2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlar kan verdim bugun. Regl gunum yarin. Aslinda hic kan vermeden direk doktora gideyim 7. Haftada diyodum ama risk varsa erken ogrenmek daha iyi diye verdim kani 4 gibi cikacakmis

Kesenin içinde kanama olmuş ve düşük tehtid im var bebeğin kalbini de duydum ama düşüyor galiba. Çok kötüyüm şuanda. Yatisimi yapmak istiyorlar. Ne yapcam bilmiyorum

Eşimde yok yanımda. İlay annemle evde. Bebek duruyor yerinde öyle kalbi atarken orada benim caresizce burada beklemem çok kötü

Kesenin içinde kanama olmuş ve düşük tehtid im var bebeğin kalbini de duydum ama düşüyor galiba. Çok kötüyüm şuanda. Yatisimi yapmak istiyorlar. Ne yapcam bilmiyorum
Canim cok gecmis olsun yatirsinlar o zaman annen de varsa ilay in yaninda icin rahat olsun progestan yaparlar sana da bebisin sıkı sıkı tutunsun sana inşallah canim benim

Canim hemen guvendigin hastaneye git orda yatis yap isterlerse kalp atisini duymussun dusme ihtimali cok azalmis sakin ol

[
Eşimde yok yanımda. İlay annemle evde. Bebek duruyor yerinde öyle kalbi atarken orada benim caresizce burada beklemem çok kötü
Hemen en kötüyü düşünme.Yatışını yapacaklar bak.Kontrol altında olacaksın.Dualarımız seninle.İnşallah güzel haberlerini bekliyoruz.Rabbim hayırlısıyla atlatmanı nasip etsin inşallah.

Günaydınlar herkese çoğu arkadaş da bu lekelenmeler var sanirim benim geçen haftalarda vardı progestan kullanınca geçmişti ama dünle bugün tekrar geldi doktorum onemli olmadığını kese etrafında kanama görmedi . İki lekelenme oncesi yolculuklarım oldu buyuk ihtimal bu etkili oldu .

Canim hemen guvendigin hastaneye git orda yatis yap isterlerse kalp atisini duymussun dusme ihtimali cok azalmis sakin ol
Bu doktor çok ilginç zateb. Bakmadı yüzüme bile. Ağlıyorum bir ton he kanama var düşme ihtimali var yatıyorsun dedi. Bu kadar. Şimdi serum taktircam ilaç falan alıp eve gideceğim. Zaten hastanenin direk yanında evimiz. Sabaha kadar dua edip yatacağım hix birsey yapmayacağım. Sabah yeniden gelip bakacağım bebeğime. Nolur gitmesin bebeğim. Çok kötüymüş böylesi

Arkadaşlar şimdi feldim doktordan. 5+6 hsftamdayım. Keseyi gördük. Bebeği göremedi. On gün sonra yine gitcem, göremezse alttan ultrasonla bakıcakmış.Yolk kesesi varmış. E o zaman bu imzadaki gebelik takvimi çok önde değil mi. Moralim bozuldu biraz

Canim 5+6 daysan 6. Haftanin icinde oldugu icin takvim oyle gosterir yarin mesela 6+0 olacaksin takvim de 7. Hafta gosterecek

Şimdi 3 boyutlu ultrason çekildim şimdi bebek gayet iyimis kesenin icide iyimis sadece kese dışında kanama olmuş. Popodan iki tane iğne yedim o kanamayı durduracakmis. Şimdi serum yıyorum. Nolcak bilmiyorum. Bu arada bebek 6+6 lik olmuş. Yani 8 e girmek üzereyiz

Lekelenme kahverengi miydi senin de canim.ya benim de var gece oldu. Dun cok gezdim ondan sanirim;(ama kirmizi geldi benim cok az az bi sekilde peceteye.

Şimdi 3 boyutlu ultrason çekildim şimdi bebek gayet iyimis kesenin icide iyimis sadece kese dışında kanama olmuş. Popodan iki tane iğne yedim o kanamayı durduracakmis. Şimdi serum yıyorum. Nolcak bilmiyorum
Cok gecmis olsun cnm.o igneler hemen kesiyo kanamayi sikma caninj

Cok gecmis olsun cnm.o igneler hemen kesiyo kanamayi sikma caninj
İyide bende kanama olmadı kahverengi leke geldi sadece birazcık. Kesenin dışında kanama olmuş bu kanama olacağı anlamına mı geliyor simdi ay bu doktor tam bir gıcık. Hiç birşey demiyor

İyide bende kanama olmadı kahverengi leke geldi sadece birazcık. Kesenin dışında kanama olmuş bu kanama olacağı anlamına mı geliyor simdi ay bu doktor tam bir gıcık. Hiç birşey demiyor
Yok canim olmaz bir sey.arkadasimda da ayni senin gibi kese etrafinda kanama vArdi igne vermisti ona da doktoru ve dinlenme.gecti yani.gecer seninki de insallah

Yok canim olmaz bir sey.arkadasimda da ayni senin gibi kese etrafinda kanama vArdi igne vermisti ona da doktoru ve dinlenme.gecti yani.gecer seninki de insallah
Hadi insallh ya umut oldunuz bana bugün.
Serum bitsin kalkıp gitcem ve dua ecem butun gün ben bırakmasın bebeğim diye

Canim cok uzuldum boyle bi sey yasamana..
Insallah bebegin tutunur sana sıkıntıyı atlatirsiniz..
Eşinin uzakta olmasi cok kotu olmus ya

Canim cok geçmiş olsun kötü bişey olmayacak inşallah bence de yat hastaneye gözetim altında olmak bu aşamada önemli bence bebeğin seni bırakmayacak inşallah

Canim cok uzuldum boyle bi sey yasamana..
Insallah bebegin tutunur sana sıkıntıyı atlatirsiniz..
Eşinin uzakta olmasi cok kotu olmus ya
Bebeğimde çok şükür birşey yok. Kese normal bebek normal kalbi güzel atıyormuş. Sadece kese dışında kanama var. Bebeği saki kucağına alma artık dedi. Dikkat edin sizde

canım işler çok yoğundu giremedim nete. Şimdi görüyorum. Rabbim şifa versin. İnş bebeğin tutunur sana ve asla bırakmaz. Az ya da çok bütün kanamalarda dr a gidilmeli. Lekelenmelerde, kanamalarda masum olmayabiliyor malesef. bebeğini kaybetmiş biri olarak tavsiyem diğer arkadaşlara da. Yat dinlen canım. Yer çekimi denen olay malesef risk faktörü. Bebek tutunmaya çalışıyor, o da almaya. Ayakta çok fazla kalma. inş ilay da sıkıntı çıkarmaz da yatarsın bol bol. öpüyorum çok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…