2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Oglumda geç döllenme olmuştu ama bu kadar arastirmamistim hamile kalma olayını tek hatırladığım dkh kullaniyordum aynı ay için de bıraktım aynı ay hamile kalmisim ne garip vücudum var yahu :-)

Şuan da vücudum şiş goguslerimin ucu değil de yanında bi acı var bastirinca. Istahim çok açıldı kesin psikolojik 4 aydır hep hamile hissediyorum

Gündüzleri bulantı geceleri gaz sancısı mahvediyor beni :deli:

Oglumda hiç bulantı yaşamadım hatta güzel bi gebelik yaşadım. Benim de midem bulanıyor ama kesin psikolojik tek iliskiyle ben hamile kalmam yani sanmıyorum adetime kadar da nasıl bekliceksem artık takvime göre suan 3 haftalik 10 nisan doğum tarihi. Bi mucize olur mu dersin :)

Ben bu ay tek korunmasız ilişki ile hamile kaldım adetimin 12.günü :KK3: Bence sizin de olabilir neden olmasinn

bende aynı şekilde tek bir kere ilişki oldu bu ay , reglimin 12.günü oluyor.yumurtlama testim yoktu.
ilişkinin ertesi günü geldi kargodan ilişkiden sonra 3 gün yaptım hiç koyulaşmadı , sanırım öncesinde yumurtlamıştım.
yani 30 haziran sat , 11 temmuz gece ilişki , 12-13-14 temmuz ovu testi hep silik çizgi , 20 temmuz idrarda test çok silik çizgi , 22 temmuz daha belirgin. sanırım yumurtam ilişkiden önce çatlamıştı , zaten döngüm 25-26 gün.

Oglumda hiç bulantı yaşamadım hatta güzel bi gebelik yaşadım. Benim de midem bulanıyor ama kesin psikolojik tek iliskiyle ben hamile kalmam yani sanmıyorum adetime kadar da nasıl bekliceksem artık takvime göre suan 3 haftalik 10 nisan doğum tarihi. Bi mucize olur mu dersin :)

bence umudunu kesme , ben 2 günde bir ilişkiyle aylarca hamile kalamadım.hatta yumurtalama haftamda hergün ilişki ile bile olmadı. bu ay bayram tatili çok kalabalıktık , yumurtlama zamanım gelmişti ama yalnız kalamadık 1 gece ilişki oldu ve hamileyim. yani inşallah artış devam ederse :)

Kızlar siz bu kadar nasıl ayakta durabiliyosunuz? Benim 9 - 10'da tak diye kapanıveriyo gözüm artık.
Şuanki belirtilerden bahsediyim. Gece çok rahim ağrısı karın ağrısı gibi bi ağrım oldu uykumdan uyandıran. Sonra geçti. Gün içinde bikaç sefer giriyor bu keskin ağrı. Ama normalde de hafif hafif giriyor arada.
Bir de vajinal akıntı başladı, beyaz kokusuz. Sürekli çamaşır değiştiriyorum.
İştahım hala yok, bulantım yok.
Baş dönmem oluyor ara ara sarhoşluk derecesinde çarpa çarpa.
Aşırı uyku ve yorgunluk hissediyorum.
İdrarım çok sık geliyor, tortulu ve amonyaklı saç boyası gibi kokuyor çok su içmeme rağmen.
Tabi ki her şeye, reklamlara bile ağlıyorum.
Ayaklarım çok üşüyor, yaz günü polar battaniye örtüyorum.
Göğüsler regl dönemi öncesi şişerdi acırdı, şimdiyse şişlik değil de göğüs uçları sürekli sızlıyor.

Kızlar hamile olduğumu öğrendiğimden beri tırnaklarım cok bakımlı temiz ve pempe olmaya başladı. Benim tırnaklarım normalde beyazdı üstünde hep cizgiler vardı hepsi gitti. Saclarım banyoda her zaman dökülürdü bugun hiç dökülmedi. Cok şaşırdım. Bende belirtiler var bu şekilde sizin nasıl kızlar

benimde aksine çok kuru , tırnaklarımın ucunda etlerim soyuluyor , ellerim üstü yaşlı gibi ..zaten yaş 36 ama :)

Kızlar siz bu kadar nasıl ayakta durabiliyosunuz? Benim 9 - 10'da tak diye kapanıveriyo gözüm artık.
Şuanki belirtilerden bahsediyim. Gece çok rahim ağrısı karın ağrısı gibi bi ağrım oldu uykumdan uyandıran. Sonra geçti. Gün içinde bikaç sefer giriyor bu keskin ağrı. Ama normalde de hafif hafif giriyor arada.
Bir de vajinal akıntı başladı, beyaz kokusuz. Sürekli çamaşır değiştiriyorum.
İştahım hala yok, bulantım yok.
Baş dönmem oluyor ara ara sarhoşluk derecesinde çarpa çarpa.
Aşırı uyku ve yorgunluk hissediyorum.
İdrarım çok sık geliyor, tortulu ve amonyaklı saç boyası gibi kokuyor çok su içmeme rağmen.
Tabi ki her şeye, reklamlara bile ağlıyorum.
Ayaklarım çok üşüyor, yaz günü polar battaniye örtüyorum.
Göğüsler regl dönemi öncesi şişerdi acırdı, şimdiyse şişlik değil de göğüs uçları sürekli sızlıyor.

bende uykucu oldum , 10 da uyumuş oluyorum kesin , ben fazlaca regl sancısı çekiyorum. bıçak saplanır gibi altta sancılarım oluyor.akıntım fazlaca , hatta rengi kahverengiye dönük.ben coraspin kullanıyorum , 2 ay önce kimyasal gebelikten dolayı.

iştahsızım , bulantım yok.
benimde idrarım çok sık geliyor ve kokusu tuhaf.

çok mu dinliyoruz acaba vücudumuzu :)

bende uykucu oldum , 10 da uyumuş oluyorum kesin , ben fazlaca regl sancısı çekiyorum. bıçak saplanır gibi altta sancılarım oluyor.akıntım fazlaca , hatta rengi kahverengiye dönük.ben coraspin kullanıyorum , 2 ay önce kimyasal gebelikten dolayı.

iştahsızım , bulantım yok.
benimde idrarım çok sık geliyor ve kokusu tuhaf.

çok mu dinliyoruz acaba vücudumuzu :)
Çok özel zamanlar da ondan dinliyoruz vücudumuzu. Biricik bir an yani, çok özel olsun istiyoruz, normal miyiz diyoruz, benim gibi olan var mı diye merak ediyoruz, sorunsuz geçsin aman sağlıklı olsun derken kafayı yiyoruz. Sonra alışılıyomuş 4. ayda, e düşük riski geçince, kese kalp her şey görülüp sorun çıkmayınca alışılır tabi diyorum ben de :KK48:

Ha bir de, geceleri 2 kere zaten uyanıyorum idrar yüzünden. Şimdi de sabah 7:30 da kalktım, şimdiye 1.5 saat geçti, 3 kere tuvalete gittim. Rahmin büyümeye başlayıp idrar torbasına yaptığı baskıdan dolayıymış bu da. Aman en kötüsü kusma.

Ha bir de, geceleri 2 kere zaten uyanıyorum idrar yüzünden. Şimdi de sabah 7:30 da kalktım, şimdiye 1.5 saat geçti, 3 kere tuvalete gittim. Rahmin büyümeye başlayıp idrar torbasına yaptığı baskıdan dolayıymış bu da. Aman en kötüsü kusma.

valla ben ilk hamileliğimde hiç böyle şeyler yaşamadım. ne bulantı , ne başka birşey , aşerme bile olmadı :) inşallah yine olmaz.

X