2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
test günüm12 ağustos kahverengi akıntım var dedim dr a normal dedi adet kanaması olması kötü dedi.bugün aybaşı kanamasına gidiyor sanki adet olur gibi bildiğin kırmızı noktalar var bugünde arayacağım.belimde ağrıyor.midemde bulanıyor gibi baya bildiğin belirtiler adet gibi napiim şimdi:kızgın::kızgın::kızgın::kızgın:
Tüp bebek miydi canım ? Benim de kahverengi akıntılarla başladı hamileliğim , iki gün geldi , bir gece kanama geldi , ya üstüne gördüm ya da yerleşme kanamasıydı bilemiyorum. Hamilelik olabilir yani hemen olumsuz düşünme..

günaydın canım:KK200: konusmaları biraz okudum sinir oldum cevap yazmadan duramıcam. biz buraya gelip yok eşimle birlikte olduk yok ayakları kaldırın yok spermler dışarı çıkıyo vs diye konuşurken ayıp olmuyo giren bi erkek yanlıs anlamıyoda sadece o mu yanlış anlaşılcak? diyelimki senim yanlıs yaptığın bişey var sen hamilesin böyle kalp kırıcı bi uslupla mı söylemek gerekir? ayrıca bi erkeğin burda işi ne onuda anlamadım girip bizim konuşmalarımızı neden okusun ki? senin eşin o tabiki yardım edicek 238 sayfa olmus kimse kimseden rahatsız olmuyo burda kimseyle dertleşemediğimiz gibi dertlesiyoruz birbirimizle rahatsız olan tek bi kişiyse onca kişi arasında kendisi çıkmalı bence. şahsen ben birazdan eşimle fantazilerimizi anlatmaya başlıcam rahatsız olabilir:KK53::KK53::deli:
Rahatsız olan çıksın kadın kadına dertleşiyoruz herkes her yazılanı okumak zorunda değil işine gelmeyen kafasına yatmayanı okumasın. sen dert etme canım çoğunlukta sıkıntı yok devam :KK76:

Arkadaşlar kan testini yeniledim 1269 çıktı 4+4 teyim normal mi
Canım ben de şu an 4+5im. Hesaplarıma göre bugün 2600 olmalı. Bildiğim kadarıyla haftasına göre değil bir öncekine göre artışı önemli. Her kadında farklı olabiliyormuş beta seviyesi. Bir önceki ne zamandı ve kaç çıkmıştı?

Arkadaşlar bana uyku yok ya :KK43: 11-1 arası uyuyup uyandım. Sonra sabah 6 gibi uyuyabildim. 9bucukta uyandım. Zorla 10a kadar uyumuşum tekrar. Ben çok uykucuyumdur normalde. Hiç anlamadım bu işi. İştahım da yok. Bir de bu ara biraz ağrılarım oluyor. Sağ tarafta tek taraflı bir ağrı oluyor ondan çok korkuyorum özellikle :KK43: hiç rahat değilim yani :KK43:

Arkadaşlar bana uyku yok ya :KK43: 11-1 arası uyuyup uyandım. Sonra sabah 6 gibi uyuyabildim. 9bucukta uyandım. Zorla 10a kadar uyumuşum tekrar. Ben çok uykucuyumdur normalde. Hiç anlamadım bu işi. İştahım da yok. Bir de bu ara biraz ağrılarım oluyor. Sağ tarafta tek taraflı bir ağrı oluyor ondan çok korkuyorum özellikle :KK43: hiç rahat değilim yani :KK43:

Bende uyku problemi yaşıyorum.İlk hamileliğimde uykuya doyamazdım,işe giderken araba da bile derın uyurdum..Ama şimdi hiç uyuyamıyorum.Her sabah 5-6 gibi ayaktayım.Havalardan mı anlamadım.

Canım ben de şu an 4+5im. Hesaplarıma göre bugün 2600 olmalı. Bildiğim kadarıyla haftasına göre değil bir öncekine göre artışı önemli. Her kadında farklı olabiliyormuş beta seviyesi. Bir önceki ne zamandı ve kaç çıkmıştı?
Adet günümde yapmıştım 5 gün önce 197 çıkmıştı CNm

Uyku da yok iştahta , acaba çok stres mi yapıyoruz ya , ben de öyleyim , bir gözüm hep açık sanki :KK12:

Uyku da yok iştahta , acaba çok stres mi yapıyoruz ya , ben de öyleyim , bir gözüm hep açık sanki :KK12:
Olabilir Can'ım. Senden duymuştum gerinmemek lazım diye ikide Bi kendimi gerinirken yakalıyorum uyku arasında. Uyanıyorum tabi. Bir de gerçekten gerinince sağ tarafımda ağrı oluyor o da korkutuyor beni

Olabilir Can'ım. Senden duymuştum gerinmemek lazım diye ikide Bi kendimi gerinirken yakalıyorum uyku arasında. Uyanıyorum tabi. Bir de gerçekten gerinince sağ tarafımda ağrı oluyor o da korkutuyor beni
Gerinmek ve yükseklere uzanmak tabii bir de ağır kaldırmak tehlikeli diyorlar.

Günaydın uykusuz anneler ben de başta uyuyamiyordum şimdi uyuyorum çok şükür

Tamamdır ekledim :)
Cnm ben de beceremedim uygulama istiyor o uygulama bende yok
İsim. Hilelf
Yaş. 28
Şehir. Hatay
Sat. 2 temmuz
Bat. 8 nisan
Cocuk. 1 kızım var 2.olacak insallah

X