2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Günaydın. Kahverengi akintim var. Sabah gördüm kulodumda. Şimdi tuvalete çıktım yine gelmış peçetede gördüm. Beden oluyor? Kasiklarimda da ağrı var

Günaydın. Kahverengi akintim var. Sabah gördüm kulodumda. Şimdi tuvalete çıktım yine gelmış peçetede gördüm. Beden oluyor? Kasiklarimda da ağrı var
Canim onemsiz bir şey de olabilir onemli bir sey de doktorlar kirmizi ve parca seklinde olmadigi surece korkmayin diyolar ama takip et istersen devam ederse doktora git. Dinlenebilme firsatin varsa ayaginin altina yastik koyup uzanabilirsin

Canim onemsiz bir şey de olabilir onemli bir sey de doktorlar kirmizi ve parca seklinde olmadigi surece korkmayin diyolar ama takip et istersen devam ederse doktora git. Dinlenebilme firsatin varsa ayaginin altina yastik koyup uzanabilirsin
Eşim yine gitti fuara ankaraya. Kaldım böyle bebekle gidemem de doktora. Yanımızda hastane var ama berbat bir doktor umarım onemli bir şey yoktur. Şuan inanılmaz korkuyorum. Umarım kan olmaz birde. Hiç böyle birşey yaşamadım ben ilayda

Ben ilk gebeligimde yasadim ama ben kotu bir ornegim bebegimi kaybettim maalesef. Canim her hamilelik birbirinden farkli oluyor. Doguma kadar lekelenmeyle devam edenler var. Sakin olmaya calis yerlesiyo da olabilir uzan dinlen ayaklarini havada tutmaya calis yastikla falan inşallah sorun olmayacak devami gelmeyecek icini ferah tut

Günaydın,
3 ay içinde yoğun ve çok sık olmadığı sürece bu tip lekelenmeler olması normal demişti doktorum.Ama duruma göre ilaç da başlayabiliyorlar.Bence iyi kötü deme yakınında var diyorsun hastane bi uğra istersen.Şimdi gerginlik de olumsuz etkilemesin seni.

Cok haklısın bence gideyim ben kahvaltıdan sonra doktora. Teşekkür ederim umarım kötü birşey yoktur olmuyordur. Aramızda kahverengi akıntı ları olanlar vardı diye hatirliyorum. Ne durumdalar acaba?

Kizlar bende gece uyuyamadim hicc lekelenmelerim oldu ama kirmizi seklinde peceteye silince geldi az az..simdi azaldi yok ama napsam cok tedirgin oldumdun biraz fazla yurudum ondan oldu sanirim

Canim hemen telaslanma benim de oldu ya lekelenme doktora gittim bisey yok dedi kasigimda cok sanci vardi yattim uyudum gecti bi tanidigin varsa çağır ilaya baksin sen ayaklarini kaldir dinlen dikkat et bu ara internette okuduguma gore ikinci cocukta lekelenme bulanti tarzi seyler daha cok oliyormus kizimda bikere bile midem.bulanmadi bunda kahvalti yapamiyorum.bi haftadir

Kizlar bende gece uyuyamadim hicc lekelenmelerim oldu ama kirmizi seklinde peceteye silince geldi az az..simdi azaldi yok ama napsam cok tedirgin oldumdun biraz fazla yurudum ondan oldu sanirim
Ya bu herkeste olan bir durum mu yani şimdi? Ben çok korktum ama

Cok sağol canım. Annemi cağırdım bakacak ilaya. Sabah kalkıp kulodumda görünce çok korktüm sonra peçeteye silince ne oluyor yavrum gidiyor mu diye baya baya korktum. Şimdi gözlem altında tutuyorum kendimi eğer geçmez ve yoğunluğu artarsa sevemdigi doktora gideceğim yapacak birşey yok. Çok çok teşekkür ediyirum. Hepiniz iyi ki varsınız

Ya bu herkeste olan bir durum mu yani şimdi? Ben çok korktum ama
Ama benim pembe kirmzi sekilde canim az miktarda idi doktorumu.aradim.ameliyatta imis. Hemsiresi ile.gorustum eger kanama varsa hala ve siddetli agri varsa gelin baska.doktora yonlendirelim dedi. Yoksa bol bol yatin dinlenin.bol su.icin dedi.hamilelk ilk.haftalarda normal olan durumlar dedi.sende dinlen canim ayaklarinin altina yastik koy. Hala devam ediyo mu lekelenme

Demin gittim baktım yok şuanda ama ağrım var yani. Dün bitti demiştim ama bitmemiş böyle kasiklarimda ağrı var. Ben randevu aldım yine o gıcık doktora gidecegim el mahkum ama duyacaklarimdan çok korkuyorum

Demin gittim baktım yok şuanda ama ağrım var yani. Dün bitti demiştim ama bitmemiş böyle kasiklarimda ağrı var. Ben randevu aldım yine o gıcık doktora gidecegim el mahkum ama duyacaklarimdan çok korkuyorum
Korkma canim kahverengi ise sorun yok dedi bana.. Bi de progestan aliyorum sen de almiyo isen sor istersen doktora

Son düzenleme:
Canim korkma insallah sonrasi gelmez benimde 3-4 damla acik kahve rengi gelmishti camaşirimda gormuştum bende sonra gelmedi baska.. siddetli agrin yoksa ve kirmizi kan gormezsen korkma yat dinlen cnm... duşuk yaparkenki agri vok farkli ve siddetli oturamiyosun resmen Allah kimseye gostermesin... Rahat ol stres yapma annesi

Yok o kadar şiddetli ağrım yok . Hani ilk zamanlarda kaşık ağrısı oluyordu ya öyle birseyler var. Rahim büyünce oluyormuş böyle şeyler. Ya aslında 8m haftada böyle birşey bekliyordum reglı olmadığı için kahverengi akintilar gelmeye başlıyormuş bu hafta ama benim biraz erken oldu. Terzi kendi söküğünü dikemezmış ya bende birde görünce altımda öyle birşey yemin ediyorum aklım çıktı. Senin durumun daha da feci zaten oraya hix değinmiyorum. Umarım bu sefer sağlıkla kucaklarsin yavrunu

Korkma canim kahverengi ise sorun yok dedi bana.. Bi de progestan aliyorum sen de almiyo isen sor istersen doktora
İyi hatırlattın progestanı mutlaka sorayım doktora. Bakalım ne diyecek. Akıntim hala yok. Kötü birşey olsa devamı gelirdi dimi?

İyi hatırlattın progestanı mutlaka sorayım doktora. Bakalım ne diyecek. Akıntim hala yok. Kötü birşey olsa devamı gelirdi dimi?
Ben de merak ediyorum progestan gerkli mi daha kendi doktoruma gitmedim bidaha olmayinca benim.hem leke hem de bir kere ufak kirmizi kan geldi simdi yok.cok sukur ama hap bisey almadim

Evet canim gelirdi devami. Insallah gelmez artik ikimzin de. Bende gece lavaboya kalktım pecetede gorunce cok korktumm cunku daha onceden de yasamamistim. Rabbim gostermesin tekrar

Ben de merak ediyorum progestan gerkli mi daha kendi doktoruma gitmedim bidaha olmayinca benim.hem leke hem de bir kere ufak kirmizi kan geldi simdi yok.cok sukur ama hap bisey almadim
Benim dusuk ve kurtajim oldugu icin doktor hamile kalir kalmaz baslatti bana canim progestan..simdi de leke gelince daha cok almaya basladim.bu hap kasilmalari önlüyor mus rahmin

Yabanadogru canim germe kendini rahat olmaya çalış korkuyo insan girunce anliyorum ama kasma kendini doktora gidince de rahatlarsin zaten Allah korusun da kotu bir şey olsaydi devam ederdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…