2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Slm bugün ilk doktor muayenemi oldum karnımdan baktı ultrasonla minicik bir kese gördük doktorum şimdilik sağlıklı bir gebelik olduğunu söyledi çok şükür en azından dış gebelik değil dedi bi de benim adet dongum 34 gün olduğu için sat 2 temmuza göre yapılan hesaplamadan daha küçük olması normal dedi geç döllenme dedi bir de kalp atışı için 2 hafta sonraya çağırdı daha net olur dedi ve testleri de kalp atışını duyduktan sonra yaparız dedi kalp atışı duyulana kadar bebeğe hiç bir zararı olmaz dedi bir de elevit ilaç yazdı multivitamin bütün vitaminler var gebeliği destekler dedi. Darısı inşallah kalp atışını duymaya. Onu duyana kadar yine de çok kaptirmiyim kendimi diyorum

Bu arada 2009 doğumlu 1 kızım var.bu 2. Olucak,,,2008-2009 yıllarındada burada yazışmalarımız vardı.ve halen görüşürüz arkadaşlarımızla.ailecek görüşür olduk.

Oluyor canm bende de çok oluyor suan uzandım dinleniyorm. Genelde ayakta durunca oluyor bu gibi ağrılar sıkıntı etme :)
Merhaba sizin bir yazınızı okumuştum. İlk beta Hcg niz düşük çıkmıştı.. Sonradan artmıştı. Ben adet günüm de kan testim 26,27 çıktı bu Cmt tekrar test yapacağım. Umarım artar.. Sizin ki de hemen artmışmıydı?!?

Merhaba sizin bir yazınızı okumuştum. İlk beta Hcg niz düşük çıkmıştı.. Sonradan artmıştı. Ben adet günüm de kan testim 26,27 çıktı bu Cmt tekrar test yapacağım. Umarım artar.. Sizin ki de hemen artmışmıydı?!?
Canm ben daha önce işk gebeliğimde kan testi hiç yaptrmamıştm ki . Karıştırdn beni sanrım :) bu hamileliğimde kan testi yaptrdım o da 345 flan çıktı . İnan bu kan sonuçlarından ben hiiç bişe anlamıyorm. Bana da iki gün snra testi tekrarla dedi burdaki arkadaşlar. Yarın tekrarlıcam arttıysa normalmiş . Sende iki gün snra tekrar test yaptr bakalm arttıysa normaldir geç döllenme olmş olabilr sende

Kilim ve tohum Kilim ve tohum uconn uconn @ikihayat kızlar size nacizane tavsiyem panik atakla ilgili , bu hastalığa iyi gelen şeyler , yürüyüş , bişeylerle meşgul olmak hobiler edinmek ve ruhu dinimizle doyurmak. Dualar okumak , dini kitaplar okumak , hatta yapabiliyorsanız namaz kılmak..
Canım ben de bir yıl tedavi gördüm sonra ilaçların aralığı uzadı. Ardından su sesinin iyi geldiğini keşfettim. Sakin kalmayı öğütlüyorum kendime. Hissedince atağın yaklaştığını esneme egzersizleri yapıyorum. Yürüyorum bu da faydalı. Sakinleştirici
Müzikler dinliyorum. Kitap okumak her daim iyi gelmiştir film izlemek güneş ışığında dılarda dolaşmak insanlarla iletişim halinde olmak iyi geliyor.

Merhaba canım benim adetime 4 gün kala değerim 21,7 çıkmıştı iki gün sonra 35,6 çıkmıştı. Üzülmüştüm ama sonra gayet sağlıklı yükseldi.

Ben kesemi görmedim henüz pzt randevum. İnşallah sizin değeriniz de sağlıkla yükselir
İnşallah Can'ım rabbim yüzümüzü güldürür sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder.. :)) inşallah yarın herşey güzel olur..
İnşallah hayırlısı ile keseyi de görürüz kalp atışınızda duyarız herşeyi sağlıkla olur :)

Canım ben de bir yıl tedavi gördüm sonra ilaçların aralığı uzadı. Ardından su sesinin iyi geldiğini keşfettim. Sakin kalmayı öğütlüyorum kendime. Hissedince atağın yaklaştığını esneme egzersizleri yapıyorum. Yürüyorum bu da faydalı. Sakinleştirici
Müzikler dinliyorum. Kitap okumak her daim iyi gelmiştir film izlemek güneş ışığında dılarda dolaşmak insanlarla iletişim halinde olmak iyi geliyor.
Aynen Can'ım kafan hep bişilerle meşgul olmalı ki kendini dinleme şansın olmasın.. Ben bu ara hiç dışarı çıkamıyorum yat kalk çok fazla kendimi dinliyorum. Hamilelikten önce hiç böyle değildim , yerimde duramazdım , şimdi işler değişti :KK43:

Kızlar selam,

Kasık ve bel Ağrılarınız oluyor mu ?!? Bu normal mi ?!?
Çok normal.ne yazık ki doğuma kadar kasık ve bel ağrıların ara ara olacak.hiç korkma.
Kilim ve tohum Kilim ve tohum uconn uconn @ikihayat kızlar size nacizane tavsiyem panik atakla ilgili , bu hastalığa iyi gelen şeyler , yürüyüş , bişeylerle meşgul olmak hobiler edinmek ve ruhu dinimizle doyurmak. Dualar okumak , dini kitaplar okumak , hatta yapabiliyorsanız namaz kılmak..
Bazen kendimi sakinleştirebiliyorum ama ne yazık ki bazen hiçbirşey işe yaramıyor :KK43:
Merhaba herkese.Bende 2017 Nisan annesi olacağım kısmetse.8 hazıran sat tarihimdi.29 hazıranda 3-5 pembemsi leke geldi.temmuz 14 te kan testi yaptırdım birşey çıkmadı.10 Ağustos çarşamba günü test aldım diyete ve spora başlayacağımdan 1 kere daha bakayım dedim 2 aydır Regl olmuyordum.çift çizgiyi gördüm.sonrasında ogun dr gıttık sürprizzzz 6 haftalık hamileymişim.
Hayırlı olsun.allah tamamına erdirsin.
Slm bugün ilk doktor muayenemi oldum karnımdan baktı ultrasonla minicik bir kese gördük doktorum şimdilik sağlıklı bir gebelik olduğunu söyledi çok şükür en azından dış gebelik değil dedi bi de benim adet dongum 34 gün olduğu için sat 2 temmuza göre yapılan hesaplamadan daha küçük olması normal dedi geç döllenme dedi bir de kalp atışı için 2 hafta sonraya çağırdı daha net olur dedi ve testleri de kalp atışını duyduktan sonra yaparız dedi kalp atışı duyulana kadar bebeğe hiç bir zararı olmaz dedi bir de elevit ilaç yazdı multivitamin bütün vitaminler var gebeliği destekler dedi. Darısı inşallah kalp atışını duymaya. Onu duyana kadar yine de çok kaptirmiyim kendimi diyorum
Gözün aydın canım.darısı kalp atışlarına inşallah
Kızlar çok şükür beta hcg 12836.40 çıktı. Doktor ultrason cihazı eski ondan görünmez dedi haftaya özele gidecem :)
Hadi gözün aydın canım başka hastanede baktırırsın artık.boş yere üzdüler seni.madem makineniz eski değiştirin kardeşim:sopa:

Ya nasıl oluyo ki bu benim canım hiç bişeler çekmiyo istemiyo :KK12: bende canım bieşeler çeksin istiyorum artık :KK48: Eşim arıyo bişe istiyo musun bişe alayım mı dio düşünüyorum sonra yooo diyorum çnkü canımın istediği bişe olmuyo hiç :KK70:

ben de öyleyim.ne bulantı ne tiksinme .canım da hiç birşey istemiyo.hiç hamile gibi değilim

Kızlar slm.ben tüp bebekle hamile kalanlardanım.geçen gün süpriz ikinci keseyi gördük.ikizim olacak inşallah.tüp bebekte hesap farklıymış.şu anda 5+1 deyiz.ama ben canavar gibiyim hiç sıkıntım yok.benim gibi olan yokmu.yani olimpiyatlara bile katılabilirim o kadar iyi hissediyorum

Kızlar çok şükür beta hcg 12836.40 çıktı. Doktor ultrason cihazı eski ondan görünmez dedi haftaya özele gidecem :)
Cnm değerin çok iyi seninle bdtmiz aynı benim bhcg değerim tahminime göre 5000 civarı olmasi lazim ona rağmen karından minik kesem göründü seninki de görünür güzel bir ultrason lazım hatta belki haftaya senin kalp atışın bile duyulur benim 2 hafta sonra anca duyulur

X