2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Bi kesesini görsem kalbini duysaydım hayırlısıyla. O aşamaya hiç gelemeyecekmişim gibi geliyor. Günler geçmiyor resmen
Hepimizde aynı Şeyler canım bende senin gibi düşünüyorum her dk hesaplıyorum kaç hafta kaç günlük die ama sonuç aynı zaman Geçmiyor evet başka şeylere yönelmek Lazım artık

kızlarr inşallah bende en kısa zamanda sizin gibi yazmaya başlarım:anneadayı: telefonuma bi uygulama indirdim son adet tarihini ortalama kacgünde bir geldiğini yazıyosun bi döngü oluşturuyo işte en doğurgan olduğun zamanları yumurtlama zamanını vs gösteriyo. artık bunlara sardım:confused: herkesinki farklıdır ama işte nebiliim bi umut:21:

Kızlar progestron hap ağızda uyuşma yaparmı üç gündür alıyorum bugün dudaklarım dilim şiş ilaçtan bilmiyorum

Günaydın canım
Vallahi canım o burada benim kalbimi kıracak en son kişi bile olamaz , değer vermişliğim yok , muhabbetim yok birşeyim yok. Tanımam etmem.
Burası kadınlar kulübü , burada her konu konuşulabiliyor , vajinismus sayfalarında millet deli gibi birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Hamile kalma yöntemleri var , pozisyonları var , var da var yani , her tür konu konuşulabiliyor..
Ki ben ayıp hiçbir şey söylemedim , utanma kalmamış sende diyor bana , onda ne kalmış peki , hiçbirşey ! İnsanlıktan bile nasibini almamış..
Böyle şahıslar için huzurumuzu hiç bozmayalım , biz yolumuza güzel şekilde devam edelim , dertleşelim , konuşalım , kafa dağıtalım. O tarz insanlar burada fazla barınamazlar zaten :KK66:
neler olmuş canım ya be hiç bişe anlamadım. o yazıyı göremedim dn mü olmuş

kızlarr inşallah bende en kısa zamanda sizin gibi yazmaya başlarım:anneadayı: telefonuma bi uygulama indirdim son adet tarihini ortalama kacgünde bir geldiğini yazıyosun bi döngü oluşturuyo işte en doğurgan olduğun zamanları yumurtlama zamanını vs gösteriyo. artık bunlara sardım:confused: herkesinki farklıdır ama işte nebiliim bi umut:21:
O gelecek zamanı biliyordur canım hayırlısıyla inşaallah , o doğurgan zamanlara pek takılma , her ay değişebilir o , stres hava şartları sıcaklar falan etkileyebilir..
İnşallah tez zamanda gelir meleğin konar göbüşüne , senin için dua edicemm:KK68:

Arkadaşlar bana uyku yok ya :KK43: 11-1 arası uyuyup uyandım. Sonra sabah 6 gibi uyuyabildim. 9bucukta uyandım. Zorla 10a kadar uyumuşum tekrar. Ben çok uykucuyumdur normalde. Hiç anlamadım bu işi. İştahım da yok. Bir de bu ara biraz ağrılarım oluyor. Sağ tarafta tek taraflı bir ağrı oluyor ondan çok korkuyorum özellikle :KK43: hiç rahat değilim yani :KK43:

ben de deliksiz uyuyamıyorum hiç.gece kaç kere kalkıyorum.normalde tatilde 11e kadar uyurdum 9da kalkıyorum

neler olmuş canım ya be hiç bişe anlamadım. o yazıyı göremedim dn mü olmuş
Ya işte kısacası bayanın biri geldi , sende hiç utanma kalmamış dedi bana , eşim fitilimi eliyle ittiriyor dedim diye , ki bir yada iki defa söyledim bunu , her daim tekrarlıyormuşum..
Ön yargılı olmak ne kadar günah , bunun altında yatan nedeni , benim neler yaşadığımı o dahil hiç kimse bilmiyor burada..
Ben de tabii daha dikkatli olucam bundan sonra , daha düz konuşucam , nereden nasıl taşlar geleceği hiç belli olmuyor , zaten zor bir hamilelik geçiriyorum , bir de bu tarz insanlarla uğraşmak zorunda kalıyorum.
Ne anlayış ne insanlık hiçbir şey kalmamış kimilerinde..

Kısmet olursa bende 2017 Nisan annesi olacağım.
Adetime 3 4 gün kala 222,77 di
1 2 gün kala 494,08 di. Doktorum bir daha test yapmana gerek yok dedi. Haftaya salı keseyi görmek için çağırdı gideceğim. İnşallah hepimiz hayırlısıyla kucağımıza alırız :emir_bebek:

Ya işte kısacası bayanın biri geldi , sende hiç utanma kalmamış dedi bana , eşim fitilimi eliyle ittiriyor dedim diye , ki bir yada iki defa söyledim bunu , her daim tekrarlıyormuşum..
Ön yargılı olmak ne kadar günah , bunun altında yatan nedeni , benim neler yaşadığımı o dahil hiç kimse bilmiyor burada..
Ben de tabii daha dikkatli olucam bundan sonra , daha düz konuşucam , nereden nasıl taşlar geleceği hiç belli olmuyor , zaten zor bir hamilelik geçiriyorum , bir de bu tarz insanlarla uğraşmak zorunda kalıyorum.
Ne anlayış ne insanlık hiçbir şey kalmamış kimilerinde..
canım burası kadınlar külübü adı üstünde isteyen her sekilde konuşabilir. burada cinsellik konuları da var orada da kimbilir neler konuşuyorlar, ve tabiki konuşulcak. biraz önce okudum, insanın kocası yardım etmiycekte kim edicek???? kocalar ne için var? sen bunları kafana takma eleştiriyede acık ol herzaman böyle insanlar cıkabiliyor herkesin karşına..

canım burası kadınlar külübü adı üstünde isteyen her sekilde konuşabilir. burada cinsellik konuları da var orada da kimbilir neler konuşuyorlar, ve tabiki konuşulcak. biraz önce okudum, insanın kocası yardım etmiycekte kim edicek???? kocalar ne için var? sen bunları kafana takma eleştiriyede acık ol herzaman böyle insanlar cıkabiliyor herkesin karşına..
Ben eleştiriye açığım da üslup çok çirkindi canım , neyse inşaallah bir daha gelmez buraya can sıkmaya , kendi açtığı topiğinde takılır.
Evet burası kadınlar kulübü , cinsellik herşey konuşuluyor bu sayfalarda , erkekler görecekmiş bilmem ne , bu bizim ayıbımız diil onların ayıbı olur , niyetleri kötü demek ki okuduklarına göre..

bencede kızlar hiç takmayalım hemde rahatsız olursam okumam olur biter sen bitanesi yüzünden neden kendini sınırlıyosun ki kaldı ki herkes herseyi konusurken senin konustuğun mu battı? boşveeer ya herkes herseyi söyler sen kendine bak:KK200: öyle mutsuz insanları pek takmamak lazım senin aklındakiler sana yeter bide milleti mi düşüncen

Ben eleştiriye açığım da üslup çok çirkindi canım , neyse inşaallah bir daha gelmez buraya can sıkmaya , kendi açtığı topiğinde takılır.
Evet burası kadınlar kulübü , cinsellik herşey konuşuluyor bu sayfalarda , erkekler görecekmiş bilmem ne , bu bizim ayıbımız diil onların ayıbı olur , niyetleri kötü demek ki okuduklarına göre..
acaba biz erkeklerin sayfasına girsek nelerle karşılaşırız onuda düşünmek lazım:sinirli: biz masum masum bebişlerle ilgili konuşuyoruz ne yapalım:anneadayı:

X