2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Aynen bence de. Bizim eve hiç mama girmedi şanslıydım hamileyken tomrisin emzirme notlarını haymetmiştim. Bu arada biz de ek gıdaya 8 ayda başlamıştık :)
Sende mi bybo tayfasindansin :)

Aynen bence de. Bizim eve hiç mama girmedi şanslıydım hamileyken tomrisin emzirme notlarını haymetmiştim. Bu arada biz de ek gıdaya 8 ayda başlamıştık :)
Ek gıdaya 8. Aya başladığına göre seninde sütun çok fazlaydı demek. Çok sevindim ya yavrun doya doya emmistir o zaman seni. Ee şimdi 20 aylık dimi oğlun? Emzirmeye devam ediyor musun?

Aynen ️ Stres atıyorum orada
Bende oradayım hala. Eşim falan erene sinirlendi çıktı. Ama ben durmaya devam ediyorum. Çok şey öğreniyorum oradan yahu. Ee çok sevindim bybodan birini bulmama

Ek gıdaya 8. Aya başladığına göre seninde sütun çok fazlaydı demek. Çok sevindim ya yavrun doya doya emmistir o zaman seni. Ee şimdi 20 aylık dimi oğlun? Emzirmeye devam ediyor musun?
Evet hala ek gıda işe ilişkileri iyi değil şu an emiyor benim süt hala çok fazla elimle sıktığımda aynaya uzaktan yazı yazabiliyorum :)))( eğer bu ay hamile kalırsam da emzirmeye devam edip tandem emzirme yapacağım ilerde

Bende oradayım hala. Eşim falan erene sinirlendi çıktı. Ama ben durmaya devam ediyorum. Çok şey öğreniyorum oradan yahu. Ee çok sevindim bybodan birini bulmama
Benim eşim de nefret ediyor onlara benzeyeceksin falan başladım ırkçı cinsiyetçi dinci konuşma demeye şaka bi yana benim de 3 yıl oldu hala atılmadım gruptan şaka gibi

En büyük hayalimdi ikisini bir arada emzirmek ama olmadı. 18. Ayda hix yemek yemeği için ama ciddi yemediği için yemeklersen önce emzirmemeye başladım. Sonrasında gece beslenmesini kestim. Derken sütüm baya azaldı. 20. Ayda uykuya yatarken emzirmemeye başladım ve günde sadece 2 kere emziriyordum. 23. Ayda da memede ciddi anlamda süt kalmayınca yavaş yavaş koptu memeden. Ama baskısız ve sozlu iletisimlerle kesildi. Anladı artık memede süt olmadığını. Allahtan çok emzirdim de üzülmüyorum. Bir sütü süt çocuğum oldu bybodan hatta :)

Benim eşim de nefret ediyor onlara benzeyeceksin falan başladım ırkçı cinsiyetçi dinci konuşma demeye şaka bi yana benim de 3 yıl oldu hala atılmadım gruptan şaka gibi
Benimde sanırım 3 yil oldu. İlaya hamileyken girmiştim. Derlerdi de inanmazdim bybo lu biri görünce gerçekten mutlu oluyormuş insan. Ben o gruptan ciddi çok şey öğrendim ya. Orası olmasa belki de 4. Ayda ek gıdaya başlayan 4. Ayda bebeğini yürütece koyan anneler gibi olacaktım. İyiki varlar. Eren arıza falan ama seviyorum o kadını da :) böyle dediğimde de herkes bir garip bakıyor bana ama gerçekten seviyorum

Süpersin. Eğer bir gün kesmem gerekirse benim de sözlü iletişim ile olacak en güvendiği yer meme. Bugün biri emzirmekle alakalı post açmış çok güzeldi başarı postu galiba helva yedim su içtim olmuyorlu evet evet başarı hikayesiydi bi bak istersen

Ya da mi grupta kaldıkça Eren'i sevmeye başlıyorsun batmıyor yaptıkları ilk zamanlar zoruma gidiyordu ama sonuçta siyaset de hayatın içinde. Bybolu byboluyu sever malum kafalar aynı

Kızlar merhaba,
demin muayeneye gittim doktoruma, ultrasonla baktı once keseyi tam göremedi,sonra alttan muayene etti keseyi gördü 3mm dedi, çok şükür bi sıkıntı yok dedi,.
kan tahlilinde de bi eksiklik yok dedi değerlerinde., şimdilik 3 ayakadar takviye vitamin vermiceni söyledi,3 aydan sonra demire başlarız dedi. öyle yani, merak edenlere paylaşmak istedim :)
22 ekimde de kalp atışı için randevu verdi, hadi bakalım hayırlısı

Dur bir bakayum birazdan. Şimdi yemek yedikten toparlamam lazım. Sözlü iletişim en güzeli zaten ya. 2 sene boyunca emdigi memeyi nasıl biranda baskıyla kesebilirsin ki? Bebeği memeden keserken travma yaşatmak bence de doğru degil

Cok sevindim. Darısı başıma. Şunun şurasında 2 saatcik kaldı :)

endişelenme canım bana da öyle söyledi
2 hafta daha bekleyecez mecbur

Kızlar mide bulantısı yaşayamaya başladınız mı? Bugün itibariyle (5 + 6) mide bulantım bu sabah başladı. Kahvaltıdan sonra dişimi fırçalamak istedim ve istifra ettim. Sonra öğlene kadar çalıştığım şirkette iyiydim ama şu anda yine biraz bulantı hissi başladı. Ara öğün olsun diye ceviz içi yiyeyim dedim ama tiksindim resmen. Hamur işi yedim ben de. Mutivitamin içmem gerekiyordu ama ılık suyla midem bulandı ama soğuk suyla içebildim. Sizlerde durum nedir?

canım Rabbim bebişini sana bağışlasın
Bol bol dinlen yorucu işler yapma

belki ultrason cihazındandır canım
hemen kötüye yorma
belki de geç döllenme olmuştur

belki ultrason cihazındandır canım
hemen kötüye yorma
belki de geç döllenme olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…