2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hosgeldik cnm bende bugun katildim :) tebrik ederim son adet tarihin kac
5 eylul cnm
Öluyrm heyecandan
:)
Tebrık ederım senıde
Senın kac?
Bnm döngume gore dun adet gormem gerekıyordu bugunde olmayınca ve suphelıde bı ılıskım vardı, test yapayım dedım baktım kı hamıleyım
Allaha sukurler olsun
Herkesın saglıklı gebelıgı olur ıns
Bende hasımata hastasıyım kızlar
Tsh yukselıyor ayda bı endokrın bolumjnde takıp edılmelı
Benım 25 ten 50 ye sonra 75 cıktı dogum sonrası duzeldı :)

Kızlar hemen folık asıt baslayın:) mıde bulantıları genelde hemen baslamaz ıkı hafta sonra bas gosterır

Kızlar hemen folık asıt baslayın:) mıde bulantıları genelde hemen baslamaz ıkı hafta sonra bas gosterır

Hayırlı olsun canım . Sağ salim alırız inşallah kucaklarımıza :dua:

walla bulantı olmayıncada insan tedirgin oluyor niye yok diye :işsiz:

Hayırlı olsun canım . Sağ salim alırız inşallah kucaklarımıza :dua:

walla bulantı olmayıncada insan tedirgin oluyor niye yok diye :işsiz:
Ilkınde anneme dıodum anne ne zaman mıdem bulancak dıye, oylede heves edıodum falan kı:))
Allahım ne kadar zordu o gunler
Bu gunlerın tadını cıkarmak lazım
Gercı bazısı cok rahat gecırıyor:)
Ya bızım ıs yerınde hamıleler erken cıkıyor sendıka toplu iş sözleşmesı geregı
Ben mudurume keseyı goruncemı soylesem hamıle oldugumu
Yoksa hemen soylesem mı
Allah korusum yolunda gıtmezse işler bıde o var
Ne dersınız ne zaman soylemelıyım?

Masallah.canim.darisi.kalp atisi.duymamiza.. Onun icin ne zamn.gideceksin. seninle ayniyiz sanirim bende 5+3 de keseyi.gordum 13 mm:)

Amin canım kalp atışı için 18 ekimde gidicem kese boyutum 8 mmdi, seni ne zaman çagırdı dr ayrıca iğneyi karından mı yapıyorsunuz

Amin canım kalp atışı için 18 ekimde gidicem kese boyutum 8 mmdi, seni ne zaman çagırdı dr ayrıca iğneyi karından mı yapıyorsunuz
20 ekimde gitcem bemde canim nasipse. Evet karindan yapiyorum biraz yanma oluyo:KK43: 12. Haftaya kadar devam dedi sonra bakalim dedi doktor igne konusunda..diger hamileligimde bi hevesle kalp atisi.icin gittim ama kurtaj dedi doktor ikizlerime:KK43: hastane cikisi o kadar agladim ki. Kimsem de yoktu esim.disinda yasadigim.sehirde..cok zorlandim
Rabbim bir daha yasatmasin

20 ekimde gitcem bemde canim nasipse. Evet karindan yapiyorum biraz yanma oluyo:KK43: 12. Haftaya kadar devam dedi sonra bakalim dedi doktor igne konusunda..diger hamileligimde bi hevesle kalp atisi.icin gittim ama kurtaj dedi doktor ikizlerime:KK43: hastane cikisi o kadar agladim ki. Kimsem de yoktu esim.disinda yasadigim.sehirde..cok zorlandim

Seni çok iyi anlıyorum canım bende kalp atışını duymaya gittiğimde kürtaj denildi, Allah bir daha yaşatmasın geçmişe bakmayalım artık işallah bu sefer olur ; ben sanırım 9 ay vurulucam dr bişey demedi ama öyle gözüküyor

Seni çok iyi anlıyorum canım bende kalp atışını duymaya gittiğimde kürtaj denildi, Allah bir daha yaşatmasın geçmişe bakmayalım artık işallah bu sefer olur ; ben sanırım 9 ay vurulucam dr bişey demedi ama öyle gözüküyor
Benim.onceki gittigim doktorum doguma.kadar dedi ama bu doktor pek taraftar degil. Devlet hastanesi. Doktorlari zaten hic önermiyolar igne..bilmiyom.napcam.bende..

Ilkınde anneme dıodum anne ne zaman mıdem bulancak dıye, oylede heves edıodum falan kı:))
Allahım ne kadar zordu o gunler
Bu gunlerın tadını cıkarmak lazım
Gercı bazısı cok rahat gecırıyor:)
Ya bızım ıs yerınde hamıleler erken cıkıyor sendıka toplu iş sözleşmesı geregı
Ben mudurume keseyı goruncemı soylesem hamıle oldugumu
Yoksa hemen soylesem mı
Allah korusum yolunda gıtmezse işler bıde o var
Ne dersınız ne zaman soylemelıyım?
Hoşgeldin :) bence hemen söyleme bir kalbini falan duyum hele

Cok üzücü bir daha yaşama :KK43: ne korkunç birşey :KK43:

5 eylul cnm
Öluyrm heyecandan
Tebrık ederım senıde
Senın kac?
Bnm döngume gore dun adet gormem gerekıyordu bugunde olmayınca ve suphelıde bı ılıskım vardı, test yapayım dedım baktım kı hamıleyım
Allaha sukurler olsun
Herkesın saglıklı gebelıgı olur ıns
Bende hasımata hastasıyım kızlar
Tsh yukselıyor ayda bı endokrın bolumjnde takıp edılmelı
Benım 25 ten 50 ye sonra 75 cıktı dogum sonrası duzeldı :)
:anneadayı::KK200:Ne guzel cnm benimde 4 eylul son adet tarihim 1 gun var aramizda 11 haziranda dogum tarihi hesaplara gore hayirlisi insallah bende coook heycanliyim şu gunler hemen gecsede doktora gitsem :halay::halay::anneadayı:

Ben dayanamadım. Yarına randevu aldım şifa hastanesinden. Acaba bizim doktorun mu ultrasonu kötü bilmiyorum ama medipole çekilen ultrasonlara bakıyorum fotoğraf gibi çıkmış gerçekten. Şifa kötü müdür acaba? Memorial a falan mı gitseydim? Neyse buna bit gidip bakayım yarın olmadı pazartesiye başka doktora giderim. Sıyırmak üzereyim gerçekten. Hayır bundan bir hafta öncesine kadar hamölelim belirtileri falan da vardı şimdi hiç birşey yok sabahları öğlene kadar bir mide bulantısı oluyor sonra gidiyor

Cok üzücü bir daha yaşama :KK43: ne korkunç birşey :KK43:
Oyle.canim amin.. Bir de tedavi ile oluyo benim igneler ilaclar..herkesin.bebegi degerli tabi ama.cok.zor.. Bu.randevuma.gidince yine oyle der doye cok cokk korkuyorum napcam bilmiyorum
.hamile olduguma.hala inanamiyorum.kalp atisini.duyana.kadar

Bebeğimi kaybettim umarım Allah kimseye bu acıyı yaşatmaz sizde sağ salim sağlıklı şekilde kucağınıza alırsınız
Cok uzuldum canim.. Rabbim Saglikli gebelikler nasip etsin.. uzme kendini..

Bu topic ne kadar kötü oldu ya? Çok korkuyurum gebeliğimin boş olmasından bende. İçimden bir ses boş gebelik olduğunu soyluyor. Aranızda boş gebelik yaşayan var mı daha önceleri? Yardım edin bana nolur kafayı yemek uzereyim
Psikolojin bozuldu senin de yazilanlardan.. kotu dusunme lutfen..

Merhaba arkadaslar
Ben 2014 kasım annesıyım
Bugun hamıle oldugumu ogrendım
Aranıza katılıyorum
Hepımızım bebegı saglıkla olur ınsallah
Hcg 960 cıktı yarın de gıdıcem cok heyecanlıyım

Hayirli olsun. aramıza hosgeldin Saglikla kucagina al Insallah

Ben dayanamadım. Yarına randevu aldım şifa hastanesinden. Acaba bizim doktorun mu ultrasonu kötü bilmiyorum ama medipole çekilen ultrasonlara bakıyorum fotoğraf gibi çıkmış gerçekten. Şifa kötü müdür acaba? Memorial a falan mı gitseydim? Neyse buna bit gidip bakayım yarın olmadı pazartesiye başka doktora giderim. Sıyırmak üzereyim gerçekten. Hayır bundan bir hafta öncesine kadar hamölelim belirtileri falan da vardı şimdi hiç birşey yok sabahları öğlene kadar bir mide bulantısı oluyor sonra gidiyor
Canim begendigin 1 doktora git onda devam et bundan.sonra
Cunku gercekten cok.stres oluyo o sekilde insan
Az sakin ol rahat olmaya calis her sey guzel olsun insallah

Canim begendigin 1 doktora git onda devam et bundan.sonra
Cunku gercekten cok.stres oluyo o sekilde insan
Az sakin ol rahat olmaya calis her sey guzel olsun insallah
Ya böyle değildim aslında. Buraya ilk geldiğimde işte doktora gitmeyeceğim şunu yapmayacağım Bunun yapmayacağım diye atarlanıyordum simdi ise doktor beğenmiyorum. Geldiğim hale bak. Bu yarın gideceğim doktor dibimde. Bir gidip bakayım diyorum. Gebelik testini orada vermiştim zaten. Sonra da olmazsa gebelik öncesi ssvd yapan bir doktor vardı ama bana emzirmeye kesmem için ilaç vermişti. Bende sinirlendim doktora değerlerim yüksek bile olmadığı için ilaç verdiği için onu da bırakıp şimdi ki dokoruma geçmiştim. Aslında bir önce ki doktorun cihazları son kaliteydi. Catlamayan yumurtamın şeklini bile çok net görmüştüm ultrasonda. Olmadı ona gideyim diyorum pazartesi .

X