2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar slm.ben tüp bebekle hamile kalanlardanım.geçen gün süpriz ikinci keseyi gördük.ikizim olacak inşallah.tüp bebekte hesap farklıymış.şu anda 5+1 deyiz.ama ben canavar gibiyim hiç sıkıntım yok.benim gibi olan yokmu.yani olimpiyatlara bile katılabilirim o kadar iyi hissediyorum
Ya ne güzel maşallah çok sevindim , topiğimizin ilk ikizleri sanırım :nazar::nazar::nazar:

Kızlar slm.ben tüp bebekle hamile kalanlardanım.geçen gün süpriz ikinci keseyi gördük.ikizim olacak inşallah.tüp bebekte hesap farklıymış.şu anda 5+1 deyiz.ama ben canavar gibiyim hiç sıkıntım yok.benim gibi olan yokmu.yani olimpiyatlara bile katılabilirim o kadar iyi hissediyorum

benim de tüp bebek ama hep son adete göre hesaplıyorlar.benim blast embriyoydu.senin doktorun nasıl hesapladı?hadi bakalım inşallah ikisini de sağlıkla alırsın kucağına.

Çok normal.ne yazık ki doğuma kadar kasık ve bel ağrıların ara ara olacak.hiç korkma.

Bazen kendimi sakinleştirebiliyorum ama ne yazık ki bazen hiçbirşey işe yaramıyor :KK43:

Hayırlı olsun.allah tamamına erdirsin.

Gözün aydın canım.darısı kalp atışlarına inşallah

Hadi gözün aydın canım başka hastanede baktırırsın artık.boş yere üzdüler seni.madem makineniz eski değiştirin kardeşim:sopa:
Aynen öyle canım ana şükür sonuç iyi ya olsun şimdi çok sevincliyim :)

Kizlar bende hamileyim 4+5 haftalik insallah hepimiz hayirlisiyila aliriz bebislerimizi kucagimiza.
Su altaki seyi nasil yapiyorsunuz bebegimin doguicagi muhtemelen tarih ben yapamadim bi türlü :)

Aynen Can'ım kafan hep bişilerle meşgul olmalı ki kendini dinleme şansın olmasın.. Ben bu ara hiç dışarı çıkamıyorum yat kalk çok fazla kendimi dinliyorum. Hamilelikten önce hiç böyle değildim , yerimde duramazdım , şimdi işler değişti :KK43:
Evet sen bayağı çekiyorsun canım inşallah bu durum tez vakitte toparlanır

Kizlar bende hamileyim 4+5 haftalik insallah hepimiz hayirlisiyila aliriz bebislerimizi kucagimiza.
Su altaki seyi nasil yapiyorsunuz bebegimin doguicagi muhtemelen tarih ben yapamadim bi türlü :)
Profilinizde kişisel bilgilerinizde bir başlık olarak var canım. Sağlıkla doğsun bebeğiniz inşallah

Canım tüp bebekte hesap nasılmış acaba? Sağlıkla doğsun bebişlerin. Maşallah de. Dilimi ısır kuzum.

Cnm değerin çok iyi seninle bdtmiz aynı benim bhcg değerim tahminime göre 5000 civarı olmasi lazim ona rağmen karından minik kesem göründü seninki de görünür güzel bir ultrason lazım hatta belki haftaya senin kalp atışın bile duyulur benim 2 hafta sonra anca duyulur
Benim de aynı gün sizlerle :) ben de pzt gideceğim inşallah kesemi görürüm belki kalp atışı bile duyarım

Aa ne güzeell hayırlı olsun. Tek embriyo muydu? Benim de tüp bebek, Nasıl hesaplanıyormuş bizimkisi?

Cnm değerin çok iyi seninle bdtmiz aynı benim bhcg değerim tahminime göre 5000 civarı olmasi lazim ona rağmen karından minik kesem göründü seninki de görünür güzel bir ultrason lazım hatta belki haftaya senin kalp atışın bile duyulur benim 2 hafta sonra anca duyulur
Ay canım ne bileyim doktor da dedi görünür ama cihaz eski. Bi rahatladım haftaya bebeğimin kesecigini görür kap
Hadi gözün aydın :halay::halay::halay:
Sağol canım :)

Topiğimizin ilk ikizleri demek:)hayırlı olsun allah ikisinide kucağına almayı nasip etsin.bende tam tersi aşırı enerjisizim.kolumu kaldırmaya mecalim yok.tansiyonum düşük.

amigurumi amigurumi deli_mavi_59 deli_mavi_59
kızlar sadece düşüğünüz olduğunu söylediğiniz zaman hemen verdi mi dr unuz kan sulandırıcı yı?ben de kullanmak istiyorum ama dr a da danışmak istiyorum.çünkü pıhtılaşma sorunu olmayanlarda bebeğin kalp kapakçığına zarar verdiğini okudum bir sitede.kararsızım doğrusu.kontrolum pazartesi.
12.haftalık kalp atışı durması sonrası bi kürtajım var.
Rabbim hepimizin bebeğini kucağına almayı da nasip etsin inşallah.bu arada çarşamba 361 di değerim pazartesi kese görünme ihtimali var mı karından?
Vajinal ultrasonu pek onaylamıyorum da.

benim de tüp bebek ama hep son adete göre hesaplıyorlar.benim blast embriyoydu.senin doktorun nasıl hesapladı?hadi bakalım inşallah ikisini de sağlıkla alırsın kucağına.
benimki 4.gün embiryosuydu.transfer tarihinden geriye 14 gün say dedi.o tarihi adet başlangıcı gibi sayıyoruz dedi.bu hesaba göre seninde transferden 15 gün geriye gitmen gerekli.zaten ultrasonda da bu hesaba uygun çıktı.

X