2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bebeğimde çok şükür birşey yok. Kese normal bebek normal kalbi güzel atıyormuş. Sadece kese dışında kanama var. Bebeği saki kucağına alma artık dedi. Dikkat edin sizde

Hadi ya.. ben de hic dikkat etmiyorum daha dikkatli olayim

merhabalar bugün benim bat günüm baya stresliydim sabah hala belirtilerim devam ediyor ama gelecek olsa şimdiye kadar gelirdi yarın idrar testi yapacağım sonra cuma kan testi vereceğim tekrardan inşallah baya yükselmiş olur değerim öteki haftada artık doktor kontrolüne giderim

geçmiş olsun canım ah biz kadınlar ne zorluklara göğüs geriyoruz bebişini kucağına alınca senin için iğneler serumlar yedim dersin artık hayırlısıyla kanamanda durur 8 ay sonra kucağına da alırsın bebişini

Kizlar kan verdim bugun. Regl gunum yarin. Aslinda hic kan vermeden direk doktora gideyim 7. Haftada diyodum ama risk varsa erken ogrenmek daha iyi diye verdim kani 4 gibi cikacakmis
canım hadi hayırlısı olsun 4 çok geç değil mi ya sağlık ocagında mı verdin kanı? eğer hastanede verdiysen internet sitesinden girip bakabilirsin 10 gibi verdiğin kan bu saate kaçar çıkar saat 2ye geliyor

Saglik ocagina gittim canim eve cok yakin. Hastane uzak kaliyo :) 2 tup kan aldilar hepatit tam kan sayimi falan cokti da hcg bi de biyokimya var onlar cikmadi daha

Bu arada sabah sana rahat ol diyodum simdi de bana regl olacakmisim gibi geliyo :) her sabah idrar testi yapıyorum koyulasiyo her gun de yine de tedirginim :) gerci bu gece ruyamda kuran okuyodum ki normalde okumayi bilmem o biraz rahatlatti

Doktordan geldim simdi cok sukur minigimi gordum kizlar minicik kese Allahima cok sukur 4 gun once hic bisey gorememisti diger doktor.. haftaya carsamba kalp atişina bakicaz insallah... bu arada bana bir suru.ilac yazdi progestoron, aspirin kullanicam daha once bir duşuk oldugu icin

Kizlar herkese selamlar. Dun gece hic beklemedigim bi sekilde kanamam oldu ama ciddi anlamda su gibi bi kanama. Hastanede kaldik bi sure. Ilac igne serum... Allaha sukur bebegimin kalbi atiyor doktorum "keyfi yerinde annesi sakin ol artik" dese de ellerim ayaklarim titriyodu kabus gibi... su anda igne ilac devam 10 gun sonra kontrol var umarim saglikla devam eder gebeligim. Bol bol duanizi istiyorum arkadaslar

Gecmiş olsun cnm cok sukur bebek iyimiş gecicek insallah bu gunler mis kokulunu kucagaina alinca unutuverirsin... bol bol dinlen cnm stres yapma

Dun bende kanama yasadim arkadasim Allah yardimcimiz olsun. Cok cok gecmis olsun. Bir daha yasamayalim insallah. Bende vajinal jele ve kan sulandiriciya basladim. Hergunde igne olcakmisim 10 gun. 10 gun sonra kontrole gel dedi doktorum gayet iyi bebek dedi ama insanin ici rahat olmuyo iste. Bu 10 gunde kac kere giderim belli degil... Allahim hepimize sabir versin.

Gecmiş olsun cnm cok sukur bebek iyimiş gecicek insallah bu gunler mis kokulunu kucagaina alinca unutuverirsin... bol bol dinlen cnm stres yapma
Canim sagolasin destegin icin. Insallah iyi olacak. Kesede ya da rahimde kanama yok cok sukur. Bebek normal gununde goruluyor ama yinede dusuk tehdidi iste. Allah korusun onceki bebegimin kalbi durmustu o yuzden cok korkuyorum.

Allah korusun seni de yavrunu da canım..

Bugün sebebini bilmediğim bi şekilde gerginim.. Eşim kızımı iş yerine götürdü. Gelene kadar dinlenicem..

Bu arada sabah sana rahat ol diyodum simdi de bana regl olacakmisim gibi geliyo :) her sabah idrar testi yapıyorum koyulasiyo her gun de yine de tedirginim :) gerci bu gece ruyamda kuran okuyodum ki normalde okumayi bilmem o biraz rahatlatti
ay valla rahat olunmuyo be kuzum inşallah bizimle kalır bebişlerimiz gerçi ben senden umutluyum senin idrar testin baya iyi çıktı ben yarın bir tane daha yapıcam önceki testim de üretim hatası vardı bugünü atlatsam rahatlıcam. sabah uyanır uyanmazda test yapacağım

Merhaba ben de 5+3 haftalık hamileyim son adet 4 Eylül inşallah hepinizle ortaklaşa ve birbirimize faydamızın dokunduğu sağlıklı bi hamilelik geçiririz

canım bol bol dua edicem senin için bak kalbi atıyormuş meleğinin inşallah bugünlerde geçeceksende bol bol dinlen gitme işe falan rapor yazdırsaydın doktoruna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…