum hep yatıyorum ama yok işte herşey Allah'tan..
Ben bu bebekten umudu kestim artık..

Yine kanamam geldi az , rengi kırmızıdan açık , kendimi bitmiş hissediyorum artık..
Sakin ha canim öyle seyler düşünme. Doktoruna gidicekmisin

canım doktora git istersen hayırlısı neyse o olsun her durumda kalbini ferah tut üzülme hepimizde ne yazıldıysa onu yaşıycaz

Kizlar benim de üzerimde acayip bi sinir var. Esime sinir oluyorum durup dururken, sonra da kayinvalideme ve gorumceme sinir oluyorum niyeyse aklima geldikce. Halbuki iki uc haftadir görmedim onlari, bebegi de bilmiyolar. Kendimce biseyler düşünüp sinirleniyorum sonra da oturup surat asiyorum. Isin garip kismi normalde iyi anlasiriz ve bugune kadar bi kere tartismisligimiz yoktur. Hadi onlar neyse de esime olan sinirim ne zaman gecicek, nasilsin dese sanane diye bagirasim var :KK43: sizde de var mi boyle seyler, niye boyleyim acaba :KK34:
Bende esimi istemiyorum ozledim diyor yanasiyor hic arzu istek yok sap yutmus gibiyim nolcak bilmem

bugün geçti ama dün dayanılcak gibi değildi hayatımda ilk kez acile gittim çok fena oluyo eve gidince karnına sıcak havlu koy ayaklarını aynı şekilde sıcak tut battaniyeyi çek üstüne yat

Saol canım. Şimdi geldim eve sıcak su torbası koydum hemen ayaklarıma. Demek ki ataklar çok önemli imiş dikkat etmek lazım. Desteğin için çok teşekkür ederim. Sende dikkat et kendine

Doktora gittin mi. Bü kadar umutsuz olma böyle konuşma. Allah in gücüne gider. Belki de herşey yolunda.

Dr a çarşamba günü gidicem , tabii kanama çoğalırsa acile giderimm , yapacakları tek şey iğne vurup göndermek.
Ben hayırlı haberler beklemiyorum artık , düşük yaptığımda da böyle olmuştu , onda fark olarak çok ağrım vardı.
En kötüye hazırladım ben kendimi..

Dr a çarşamba günü gidicem , tabii kanama çoğalırsa acile giderimm , yapacakları tek şey iğne vurup göndermek.
Ben hayırlı haberler beklemiyorum artık , düşük yaptığımda da böyle olmuştu , onda fark olarak çok ağrım vardı.

:KK43: inşallah herşey yolundadır canım benim

Canim olumsuz düşünme.bebegin de etkilenir.dun ben kanama olunca doktora gidince doktor rahim icinde kanama alani var.yine olabilir ama korkma keseden kucuk.keseden kucuk olunca zarari olmaz dedi.belki senin de oyledir.kötü düşünüp de bebegini de etkileme.hakkimizda ne yazildiysa o olacak

Canim olumsuz düşünme.bebegin de etkilenir.dun ben kanama olunca doktora gidince doktor rahim icinde kanama alani var.yine olabilir ama korkma keseden kucuk.keseden kucuk olunca zarari olmaz dedi.belki senin de oyledir.kötü düşünüp de bebegini de etkileme.hakkimizda ne yazildiysa o olacak
Ben çok fazla etkilendim bu durumdan , onun etkilenmemesi imkansız zaten..

Ben çok fazla etkilendim bu durumdan , onun etkilenmemesi imkansız zaten..

Seni cok iyi anlıyorum.ben de yine kalp atışını duyamazsam diye endiseleniyorum.ama negatif dusunceler gelince hemen yerine güzel seyler koymaya çalışıyorum.bu kez öyle olmayacak diyorum.güzel hayaller kuruyorum.komik seyler izliyorum.

X