2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
ay gerçekten mi benim reglime daha 6 gün var adet döngüm uzun olduğu için bat günüm gelince tekrar test yaptırırım inşallah tutunur bebeğim

Daha küçük oldugu icin gorunmuyor olabilir canim uzme kendini.. 10 gun sonra gorursun İnşallah bebegini..
Ben sirf bu telaslarla ugrasmamak için daha gitmedim doktora. Önümüzdeki haftayi bekliyorum..
Geçen salı gitmiştim. Haftaya gel demişti. Gittim hala yok. İnsan tedirgin oluyor. Erken gitmemek en akıllıca çözüm ama önceki bebeğimi kaybettiğim için duramıyorum, sığamıyorum hiç bir yere. haa olacak olana hiç bir şey yapılamıyor. o da ayrı. Allahın dediği olur. Dua edelim birbirimize

Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayi nasip etsin.. sen gönlünü ferah tut :)

Hayirli olsun ins, early predictor testi yap kesin dogru sonuc verir.pozitifse doktora gidersin

hamilelik takvimin 3 haftalık gösteriyor daha çok yeni ultrasonda görünmediği için mi üzülüyorsun? gönlünü ferah tut canım kötü düşünme hep iyi düşün ki iyi olsun

7+4 de baya büyük he. yani 8 haftalık oluyorsun. Sonradan gösterecek bebik kendisini annesini sıkma sen canını. Eee son adetine göre kaç haftalık oluyorsun?

hamilelik takvimin 3 haftalık gösteriyor daha çok yeni ultrasonda görünmediği için mi üzülüyorsun? gönlünü ferah tut canım kötü düşünme hep iyi düşün ki iyi olsun
inşallah canım ya. Ben yumurtlama dönemimde birlikte olmadım. geç döllenme diye düşünüyorum ama kesenin boyu gayet haftasıyla uyumlu. Anlamadım ki. Hikmeti ilahi.

canım yüreğini ferah tut keseyi görmüşsün ne güzel inşallah kalp atışınıda duyacaksın Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip edecek bu sefer

7+4 de baya büyük he. yani 8 haftalık oluyorsun. Sonradan gösterecek bebik kendisini annesini sıkma sen canını. Eee son adetine göre kaç haftalık oluyorsun?
canım SAT 20 ağustos. ona göre hesaplayacak olursak 6+4, ultrason bize 7+4 diyor. karından baktık göremedik. Alttan görürdük belki. Onu da istemiyorum. Keseyi çok kurcalıyorlar. Dua et olur mu

canım SAT 20 ağustos. ona göre hesaplayacak olursak 6+4, ultrason bize 7+4 diyor. karından baktık göremedik. Alttan görürdük belki. Onu da istemiyorum. Keseyi çok kurcalıyorlar. Dua et olur mu
keşke ben gitseydim bugün. Sana örnek olurdum. Aynı gün son adet tarihimiz. Ya senin için gitmeliyim sanırım. Belki benimki de duyulmaz. Stres olma kendine gel. Bebeğini görecek ve o muazzam seslerini duyacaksın. Sadece inan buna

Ay canımm. teşekkür ederim. gidersen mutlaka yaz olur mu inanıyorum. Ayın 19 unu nasıl getireceğim bakalım

Insallah hayirlisi olur canim beklicez mecburen biraz daha. Saglikla buyusunler

Insallah oyledir canim benim bi oncekinde de 5+5 te yine kanama olmustu ama o daha farkliydi koyuydu o. Bu su gibi pembe kahve. Insallah saglikla buyurler yok canim yukaridan muayene etti kalp atisi icin cok erken 10 gun sonra gelin dedi. En azindan hafta ile uyumlu kese. Yolk var gibi dedi ama net konusmadi.
En ufak kanamada soyle mutlaka. Ne yazik ki dusecek olana engel olamiyolar ama en azindan destekliyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…