2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Eczacılar vermiyorlar folic asiti , bana hamile misin diye sordular evet dedim , o zaman Dr un yazacak öyle alacaksın dediler.
Dr um da folbiol yazdı , iki gün içtim , bulantıyı arttırdı bıraktım..
Bulantın varsa içme demişti Dr , birde kilo yapar dedi , kiloya razıyım da içememek üzüyor beni..
Ben kötü örneğim bu folik asit konusunda:KK43:
Aaa nasıl vermiyorlar. Hamile olmadan evvel.eczaneden gidip alıp alıp duruyordum. Hiç sknti olmadı hiçbir zaman. Hatta en son 2 hafta evvel aldım.

Eczacılar vermiyorlar folic asiti , bana hamile misin diye sordular evet dedim , o zaman Dr un yazacak öyle alacaksın dediler.
Dr um da folbiol yazdı , iki gün içtim , bulantıyı arttırdı bıraktım..
Bulantın varsa içme demişti Dr , birde kilo yapar dedi , kiloya razıyım da içememek üzüyor beni..
Ben kötü örneğim bu folik asit konusunda:KK43:
Bildiğim kadarıyla folbiol folik asiti en yoğun olan ben folidance kullanıyorum.herhangi bir eczaneden reçetesiz alıyorum 3 yıldır aralıksız içiyorum kilo ya da herhangi bir yan etki yapmadı

Aaa nasıl vermiyorlar. Hamile olmadan evvel.eczaneden gidip alıp alıp duruyordum. Hiç sknti olmadı hiçbir zaman. Hatta en son 2 hafta evvel aldım.
Ben gebelik planlıyorum dedim tabi dedi, istediğim folidoce idi. B vitamin takviyeli. Tabi dedi eczacı aldım hemen. Hiç sorun yaşamadım
Ben de hamilelik planladığımdan beri kullanıyorum şuan b12 ve iyot takviyeli folbiol ü kullanıyorum bir kaç kez değiştirdim hapımı :) şuankinden memnunum eczanede de bir sıkıntı olmaz diye biliyorum ama doktora danışmakta fayda var tabi

Bende yazmıştım adaylık için 14 aylik bebbisim daha vardi hayirlisi demistim malesef nasip olmadı 2 gün gecikmistim 2 tane test yaptık pozitifi gördüm ve ertesi günü sabaha karşı yogun bir kanamayla adet oldum daha doğrusu baya baya düşük yaptım heralde ve hala pıhtı şeklinde atmaya çalışıyorum hepinize sağlıklı gebelikler Allah olmayanlara ve cok isteyenlere versin inşallah hayırlısı boyleymis

Kızlar bu saatte aklıma takıldı.dermatoloğa gittiğimde bana makyaj dahi yapmıyacaksın dedi.bütün vücut kremi duş jeli güneş koruyucu hepsini değiştirdi.ama ben zaten hafif makyaj yapıyorum ve yapmazsam kendimi kötü hissediyorum.en azından sadece cilt tonunu dengeleyen bir ürün kullanmak istiyorum.gebelikte kullanılabilen tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı.

Merhaba hanımlar.
Ben de nisan annesi olacağım inşallah. Sat 1 temmuz bat 30 temmuz ama benimki tedaviyle olan bir bebek.
Daha kan testi yaptırmadım bu akşam yaptıracağım ptesi idrar testinde çıktı.Geçen sene 7. haftada bebek gelişmediği için kürtaj oldum.aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum.Dünden beri kasık ağrılarım da bitti.göğüslerim de hassaslaşmadı pek
Merhaba ben de tup bebek tedavisi goruyorum. Bi konu icin arastirma yaparken sizi merak ettim. Tedavinizi yapan merkez ve dr unuz kimdi acaba

Selam kızlar 2017 nisan anneleri burada buluşalım :)

isim: Citolesgen Citolesgen
sat: 28 haziran
beklenen doğum tarihi: 03.04.2017
çocuk sayısı: 0
bebeğin cinsiyeti:
bebeğin ismi:

isim: @elvaven
sat: 26 haziran
bebeğin cinsiyeti:
bebeğin ismi: Nil,Ege

isim: @deli_mavi_59
sat: 28 haziran
beklenen doğum tarihi: 04.04.2017
bebeğin cinsiyeti:
bebeğin ismi:

isim: simarik83 simarik83
sat: 29.06.2016
beklenen doğum tarihi:05.04.2017
bebeğin cinsiyeti: ?
bebeğin ismi:?

isim: eylullum eylullum
sat: 30.06.2016
beklenen doğum tarihi: 05.04.2017
çocuk sayısı: 1 kız
bebeğin cinsiyeti:
bebeğin ismi:

isim: @SEMA_24
sat: 05.07.2016
beklenen doğum tarihi: 12.04.2017
çocuk sayısı: 1 erkek
bebeğin cinsiyeti:
bebeğin ismi:

isim: @neslim33
sat: 27 haziran
bebeğin cinsiyeti:
bebeğin ismi:

isim: @hilelf
sat: 2 temmuz
beklenen doğum tarihi: 8 nisan
çocuk sayısı: 1
bebeğin cinsiyeti:
bebeğin ismi:

isim: @Sardunyasardunya
sat:25haziran
beklenen doğum tarihi: 2nisan
çocuk sayısı:0
bebeğin cinsiyeti:
bebeğin ismi:

isim: @babypooh
sat: 5 temmuz
beklenen doğum tarihi: 11/04/2017
çocuk sayısı: 1
bebeğin cinsiyeti:
bebeğin ismi:

isim: MavigulMai MavigulMai
sat: 25.06.2016
beklenen doğum tarihi:02.04.2017
çocuk sayısı:ilk
bebeğin cinsiyeti:
bebeğin ismi:

isim: @ZelGN
beklenen doğum tarihi: 07.07.2017
bebeğin cinsiyeti:
bebeğin ismi:

isim: uconn uconn
sat: 3 temmuz
beklenen doğum tarihi: 9 nisan
çocuk sayısı: 1 kız.
bebeğin cinsiyeti:
bebeğin ismi:

Merabalar bende aranıza katılmak istiyorum :)
İsim xiexie xiexie
Sat: 13 temmuz
Beklenen doğum tarihi : 19 nisan
Çocuk sayısı : 1 düşükten sonra ilk
Bebeğin cinsiyeti :
Bebeğin ismi :

Yaren007
27
Şanlıurfa
Sat 9 Temmuz
BDT 15 Nisan
Çocuk sayısı 3 düşükten sonra ilk

Istediğimiz folic asiti alıp kullanabilir miyiz. Veya değiştirebilir miyiz. Bir sakıncası olmaz değil mi?

bence olmaz.ben kızıma hamileliğimde folıc plus kullanmıştım.
şimdi ise önce folbiol kullandım , şimdi solgarı aldım. ama folidoce çok iyiymiş diye duydum , sanırım onu alacağım.

Arkadaşlar kusura bakmayın bir suçum yokken bu kişi tarafından haksız durumuna düşürülücem. Bugüne kadar tek bi tartışma mevzusu bile olmadı burada , ta ki bu şahıs buraya gelene kadar..
Söylediklerimden rahatsız olan olduysa kusura bakmasın , huzur bozulmasın diye de girmem buraya sorun değil , kimsenin psikolojisini etkilemek istemem..
Kadın kadınayız diye dertleşmek istemiştim sadece , ama ahlaksızlık etmedim , ayıp birşey söylemedim , hangi çağda yaşıyoruz ya
günaydın canım:KK200: konusmaları biraz okudum sinir oldum cevap yazmadan duramıcam. biz buraya gelip yok eşimle birlikte olduk yok ayakları kaldırın yok spermler dışarı çıkıyo vs diye konuşurken ayıp olmuyo giren bi erkek yanlıs anlamıyoda sadece o mu yanlış anlaşılcak? diyelimki senim yanlıs yaptığın bişey var sen hamilesin böyle kalp kırıcı bi uslupla mı söylemek gerekir? ayrıca bi erkeğin burda işi ne onuda anlamadım girip bizim konuşmalarımızı neden okusun ki? senin eşin o tabiki yardım edicek 238 sayfa olmus kimse kimseden rahatsız olmuyo burda kimseyle dertleşemediğimiz gibi dertlesiyoruz birbirimizle rahatsız olan tek bi kişiyse onca kişi arasında kendisi çıkmalı bence. şahsen ben birazdan eşimle fantazilerimizi anlatmaya başlıcam rahatsız olabilir:KK53::KK53::deli:

Cok kilo almis miydin peki canim? Benim bugune kadar neredeyse hic gobegim cikmamistir ya hic esnek değilse diye biraz cekiniyorum, annemde catlak olmus hamileliginde ama ablam da hic olmadi bakalim benim nasil olcak inşallah benim de olmaz ya olmayanlara cok imreniyorum :)

Ablan özel bişe kullanmış mı acaba olmaması için :)

X