2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benimde hiç bulanmadı herkeste farklı olabilir bence endiselenmeyin

Ah canım sorma ya. Defalarca tekrar etmiş gibi olcam ama doğudayım ben. Malesef en erken 19 una randevu bulabildim o yüzden özel işi yaş. İnş dediğin gibi alettendir. Sata göre 6+4. İlacı da kullanacağım. Teşekkür ederim :)

Çıktım muayeneden. Bebek gözükmedi. Ama kese büyümüş büyüdüğüne gore bebek vardır büyük bir ihtimal dedi. 6+2 günlük olmus. Diğer hamileliğimde 6+3 Günlükken gözükmüstu

Bir yerse bebek var gibi dedi ama gozukmiyor şuan için dedi. Alttan bakabiliriz aslında ama ben gerek görmüyorum dedi. Uff ya bende strese girdim. Hep diyorum ya en iyisi doktora gitmemek

Randevu sonucunu bekliyoruz
Geldim geldim ama beklediğim sonuçla gelemedim. Pazartesi gitsem birseyler görürdük kesin ama işte eşim istanbula gidiyor bu hafta. Neyse ya iyi düşünelim iyi olsun her şey

Arkadaşım Doğuda olman bişiy değiştirmiyor randevusuz gideceksin Zaten biraz yalvar biraz yakar biraz da beklersin ama doktor mutlaka görür seni

Canım ben Pazartesi günü gittim iki doktora biri alttan digeri üstten muayne etti ikisindede kese gözüktü. Hafata Çarşama gel kalp atışları için dedi. Ama zaman geçmiyooor

Arkadaşım Doğuda olman bişiy değiştirmiyor randevusuz gideceksin Zaten biraz yalvar biraz yakar biraz da beklersin ama doktor mutlaka görür seni
Gittim canım gittim de almıyorlar işte. Adamların her saati dolu.. Özel de bildiğin devlet gibi. Doğum oranı çok yüksek çünkü.. Boş olan hastane yok. Ayrıca muayene ücretleri de herkesin gidebileceği miktarlarda.. Haliyle talep çok. Yoksa bekler miyim hiç.

Bir yerse bebek var gibi dedi ama gozukmiyor şuan için dedi. Alttan bakabiliriz aslında ama ben gerek görmüyorum dedi. Uff ya bende strese girdim. Hep diyorum ya en iyisi doktora gitmemek
Canım benim ya. Rabbim yardımcımız olsun. İnş görürüz bi haftaya kadar. Kese büyüyorsa bebek vardır sözü bana ümit verdi :) hadi inş.

Kızlar meraba benimde normalde 3 ekimde regli olmam gerekiyordu ama ben o gün kan verdim 2456 çıktı sizce nasıl sizinkiler nasıldı merak ediyorum

Kızlar merhaba. Ben de 1 haftadır regl olmuyordum bugün test yaptım ve pozitif çıktı. Ankarada yaşayanlarınız hangi doktora ve hastaneye gidiyorsunuz? Şimdi ben nezaman doktora gitmeye başlayım

Kızlar kanamam olduğu için bugün hastaneye gittim bebek gayet iyi olmasına rağmen kan durmuyor dusuk önleyici hap verdi çok endiseliyim aranızda inşallah yaşayan yoktur ama bilgisi olan var mı kan adet olur gibi geliyor

Canim hap olarak progestan mi verdi. Onun daha etkili bi ignesi var pruluton idi adi sanirim. Eger kanaman yogun ise bi acil e mi gitsen canm acaba igne yapsalar.normal adet gibi yogun be kirmizi ise git istersen canim

Canım ben Pazartesi günü gittim iki doktora biri alttan digeri üstten muayne etti ikisindede kese gözüktü. Hafata Çarşama gel kalp atışları için dedi. Ama zaman geçmiyooor
Hmmm o zaman ben de çarşamba ya da perşembeye randevu alayım. Hayırlısı olur inşallah hepimiz için.

Kızlar merhaba. Ben de 1 haftadır regl olmuyordum bugün test yaptım ve pozitif çıktı. Ankarada yaşayanlarınız hangi doktora ve hastaneye gidiyorsunuz? Şimdi ben nezaman doktora gitmeye başlayım
Mrb canim.ben yenimahalle de lina ya gidiyorum.mine hanim doktorum.tedavi ile hamile kaldim.ilk öğrendiğim de 200 idi degerim. Doktorum ile gorsmustum 1 hafta sonra gel muayeneye demisti keseyi gormek icin..onun dışında doktora.gidene kadat saglik ocaginda kan verdim bi kac kez

Kırmızı "kardelen2558, post: 48319935, member: 661548"]Canim hap olarak progestan mi verdi. Onun daha etkili bi ignesi var pruluton idi adi sanirim. Eger kanaman yogun ise bi acil e mi gitsen canm acaba igne yapsalar.normal adet gibi yogun be kirmizi ise git istersen canim[/QUOTE]
Kirmizi malesef ki evet o ilacı verdi bugün bebeği gordum iyidi biseyi yok dedi ama aklimhep orda hatta oönceki ultrason resmine gore daha belirgindir doktora büyümüş dedi korkuyorum çok bağlandım gerçekten kaybetmek beni yıkar

Kirmizi malesef ki evet o ilacı verdi bugün bebeği gordum iyidi biseyi yok dedi ama aklimhep orda hatta oönceki ultrason resmine gore daha belirgindir doktora büyümüş dedi korkuyorum çok bağlandım gerçekten kaybetmek beni yıkar[/QUOTE]
Allah yardımcın olsun inşallah kötü bir şey olmayacak. Bak doktorun bir şey yok demiş. Ben gebeliğimi öğrendiğimden beri doktor o ilacı kullanmamı istedi. O ilaç bebeğini düşüğe karşı koruyacak. Daha güçlü sımsıkı tutunacak inşallah.

Teşekkür ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…