2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Butun sosyal medya hesaplarimi kapattim. Zamanımı artik harcamak istemiyorum. Kizim uyurken giriyordum cogunlukla ama artik onu da yapmiyorum. Tek baktigim yer burası sadece. Bikkinlik geldi artik hep ayni seylerden.

Butun sosyal medya hesaplarimi kapattim. Zamanımı artik harcamak istemiyorum. Kizim uyurken giriyordum cogunlukla ama artik onu da yapmiyorum. Tek baktigim yer burası sadece. Bikkinlik geldi artik hep ayni seylerden.
En iyisini yapmisin benim de midem bulaniyo ama canim her seyi istiyo gozumun onunden pasta borekgeciyo ama ev yapimi :)))

Bu arada hamile oldugunuzu ailelere soylediniz mi benim esim ve yakin iki arkadasim biliyo sadece

Bu arada hamile oldugunuzu ailelere soylediniz mi benim esim ve yakin iki arkadasim biliyo sadece

Ben soylemedim. hic kimse bilmiyor. Cok tepki alacagimi düşünüyorum hem ondan hem de bu sefer uzun sure kimseye soylemek gelmiyor icimden.

Iki gündür mide bulantım geçti inşallah kötü bişey yoktur perşembe gününe randevu aldım korka korka gidicem doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…