2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Benimki de ufacıktı , nokta gibi , 5+1 de alttan göründü.. Sonra az kanamam olunca devlet hastanesinde karından görünmedi ki beta 24 binlerdeydi..
Endişelerimiz aynı , ben 7+1 de gideceğim , ne ile karşılaşacağımı hiç bilmiyorum ama çok korkuyorum :KK43:

Gül düşün gül olsun.olumsuz düşünmek yok. :)

Merhaba çıtır anneler hepinize Kocaman günaydın!
Yarın doktora sınavım var. Bana duanızı pozitif enerjinizi iyi niyetinizi güzel dileğinizi gönderin lütfen çok ihtiyacım var. Meleklerinizi ve sizi öpüyoruz :)

Günaydın.Bol şanslar,herşey rast gitsin inşallah.Bize de güzel haberler verirsin.

Merhaba çıtır anneler hepinize Kocaman günaydın!
Yarın doktora sınavım var. Bana duanızı pozitif enerjinizi iyi niyetinizi güzel dileğinizi gönderin lütfen çok ihtiyacım var. Meleklerinizi ve sizi öpüyoruz :)

Canım herşey gönlünce olsun inşallah sıkıntısız rahat geçirirsin bizde sizi öpüyoruz :)

Aa bizde yapalım ya :) sadece göbek kısmına sürüyor demi ? Bide mustelayı ilk defa duyuyorm krem mi? Kaçıncı aydan sonra sürmeye başladı bide ikisini aynı anda mı sürdü ? Çok soru sordum galiba :))
Nasıl uyguladığını ve tam ne zaman başladığını bugün ayrıntılarıyla öğrenip yazarım buraya :) mustela krem, doktoru önermişti, bir de sadece karnına değil de göğüslerine ve kalçalarına da sürmüştü, çatlama potansiyeli olan her yerine yani :)

Ah ah kimsenin vakti yok durup ince şeyleri anlamaya. Kadınlar kulübünde binbir endişe içinde gebeliğini yaşamaya çalışan kimi tecrübeli kimine göre her gebelik apayrı dolayısıyla her birimiz için süreç yepyeni. İlk kontroller acı tecrübeler bilmekle anlamak Arasındaki kayıp zamanlar...
Burası bilgilenme yeri, dertleşme yeri, kimseye soramadığımızı itiraf edemediğimizi kendimizin yeni bir kimliğiyle tanıştığı ve kendimizin bile şaşırdığı bir yer. Sıradanlığımızın tadını çıkardığımız etiketlerimizin geçersiz olduğu yer burası...
Annelik sabır vicdan merhamet istiyor. Hormonlar yeterince yoruyor bizi gelin biz bize etmeyelim arkadaşlar. Sanırım ikinizin de gergin anına denk geldi.
Eşlerimizin bu sürece ortak olmasını ben gayet normal görüyorum. Siz görmeyebilirsiniz. Ama birbirimizi kırmak için bir sebep olmamalı bu. İyi geceler tatlı gebişler.

ne güzel ifade etmişsin canım.

günaydın canım:KK200: konusmaları biraz okudum sinir oldum cevap yazmadan duramıcam. biz buraya gelip yok eşimle birlikte olduk yok ayakları kaldırın yok spermler dışarı çıkıyo vs diye konuşurken ayıp olmuyo giren bi erkek yanlıs anlamıyoda sadece o mu yanlış anlaşılcak? diyelimki senim yanlıs yaptığın bişey var sen hamilesin böyle kalp kırıcı bi uslupla mı söylemek gerekir? ayrıca bi erkeğin burda işi ne onuda anlamadım girip bizim konuşmalarımızı neden okusun ki? senin eşin o tabiki yardım edicek 238 sayfa olmus kimse kimseden rahatsız olmuyo burda kimseyle dertleşemediğimiz gibi dertlesiyoruz birbirimizle rahatsız olan tek bi kişiyse onca kişi arasında kendisi çıkmalı bence. şahsen ben birazdan eşimle fantazilerimizi anlatmaya başlıcam rahatsız olabilir:KK53::KK53::deli:

Günaydın canım
Vallahi canım o burada benim kalbimi kıracak en son kişi bile olamaz , değer vermişliğim yok , muhabbetim yok birşeyim yok. Tanımam etmem.
Burası kadınlar kulübü , burada her konu konuşulabiliyor , vajinismus sayfalarında millet deli gibi birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Hamile kalma yöntemleri var , pozisyonları var , var da var yani , her tür konu konuşulabiliyor..
Ki ben ayıp hiçbir şey söylemedim , utanma kalmamış sende diyor bana , onda ne kalmış peki , hiçbirşey ! İnsanlıktan bile nasibini almamış..
Böyle şahıslar için huzurumuzu hiç bozmayalım , biz yolumuza güzel şekilde devam edelim , dertleşelim , konuşalım , kafa dağıtalım. O tarz insanlar burada fazla barınamazlar zaten :KK66:

test günüm12 ağustos kahverengi akıntım var dedim dr a normal dedi adet kanaması olması kötü dedi.bugün aybaşı kanamasına gidiyor sanki adet olur gibi bildiğin kırmızı noktalar var bugünde arayacağım.belimde ağrıyor.midemde bulanıyor gibi baya bildiğin belirtiler adet gibi napiim şimdi:kızgın::kızgın::kızgın::kızgın:

Nasıl uyguladığını ve tam ne zaman başladığını bugün ayrıntılarıyla öğrenip yazarım buraya :) mustela krem, doktoru önermişti, bir de sadece karnına değil de göğüslerine ve kalçalarına da sürmüştü, çatlama potansiyeli olan her yerine yani :)

Tamam canm çok sağol bu bilgiler lazım olacak :)

Kızlar bu sabah çok komik birşey yaptımm belki duymuşsunuzdur alyans testi :KK48:
Hani alyansınıza ip bağlıyorsunuz , göbeğinize tutuyorsunuz , alyans ileri geri yaparsa cinsiyet erkek , yuvarlak dönerse kız oluyormuş :21:
Benim deli gibi yuvarlak döndü zor durdurdumm:KK70::KK70:

Kızlar bu sabah çok komik birşey yaptımm belki duymuşsunuzdur alyans testi :KK48:
Hani alyansınıza ip bağlıyorsunuz , göbeğinize tutuyorsunuz , alyans ileri geri yaparsa cinsiyet erkek , yuvarlak dönerse kız oluyormuş :21:
O avuca tutulmuyomuydu? Göbek versiyonudamı varmış :skandal:

Kendi kendine mi yaptın canım :)) bizde deneyelim :21::KK70:

X