2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canim benim inşallah bu kez bebislerimize kavusacagiz. Bu arada nickimi degistirdim nefertiti989 ben ne bi samimiyet deme:) doktorun gayet olumlu sende olumlu ol her sey guzel olacak

Çook sevindim canım çoook geçmiş olsun.Sabahtan beri inan bizlerde çok üzüldük.Ama güzel haberler artık çok şükür.

Sizlere de çok geçmiş olsun arkadaşlar.Allah birdaha böyle sıkıntılar göstermesin hiçbirimize.

Bende ikinci kanı vermek için gidicem bu akşam.63 dü ilk değer çıktımı çıkmadımı bakacaz.Beklemek ayrı bir zor

Doktorunu çok sevdim keşke ben de öyle doktor bulabilsem. Arkadaşım nedir bu başımıza gelenler ya. Umarım biran önce geçer. Agrin çok oldu mu peki?

Beni yarın çağırdı ama bana hiç birşey vermediyarin verecekmiş ilaç. Bugün 2 tane iğne yediğim ve koca bir serum yediğim için.mi vermedi acaba?

Bugün sebebini bilmediğim bi şekilde gerginim.. Eşim kızımı iş yerine götürdü. Gelene kadar dinlenicem..
Burada duydukların etkilemiştir seni de

Merhaba ben de 5+3 haftalık hamileyim son adet 4 Eylül inşallah hepinizle ortaklaşa ve birbirimize faydamızın dokunduğu sağlıklı bi hamilelik geçiririz
Hoşgeldin cnm hayirli olsun.. benimde son adet tahim 4 eylül az once geldim doktordan minigimin kesesini gordum cok sukur haftayada kalp atisina bakmaya gidicez.. sen gittinmi cnm ilk kontrolune

Kızlar güncel haftanız ve değerleriniz kaç öğrenebilir miyim
6+6 günlük. Bebeğim 9 mm olmuş bile
Kızlar benim 5 aylık bebeğim var. Ve dün çift çizgiyi gördüm, silikti ama. Panik halindeyim
Niye ki bence çok güzel birşey. İlay 4 aylık olduğundan beri bizde hep istedik ama baktık ki sütüm koruyormuş beni olmadı tutmadı bir turlu. Bence sevin hatta çok mutlu ol. Bebeğine çok iyi bir arkadaş geliyor

Muhtemelen.. korktum ben de.

Ben en az 5 yil çocuk istemiyordum. Dogumdan psikolojik olarak cok etkilenmistim. Ama kizim bir buçuk yaşına girince fikrim degisti ve calismalara basladik. Şükür nasip oldu hemen..

birlikte buyumeleri cok guzel bi sey bence..

acilde mi veriyorsun kanı özel mi devlet mi? inşallah yükselmiştir 63 gayet iyi bir değer

Acilde verdim canım ilk kanı devlette.Doktor tüm sevimsizliğiyle buna gebelik denmez 2000 leri görene kadar dedi.Hafta sonu özele gidecem inşallah ozamana kadar tahlile devam inşallah.

canım bol bol dua edicem senin için bak kalbi atıyormuş meleğinin inşallah bugünlerde geçeceksende bol bol dinlen gitme işe falan rapor yazdırsaydın doktoruna
Sagolasin canim benim. Insallah atmayada devam eder. Rapora gerek yok evde yatarsan daha cok bunalirsin eger is seni zorlamiyosa ayakta degilsen sorun yok dedi.

Canim benim inşallah bu kez bebislerimize kavusacagiz. Bu arada nickimi degistirdim nefertiti989 ben ne bi samimiyet deme:) doktorun gayet olumlu sende olumlu ol her sey guzel olacak
Cok olumluydu. Sorun olsa soylerdim su anda normal gorunuyo hersey ama dusul tehdidi var eger saglikliyla igneyle ilacla destek olcaz dedi. Allah korusun canim ne diyeyim. Sagolasin.

Bende cok seviyorum sagolsun cok iyi ve cok aciklayici bir doktor. Agrim hic olmadi kasigimda,sadece bi anda bel agrim oldu anlik biseydi ve kan geldi. Senin var mi agrin?
Evet canim ondan vermemistir. Bana da recete yazdi gece ama yarin sabah baslayin simdi gerek yok zaten tum ilaclar yapildi burda dedi.
Insallah gecse su gunler Allahim ya bu nasil bi sorun boyle basimizda. Bak seninde bebisin iyiymis insallah dayanacak sipalar.

Kızlar gittim bugün ben doktora, iki farklı hoca gördü. İkisi de keseyi gördü ama biri düşük için iğne yapalım diğeri yapmayalım dedi. Yapmama konusuna anlaştılar. Ağrım hala çok fazla istersen minoset alabilirsin dedi doktor ama ben ilaç kullanmak istemiyorum.
Haftaya Cuma gel dediler tekrardan kontrol için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…