2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Acilde verdim canım ilk kanı devlette.Doktor tüm sevimsizliğiyle buna gebelik denmez 2000 leri görene kadar dedi.Hafta sonu özele gidecem inşallah ozamana kadar tahlile devam inşallah.
Hayirli ugurlu olsun saglikla gelsin insallah.
Cok biliyo onlar yaaa vallaha kimisi bilerek insanin icini karartiyo diyorum. Insallah artarak gidecek guzelce.

aa iyi o zaman canım demek korkulacak bir şey yok annesine birazcık naz yaptı senin minnoş bebişin
Vallaha esime diyorum ki su an cok ince bi cizgide. Allah kismet ederse kucagimiza alirsak ya "biz sana ne zorluklarla kavustuk" diye pamuklara saricam ya da "anaya bu yapilir mi esek sipasi" diye bi de ben vurucam, akilli olsun buyusun :)

Benim de dün belime sancı gibi birşey oldu. Sonra bütün gece mide bulabtisindan ağladım sonra sabah gördüm işte. Düşünüyorum ne tetikledı acaba bu kanamayı diye? Senin kanamanın sebebi ne olmuş olabilir

Vallaha esime diyorum ki su an cok ince bi cizgide. Allah kismet ederse kucagimiza alirsak ya "biz sana ne zorluklarla kavustuk" diye pamuklara saricam ya da "anaya bu yapilir mi esek sipasi" diye bi de ben vurucam, akilli olsun buyusun :)

inşallah bu günleri gülerek hatırlıcaz canım ah ne kıymetli olucaklar bir bilseler bir an önce büyüyüp doğmak için sabırsızlanırlar ama işte kerataların haberi yok bir şeyden.

Acilde verdim canım ilk kanı devlette.Doktor tüm sevimsizliğiyle buna gebelik denmez 2000 leri görene kadar dedi.Hafta sonu özele gidecem inşallah ozamana kadar tahlile devam inşallah.
benim ilk değerimi görse yorum bile yapmazdı demekki çok biliyonuz siz biz 2,5 değerlerle 2000leri görenleri gördük de bir daha böyle bir şey derse doktorun ben daha gitmedim doktora adete 6 gün kala değerim 4,89 du 2 gün sonra 4 katından fazla değere yükselmişti bugün bat gelen giden yok ben 200lü değeri görsem göbek atıcam 2000 şöyle dursun

Hani deseki çok yeni her ihtimal olabilir anlarım da.Bunlar sanki suç işlemişiz gibi davranıyo
Ayy seninde inşallah gelen giden olmasın...koyu koyu en belirgininden çift çizgilerin olsun :)

Bende eşime bugün aynısını dedim. Bu sefer çok zorladı bu hamilelik çok çektiriyor daha doğmadan böğürtlen tanesi kadar şey dedim. Eşim doğduğunda çekeceğimiz var elinden desene bak daha şimdiden böyleyse doğduğunda bittik biz dedi :) aman doğsun doğsun da baska birsey istemiyorum. Ne zormuş bu lekeleri görmek. Senin ki daha da beter. Ben senin kadar güçlü değilim ufak kahverengi lekeleri gördüm dünyam başıma yıkıldı bir de doktor o kadar melankolik konuştu ki benimle işte dayanamadım bütün hastanede ağladım. Eşimde olmayınca yanımda olanlar oldu bana. Umarım atlatırız arkadaşım tüm bu olanları. Şimdi senin başlarda da kahverengi akıntı mi olmusu yanlis mi hatırlıyorum yoksa

Hani deseki çok yeni her ihtimal olabilir anlarım da.Bunlar sanki suç işlemişiz gibi davranıyo
Ayy seninde inşallah gelen giden olmasın...koyu koyu en belirgininden çift çizgilerin olsun :)
doktorlarda haklı aslında onlar her ihtimali görüyorlar ama her şeyin adabı var dank diye bir kadına söylenmicek şeyler var bende senin duyduklarını duymamak için gitmedim tekrar doktora çünkü bata 6 gün varken ben istedim kan tahlilini ve değerim sınırda çıktı dedim hele bir yükselsin de doktorun önüne koyayım tahlil kağıdını amin canım bakalım yarın idrar testi yapacağım inşallah yükselmiştir de 2. çizgiyi görürüm çünkü adete 6 gün kala idrarda göremedim 4 gün kalada tekrar yaptığımda test bozuk çıktı hayırlısı adet geçtikten sonra demekki

Bi sebebi yokmus doktorum oyle dedi yani. Vucut ilk uc ayda bebegi yabaci madde olarak gorup kanamalara yol acabiliyormus. Kalp atisi oldugu surece sorun yok sakin ol dedi ama bir onceki bebegimin kalbi durmustu o yuzden cok gerginim. Eger bebek saglikliysa galip gelip devam ediyormus. Ama eger en ufak bi anormalisi varsa ilaca igneye ragmen hayati sonlaniyormus

Allah sabir versin hepimize ne diyeyim... evet canim leke olmustu igne yapmislardi sorun yoktu iste dun kanama oldu ama icerde kanama yok. Kesede ya da rahimde kanama alani yok. Anlamiyorum nasil oluyo bu is.

Y YESIMBOZ yeşim kanaman geçti mi senin? Şimdi beni nasıl bir süreç bekliyor az çok fikrin var mı acaba? Çünkü 4 saattir falan altımda hix birsey yok. Bu iyi birşeye mi isaret yoksa nötr bir durum mu?

Allah sabir versin hepimize ne diyeyim... evet canim leke olmustu igne yapmislardi sorun yoktu iste dun kanama oldu ama icerde kanama yok. Kesede ya da rahimde kanama alani yok. Anlamiyorum nasil oluyo bu is.
Gerçekten çok enteresan. Hix bir yerde kanama olmadan nasıl olusuyor bu kanama olayı? Kahverengi lekemiydi seninkide? Birde bu igneler ne pismis resmen yürüyemiyorum

Yabanadoğru ve Yeşimboz çok geçmiş olsun umarım bir daha kanama yaşamazsınız. Ben de bulantıdan ne multivitamin ne de progestreronu içebiliyorum. Su bile içemiyorum. Bir tek yoğurt ve ayran o kadar.

Bence iyi gibi duruyir. Bir önce ki değer neydi unuttum ben
Bu ilk canim idrar testiyle ogrendim ben bugun de ilk kez kan verdim. Sen nasilsin lekenlenme falan bitti di mi? Igne biraz aci yapar cok yagli bi igne o gecen sefer 3 gun ustuste yapmislardi bana dikkat et kendine

Merhaba kızlar. Ben de aranıza yeni katıldım. Tam haftamı bilmemekle birlikte, netteki cetvellere göre 4+2 hamileyim. Haftaya kalp atışını dinlemek için randevu almamı istedi. 20 Ekim'de tam olarak haftasını da öğrenmiş olacağım inş. Kalp atışı için biraz acele etti sanki doktor bilemedim. ultrasonda doktor her nekadar doktor gördüm dese de kese mese yoktu ortada.. Siz imza kısmına hamilelik günlüğünü nasıl eklediniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…